Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Firesub Scam czy faktycznie problemy z cashbillem?? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireSub (/Forum-FireSub-390)
+---- Wątek: Firesub Scam czy faktycznie problemy z cashbillem?? (/Temat-Firesub-Scam-czy-faktycznie-problemy-z-cashbillem-110144)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Firesub Scam czy faktycznie problemy z cashbillem?? - FireMedia - 08-03-2015 18:24

Widzę, że rozgorzała zażarta dyskusja i niektórzy próbują nam przypisać albo złą wolę, albo celowe okradanie albo przynajmniej nieudolność programistyczną.
Awaria po stronie cashbilla została wykryta w sobotę. Niestety oni w weekendy nie pracują i kontakt był niemożliwy. Dlatego też nie mieliśmy żadnej informacji, że problem jest na tyle poważny, że uniemożliwi późniejsze naliczenie leadów (tak jak było zazwyczaj), bo najzwyklej w świecie system cashbill nie otrzymuje notyfikacji.
Nie wiem dokładnie kim jest użytkownik, który zgłasza powyższe roszczenia, ale kojarzę jedną osobę, która była ze mna wręcz "online" w tym okresie i wielokrotnie namawiałem do zmiany oferty na taką, która zalicza na pustym koncie po samej rejestracji (obciążenie nie było wymagane) w FireCPA i dawałem indywidualna cichą zgodę na wklejenie tej oferty w player. Mam nadzieję, że autor tego tematu i ten user to nie jest ta sama osoba, ponieważ zakrawałoby to na totalną hipokryzję.
Na koniec taka praktyczna porada na przyszłość: jeżeli macie pomysł na niszę, która ma wygenerować duży ruch, to napiszcie do mnie (Artur), ja Wam powiem, co robicie źle lub co robić w przypadku, gdy jest ruch a leadów brak. Ja wiem jak działają użytkownicy, którzy zarabiają po 10k$ dziennie na FireCPA na polskich ofertach na różnych "niszach"


RE: Firesub Scam czy faktycznie problemy z cashbillem?? - gutek126p - 08-03-2015 21:58

(08-03-2015 17:07)czarli_bronson napisał(a):  siema, podobno mieliście wielkie problemy z cashbillem szmery bajery a ja dalej w sumie nic nie wiem. moje konto wygląda tak:
https://www.youtube.com/watch?v=1MqwqsXkENU

dodaliście 11zł i myślicie że na tyle wejść będzie ok?...
zero informacji czy zobacze jakieś leady zero informacji

Cytuje "siema, podobno mieliście wielkie problemy z cashbillem " To po jakiego grzyba akurat w tedy gdy cashbill ma awarie reklamowałeś/promowałeś sub ? Idea4 Nie przyszło ci na myśl że możesz stracić kasę (leady) mogłeś,(możesz) poczekać parę dni lub zmienić serwis na czas awarii cashbill i spokojnie zarabiać Smile mało to serwisów w internecie jest oferujących Sub/sms premium ? 4


RE: Firesub Scam czy faktycznie problemy z cashbillem?? - exxthc - 08-03-2015 22:10

(08-03-2015 17:07)czarli_bronson napisał(a):  siema, podobno mieliście wielkie problemy z cashbillem szmery bajery a ja dalej w sumie nic nie wiem. moje konto wygląda tak:
https://www.youtube.com/watch?v=1MqwqsXkENU

dodaliście 11zł i myślicie że na tyle wejść będzie ok?...
zero informacji czy zobacze jakieś leady zero informacji

Nie wpadalo, dostales info o awarii i przy takim ruchu nie przerzuciłes sie na oferte cpa/ inny serwis? Hohohoh beka


RE: Firesub Scam czy faktycznie problemy z cashbillem?? - Kiljan - 08-03-2015 22:16

(08-03-2015 22:10)exxthc napisał(a):  
(08-03-2015 17:07)czarli_bronson napisał(a):  siema, podobno mieliście wielkie problemy z cashbillem szmery bajery a ja dalej w sumie nic nie wiem. moje konto wygląda tak:
https://www.youtube.com/watch?v=1MqwqsXkENU

dodaliście 11zł i myślicie że na tyle wejść będzie ok?...
zero informacji czy zobacze jakieś leady zero informacji

Nie wpadalo, dostales info o awarii i przy takim ruchu nie przerzuciłes sie na oferte cpa/ inny serwis? Hohohoh beka

Akurat po przeanalizowaniu samego ruchu, to jest wiele krzyku o nic, ponieważ podczas awarii po naszej stronie widać ile numerów się zarejestrowało, w tym przypadku było to niecałe ok 150 numerów, przyjmując 20% skutecznosci w takich ruchach(dużo, szybko i się kończy) daje to ok 30 leadów, dostał 3, więc stracić na skutek awarii mógł ok 27 stracić. Pomijam już fakt, że nasz programista pomagał przy tworzeniu strony...
Strata 100zł przy awarii to nie jest strata ogromna zwłaszcza, że były propozycje zmiany subow na cpa


RE: Firesub Scam czy faktycznie problemy z cashbillem?? - czarli_bronson - 08-03-2015 22:51

(08-03-2015 17:57)fusek napisał(a):  
(08-03-2015 17:07)czarli_bronson napisał(a):  siema, podobno mieliście wielkie problemy z cashbillem szmery bajery a ja dalej w sumie nic nie wiem. moje konto wygląda tak:
https://www.youtube.com/watch?v=1MqwqsXkENU

dodaliście 11zł i myślicie że na tyle wejść będzie ok?...
zero informacji czy zobacze jakieś leady zero informacji

Widzialws ze Ci nie wpada to czemu nie podmieniles linkow na inny serwis?

bo strona stała 3 dni, bo to była moja 1 strona pod sub sms, bo zwykle działam w PPA i wiadomo pierwszy raz xd

(08-03-2015 18:24)FireMedia napisał(a):  ...

NIE TO NIE JA



(08-03-2015 22:10)exxthc napisał(a):  [quote='czarli_bronson' pid='1175711' dateline='1425830820']
...

JAK JUZ PISALEM TO MOJA 1 STRONA TEGO TYPU I 1 KONTAKT Z SUBAMI

(08-03-2015 21:58)gutek126p napisał(a):  ....

STRATA 100ZŁ ? podobno nie wiecie ile wpadło a ile nie bo awaria była. a nagle piszesz że wiecie ciekawe.
tyle unikalnych i wg was 30 leadow xd nie mozliwe, tak ciągle się kontaktowałem i dalej nie dostałem konkretnych odpowiedzi
ciekawe


RE: Firesub Scam czy faktycznie problemy z cashbillem?? - piotrekprorok - 08-03-2015 23:06

Dlatego teraz zarabiam na HotCash Smile ciągłe awarie po stronie CasBilla etc. Inne serwisy nie mają z tym problemów. Myślę, że zmiana usługi Wam wyjdzie na dobre bo to już jest śmieszne.


RE: Firesub Scam czy faktycznie problemy z cashbillem?? - rasiak221 - 08-03-2015 23:24

no to chłopaki trzeba było tak od razu, że cashbill nie pracuje w weekend, bo tego to żem nie wiedział Wink)


RE: Firesub Scam czy faktycznie problemy z cashbillem?? - FireMedia - 09-03-2015 00:31

(08-03-2015 23:06)piotrekprorok napisał(a):  Dlatego teraz zarabiam na HotCash Smile ciągłe awarie po stronie CasBilla etc. Inne serwisy nie mają z tym problemów. Myślę, że zmiana usługi Wam wyjdzie na dobre bo to już jest śmieszne.

z tego co kojarzę to hotcash ma usluge w cashbilu lub w mobilteku (no chyba, że mam na myśli inny serwis). Zatem rozwieję Wasze wątpliwości - awarie zdarzają się wszędzie. Wielokrotnie testujemy oferty innych serwisów, które maja usługi w różnych firmach i brak sms powitalnych obciążeniowych jest zjawiskiem nagminnym. Jedynym sposobem jest szybkie informowanie ich o problemach - Paweł ma za zadanie uzyskać kontakt bezpośrednio do informatyka z Cashbill i byc z nim w kontakcie 24h jeżeli będzie taka konieczność.
Tylko tak możemy zapewnić Wam dobrą jakość usługi.
W tym przypadku akurat wydawca (okazało się, że zespół 2 osobowy) był od razu poinformowany o problemach i otrzymał instrukcję co ma zrobić osobiście ode mnie. Nie posłuchał, to może pluć sobie w brodę. Ja nie mam sobie nic do zarzucenia.


RE: Firesub Scam czy faktycznie problemy z cashbillem?? - Kiljan - 09-03-2015 02:47

(08-03-2015 23:06)piotrekprorok napisał(a):  Dlatego teraz zarabiam na HotCash Smile ciągłe awarie po stronie CasBilla etc. Inne serwisy nie mają z tym problemów. Myślę, że zmiana usługi Wam wyjdzie na dobre bo to już jest śmieszne.
Zauważ, że hotcash nie ma MT, w premium SMS takich problemów nie ma ponieważ kasa jest pobierana w momencie wysłania smsa i mimo awarii taki sms i tak później trafi do CB bo został wysłany.
W nowej usłudze będą tak samo premium SMS więc nie będzie na tym modelu tak samo problemów jak wszędzie. W MT niestety problemy mogą się zdarzać ponieważ obciąża SMS, który przychodzi do użytkownika a nie SMS który od niego wychodzi. Sam zauważysz jak będzie to wyglądało w nowej usłudze.


RE: Firesub Scam czy faktycznie problemy z cashbillem?? - surfer0700 - 09-03-2015 10:48

To na następny raz raczcie łaskaw państwo poinformować użytkowników o awarii, a nie zamiatać sprawę pod dywan:

[Obrazek: bcn2VeE.png]

[Obrazek: LCAHMHK.png]

[Obrazek: 86eurx9.png]

Bo to jakieś jaja.
Usługa nie działa 3 dni, a info (po 2 dniach) dostali tylko Ci którzy się zgłosili, a reszta to co? Nie rozumiem tak chorego podejścia.

Pogratulować.