Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jazda 125ccm bez A1 - pytanko. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jazda 125ccm bez A1 - pytanko. (/Temat-Jazda-125ccm-bez-A1-pytanko-11020)

Strony: 1 2 3 4


RE: Jazda 125ccm bez A1 - pytanko. - ledo - 28-07-2010 22:09

laiki z was, zwłaszcza z założyciela tematu Smile jeśli cie złapią z zarejestrowanym 125/50 po pierwsze mandat w granicach 300 zł, lecz pierwsze muszą zrobić kontrole, wątpię żeby od razu latali tam koło ciebie takim magicznym pojazdem że mogą zrobić na miejscu, a więc muszą cie odesłać, a jako że mają odesłać potrzebny jest opiekun, bo jesteś niepełnoletni. Za to jeśli złapią cie po prostu na 125 to masz mandat, tak jak ktoś pisał wyżej 500 zł, laweta i nie kolorowo potem. Z tego co wiem, albo jest sprawa i prawdopodobnie odbierają ci prawko, którego nie masz, czyli masz jakiś czas ograniczenia zanim możesz zrobić prawko, albo jak było z moim kumplem, ojciec jako opiekun dostał pkt

ps. a tak w ogóle, odradzam ci kupno 125 za taką kase, chyba że nie masz co z sianem robić, ale tak czy tak, albo jebniesz gdzieś, albo chwile pojeździsz i już będziesz mógł robić na samochód Smile


RE: Jazda 125ccm bez A1 - pytanko. - joke16 - 28-07-2010 22:18

Co do pierdzenia te 50 jak i 125 są dwusuwami i 125 dużo głośniej pierdzi niż 50, lepiej kup 50 pojeździsz, obczaisz co i jak, a później zrobisz A1 i kupisz 125, jak chcesz już cos z basem to kup cbr-ke 125 ona jest czterosówem to głosem jest troszkę lepiej, jakby Cię tak złapali na 125 to pewnie laweta i sąd, wiec nie wiem czy się opłaca. A 125/50 jakby Ci wykryli ten przekręt to byś miał przesrane że hoho wyłudzenie polisy ubezpieczenia bo jeździsz na ubezpieczeniu na motorower motocyklem, brak prawojazdy, matactwa.


RE: Jazda 125ccm bez A1 - pytanko. - ledo - 28-07-2010 22:23

Po pierwsze, jeśli chcesz JEŹDZIĆ nie kupuj 4-suwa Smile


RE: Jazda 125ccm bez A1 - pytanko. - joke16 - 28-07-2010 22:31

Z pierwszego jego postu wynikło że nalezy mu tylko na dźwięku silnika, chociaż nie wie że 125 wyje jeszcze bardziej niż mniejsza 50, po pierwsze przejedź się na takiej 50 to zobaczysz że to idzie nieźle i powinno Ci wystarczyć, bo ledwo co zdałeś kartę już się pchasz na 125 a to nie jest taka mała zabaweczka tym już sobie możesz zrobić krzywdę.


RE: Jazda 125ccm bez A1 - pytanko. - adik0070 - 29-07-2010 12:01

Panowie!
Wiem co chcę i nie piszcie mi tutaj że nie mam co zrobić z kasą, kup Honde Nsr(która jest wąska i wygląda jak kundel @edit: ten kundel to pomyłka z Cbr Tongue).
Nie zależy mi na dźwięku seryjnym bo mam zamiar wsadzić w to cudo ładną puszkę Yoshi. Wprawy już nabrałem choćby jeżdżąc 2 lata na skuterze i w ostatnim czasie na ZX9R taty.
Obecnie nawet mam w garażu Yamahe TZR kolegi bo wymieniam mu sprzęgło i jest to cholernie wąskie i nawet tego jakto niektórzy nazywają "motorem" bym nie nazwał. Jest jeszcze do wyboru Yamaha YZF R125 która ma "lepszy dźwięk", ale jak dla mnie mniej atrakcyjna. Akurat miałem okazję wysłuchać opinię o tej Aprilce od jej właściciela, zobaczyć jak się wkręca na obroty itp. Powiem że jest git.
PS. ledo laikiem to możesz być Ty. Dziwne gdy w razie kontroli ja mam na takim samym moto mała tablicę, a koleś ma duża..
po prostu u mnie u mieście wiedzą już że to jest 125.

Cytat:Z pierwszego jego postu wynikło że nalezy mu tylko na dźwięku silnika, chociaż nie wie że 125 wyje jeszcze bardziej niż mniejsza 50, po pierwsze przejedź się na takiej 50 to zobaczysz że to idzie nieźle i powinno Ci wystarczyć, bo ledwo co zdałeś kartę już się pchasz na 125 a to nie jest taka mała zabaweczka tym już sobie możesz zrobić krzywdę.

To że ledwo zdałem na kartę nie świadczy o tym że nie mam wprawy do moto.. i pokaż w którym miejscu wynika, że zależy mi na dźwięku.. Po prostu ten motór jest dla mnie piękny.

Cytat:ps. a tak w ogóle, odradzam ci kupno 125 za taką kase, chyba że nie masz co z sianem robić, ale tak czy tak, albo jebniesz gdzieś, albo chwile pojeździsz i już będziesz mógł robić na samochód

Z tym jebnięciem przesadziłeś, ja nie Ty Tongue
Podkreślam, że motocykle to moja pasja..

A co do tematu to z kupnem się wstrzymam do zrobienia A1. No i zimą moto tańsze Big Grin


RE: Jazda 125ccm bez A1 - pytanko. - Tiger04 - 29-07-2010 16:14

Ja też myślałem nad zrobieniem A1 ale.. wstrzymam jeszcze te dwa lata i zrobię na samochód i motor(A). Nie zamierzam wydawać na A1 1000+ zł a potem jeszcze 600+ zł żeby móc jeździć na A


RE: Jazda 125ccm bez A1 - pytanko. - adik0070 - 29-07-2010 16:43

"A" już raczej nie zdążysz zrobić dopiero od 24lat będzie..


RE: Jazda 125ccm bez A1 - pytanko. - Tiger04 - 29-07-2010 17:50

Myślę, że zdążę kilka lat temu mieli wprowadzić od 24 ale nic i mam nadzieję, że jeszcze te dwa latka wyciągnę


RE: Jazda 125ccm bez A1 - pytanko. - balerys - 30-07-2010 11:00

A ja zdałem 2 lipca kat. A i B za 2 razem Tongue


RE: Jazda 125ccm bez A1 - pytanko. - adik0070 - 30-07-2010 11:17

To szerokości Tongue