Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Niebawem dostaniesz wezwanie na szkolenie.. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Niebawem dostaniesz wezwanie na szkolenie.. (/Temat-Niebawem-dostaniesz-wezwanie-na-szkolenie-110957)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Niebawem dostaniesz wezwanie na szkolenie.. - twardy - 23-03-2015 16:13

(23-03-2015 15:47)Max998 napisał(a):  
(23-03-2015 15:23)twardy napisał(a):  To tylko dla ludzi, ktorzy przeszli juz jakies szkolenie i maja przydzial do jednostek. Ten artykul to tylko zwykle straszenie + niewiedza 'dziennikarza'.

A no właśnie na TVN24 np. (ulubiona stacja mojej mamy.. Undecided) wypowiadał się jakiś generał i mówił, że to dotyczy każdego bez względu czy miał styczność czy nie. Ja mam tylko nadzieję, że zacznie się burza o to w internecie i odejdą od tego pomysłu.. Z resztą nie wiem czy dzisiaj czy coś ale już kilkaset osób dostało i musiało się stawić.. Angry

Najpierw Durczok, teraz Kuzniar, trzeba znalezc szybko jakis temat zastepczy. Obrona tego kraju? Czyli dokladnie czego? Glodowe emerutury za lat 30, kilkuletnie kolejki do lekarza. Ostatnie wybory w ogole rozliczone? Ciekawe czy w ogole karabinow starczy dla wszystkich Jerk


RE: Niebawem dostaniesz wezwanie na szkolenie.. - daniel42na - 23-03-2015 16:31

Gadalem wlasnie ze znajomym ktory był w wojsku i mowil ze to nie jest zadne medialne "pierdololo" tylko jak najbardziej realne, że ci wszyscy którzy dostali kategorie A (a przynajmniej duży odsetek, szczególnie młodych) będą wezwani na takie przeszkolenie.


RE: Niebawem dostaniesz wezwanie na szkolenie.. - Mafesto - 23-03-2015 16:49

Według mnie błędem było zniesienie obowiązkowej służby (sam jej niestety nie odbyłem). Co do PO.. Germanie od zawsze starali się zniszczyć Słowian (nie tylko). Próba agresji już była i nie wyszło ale.. ktoś wpadł na pomysł, że można także prowadzić "wojnę" gospodarczą i tak powstała UE z inicjatywy Berlina. Nie ma co się oszukiwać - wojna jest nieunikniona. Sam pójdę walczyć, nie będę się tłumaczyć, że nie ma za co, za kogo. Wolicie uciekać? Naprawdę życie to dla was najważniejsza rzecz? Żadnych wartości?


RE: Niebawem dostaniesz wezwanie na szkolenie.. - daniel42na - 23-03-2015 16:56

Osobiście w imie obrony kraju, kultury, języka... i tak dalej owszem, ale nie podoba mi się, że ktoś komu te wartości się nie widzą ma być do tego zmuszany, to raz.
A po drugie tylko i wyłącznie w roli defensora własnego terytorium a nie agresora np. na Ukrainie czy gdziekolwiek indziej.
Bardzo nie szanuje osób które nie chcą bronić kraju ale to ich wybór, tak samo nie szanuje osób które w imie amerykańskich interesów polecieli do Afganistanu, Iraku itd. i byli tylko pionkami w jakiejś politycznej grze o rope. Spośród wszystkich nacji amerykanie to chyba najgorsze, niemoralne ścierwo które pod przykrywką "demokracji" pcha swoje łapki tam gdzie nie trzeba i właśnie robi to na Ukrainie.


RE: Niebawem dostaniesz wezwanie na szkolenie.. - twardy - 23-03-2015 16:58

Za kogo? Za Tuska czy Kopaczowa? Moze za Bronka?
Ta obowiazkowa sluzba wojskowa, mowiles, ze masz mysli samobojcze albo posmarowales lape lekarzowi i tyle miales z obowiazkowej sluzby Lol


RE: Niebawem dostaniesz wezwanie na szkolenie.. - Dennisek78 - 23-03-2015 17:03

Trza załapać się na kategorię B Jerk


RE: Niebawem dostaniesz wezwanie na szkolenie.. - tomswi - 23-03-2015 18:26

Z tego co ja wiem to jest to dla osób , które odbyły już jakieś szkolenia wojskowe.
Nie wiem dokładnie o co chodzi , ale nie będą wzywani wszyscy jak leci.


RE: Niebawem dostaniesz wezwanie na szkolenie.. - mateusz2045 - 23-03-2015 18:46

To jest dla rezerwistów, na komisji pytają czy chcesz do rezerwy, jakbyś chciał musisz potem jechać coś podpisać, więc nie siejcie paniki


RE: Niebawem dostaniesz wezwanie na szkolenie.. - daniel42na - 23-03-2015 19:09

Pełno jest informacji że od bodajże lutego 2009 do rezerwy zostali przeniesieni wszyscy posiadający kategorie A.
Przykład:
http://www.bydgoszcz.wku.wp.mil.pl/pl/1187.html

Siemoniak zaprzecza temu wszystkiemu i mówi, że nie będzie jakiejś powszechnej łapanki Big Grin
http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1397379,Obowiazkowe-szkolenie-wojskowe-dla-wszystkich-Minister-obrony-wyjasnia
Jak będzie naprawde przekonamy się sami...


RE: Niebawem dostaniesz wezwanie na szkolenie.. - rekki - 23-03-2015 20:14

Ja np nie wyobrażam sobie żebym miał rzucić wszystko miesiąc przed maturą i iść na jakieś poje*ane szkolenie facepalm