Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MENTORING SKRACANIA - brozek123 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MENTORING SKRACANIA - brozek123 (/Temat-MENTORING-SKRACANIA-brozek123-111212)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Zarabianie na skracaniu linków - MENTORING - brozek123 - Zarobiony_Koles - 03-04-2015 05:54

Ile zarobiłeś na skracaniu?


RE: Zarabianie na skracaniu linków - MENTORING - brozek123 - BabyBuns - 03-04-2015 15:27

Chyba nie można sobie wymarzyć lepszej współpracy, pomocy Big Grin
Dużo ciekawych, przydatnych i pomocnych informacji na start, stały kontakt, wszystko czego oczekiwałem Big Grin


RE: Zarabianie na skracaniu linków - MENTORING - brozek123 - Snaggy - 05-04-2015 10:04

Jestem po kilku dniach współpracy i chciałbym napisać kilka słów, skorzystałem z pomocy i jestem zadowolony. Powiem tak, gdy zaczynałem pracować pod okiem brożka miałem jako taką teoretyczną wiedzę o skracaniu, mimo wszystko udało mi się ją poszerzyć i będę starał się jeszcze bardziej ją pogłębiać. Do rzeczy, dla mnie nie były istotne o tyle podstawy i teoria, lecz to, że dzięki swojemu zapleczu pomógł mi wystartować z kopyta, wiem jakie to trudne od podstaw samemu zbudować sobie swoje własne imperium w postaci np. fanpage. Dla nowych użytkowników brożek to jeszcze lepszy wybór, informacje, instrukcje, czyli wiedza teoretyczna, gdy już się oswoisz, pomoże ci ruszyć z karawaną, tak jak w moim przypadku. Do dyspozycji jest grupa s4s, grupa dla refów, forum. Fajną inicjatywą brozka, będą konkursy dla najaktywniejszych refów, nagrodami mają być Fanpage.
Pozdrawiam.


RE: Zarabianie na skracaniu linków - MENTORING - brozek123 - Lamojednorożec - 09-04-2015 19:24

Zaczynam swoją przygodę ze skracaniem drugi raz, za pierwszym razem był to zwyczajny spam na grupach [skrócony linku z przepisem na biszkopta, który zarobił 1$ - pamiętamy]. Zaczynając współpracę z Brozkiem byłem sceptycznie nastawiony, dotychczas byłem przekonany, że skracanie na facebooku już się skończyło przez wprowadzane cały czas nowe zabezpieczenia. A tutaj mija tydzień, nie zarobiłem jeszcze niczego [własna wola, najpierw rozkręcam własną stronę], ale jestem wręcz pewien, że miesięczne wypłaty 30$ są jak najbardziej realne Big Grin Brozek zapewnia dość duży zasób materiałów, jest praktycznie cały czas dostępny na gadu-gadu i podchodzi profesjonalnie do sprawy. Jak najbardziej polecam, żeby chociaż spróbować Huh


RE: Zarabianie na skracaniu linków - MENTORING - brozek123 - Lexiw - 09-04-2015 19:59

Jak najbardziej polecam współpracę. Bardzo duże zaplecze umożliwia szybki i wygodny start, do tego masa sposobów na powiększenie swoich zarobków. Świetna komunikacja, praktycznie całodobowa.


RE: Zarabianie na skracaniu linków - MENTORING - brozek123 - imbir8 - 10-04-2015 10:22

Sprawdze, zobaczymy czy ciekawa opcja


RE: Zarabianie na skracaniu linków - MENTORING - brozek123 - mysc - 10-04-2015 18:03

(10-04-2015 10:22)imbir8 napisał(a):  Sprawdze, zobaczymy czy ciekawa opcja

Polecam ! Na pewno będziesz zadowolony ze współpracy Smile


RE: Zarabianie na skracaniu linków - MENTORING - brozek123 - macek96 - 24-04-2015 20:02

Polecam , współpraca z nim to czysta przyjemność Big Grin


RE: Zarabianie na skracaniu linków - MENTORING - brozek123 - Wojtek574 - 25-04-2015 21:52

Również polecam współprace z nimi Smile


RE: Zarabianie na skracaniu linków - MENTORING - brozek123 - Prostovzdrr - 01-05-2015 09:35

dobra sprawaSmile