Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Typuj z Wangiem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Typuj z Wangiem (/Temat-Typuj-z-Wangiem-110247)

Strony: 1 2


RE: Typuj z Wangiem - Adam Wang - 13-03-2015 18:11

Dyscyplina: Piłka nożna
Liga: Liga Francuska ( Ligue 1)
Kto: Nice - Guingamp
Typ; X2
Stawka: 1.57
Buk: bet365
Analiza: Ku zdziwieniu niemalże wszystkich osób, sławna Nice jest dopiero na 15. miejscu w tabeli Ligue 1, a swoimi występami nie zachwyca. Ostatnie pięć meczów wyglądała tak: P P P R R, dzięki czemu w tym sezonie zdobyła tylko 34 punkty i traci 23 do lidera francuskiej ekstraklasy.

Tak naprawdę, to samo można powiedzieć o Guingamp, niemniej jednak ich bilans meczowy prezentuje się nieco lepiej: P P P Z Z. I właśnie dzięki tym zwycięstwom zajmują 13 lokatę z dorobkiem 35 punktów.

Zważając na sytuację obu drużyn, możemy być pewni,że piłkarze będą "gryźć" trawę,aby poprawić swój bilans meczowy, jak i bramkowy, który przemawia za Nice.


RE: Typuj z Wangiem - Adam Wang - 16-03-2015 13:53

[Obrazek: 06lsub.jpg]


RE: Typuj z Wangiem - zon - 16-03-2015 14:13

No dwie ostatnie wygrane bardzo ładne Wink
oby tak dalej


RE: Typuj z Wangiem - Adam Wang - 16-03-2015 16:08

(16-03-2015 14:13)zon napisał(a):  No dwie ostatnie wygrane bardzo ładne Wink
oby tak dalej

Dzięki za dobre słowo Smile

Mam nadzieję, że typy jakie podałem w tym temacie, odzwierciedlają moje doświadczenie, o którym wspomniałem na samym początku.


RE: Typuj z Wangiem - Adam Wang - 17-03-2015 14:03

Po kilku "bezpiecznych" typach, przyszedł czas na ektrawagancję.

Dyscyplina: Piłka nożna
Liga: Liga Mistrzów
Kto: Monaco - Arsenal
Godz.: 20:45
Typ; Dokładny wynik 1:4
Stawka: 34.00
Buk: bet365
Analiza: Wszyscy znamy historię sprzed pierwszego meczu, jak i sam mecz tych dwóch drużyn w pierwszej rundzie.
Zapewne wszyscy pomyślą, że postradałem zmysły. Z całą odpowiedzialnością stwierdzam, że awans jest jak najbardziej możliwy, pomimo tego, że
-Monaco jeszcze u siebie nie przegrało w tym sezonie,
-98,2% drużyn, które wygrały w pierwszym meczu, przechodziło dalej
-Monaco straciło najmniej goli ze wszystkich drużyn na etapie meczów w grupie.

Nadal myślicie, że postradałem zmysły...
Kanonierzy prezentują ostatnio bardzo dobrą formę w każdym meczu,jak i na każdej pozycji.
Wszystkie zwycięstwa jakie odnieśli pomiędzy dwumeczem, nie były kwestią przypadku tak, jak u ich ligowych konkurentów (jeśli chcecie wiedzieć o kim mowa, piszcie).
Historia Arsenalu na etapie dwumeczów pokazuje, że są oni w stanie dokonać niemal rzeczy niemożliwych.
- pokonanie Bayernu - jedna bramka za mało do awansu
- pokonaniu Milanu - odrobienie 3 bramek i jedna bramka brakowała do awansu
Są to przykłady z niedalekiej przeszłości, a można do nich dodać mecze, gdy w Arsenalu grali tacy zawodnicy, jak : Thierry Henry, Bergkamp, Ljunberg etc.

Kanonierów stać na awans, o ile nie podejdą do tego spotkania, jak do pierwszego meczu.
Potrzebują wyniku z 3 bramkową różnicą i 1-4 spełnia te wymogi.


RE: Typuj z Wangiem - Adam Wang - 19-03-2015 15:47

Witam po krótkiej przerwie.

Dyscyplina: Piłka nożna
Liga: Liga Europy
Kto: Inter - Wolfsburg
Godz.: 21:05
Typ; 2
Stawka: 2.70
Buk: bet365
Analiza: Co tu dużo pisać, jedyną przewagą Interu jest gra na własnym stadionie.
Patrząc na grę i ostatni wynik Wolfsburga, można być pewnym ich awansu oraz wygranej w dzisiejszym meczu.
Nicklas Bendtner został oficjalnie Lordem, więc wygraną mają w kieszeni.

Enjoy!


RE: Typuj z Wangiem - Adam Wang - 20-03-2015 14:50

[Obrazek: vo0aay.jpg]


Tą oto wygraną, kończę typowanie na marzec. Kolejny typy pojawią się w kwietniu.
Zapraszam za niespełna dwa tygodnie Smile


RE: Typuj z Wangiem - EA7 - 20-03-2015 15:14

Ale podrobiles kupon xD typ na vfl wolsburg a mecz z ligi duńskiej. Do tego przy wygranych pow. tysiąca jest separator (tak to sie chyba nazywa) w postaci kropki.


Typuj z Wangiem - surfer0700 - 20-03-2015 15:38

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.