Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wasze propozycje konkursowe ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Forumowe Konkursy (/Forum-Forumowe-Konkursy-12)
+--- Wątek: Wasze propozycje konkursowe ! (/Temat-Wasze-propozycje-konkursowe-110)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Wasze propozycje konkursowe ! - Marello - 21-11-2009 19:26

Tak miałem na myśli baner Smile


RE: Wasze propozycje konkursowe ! - jakubu - 22-11-2009 01:32

Niedawno ja zrobiłem baner, a potem Kleszczu i jego baner jest więc odpada Smile


RE: Wasze propozycje konkursowe ! - Marello - 22-11-2009 14:34

Albo, można odejść od tematyki forum i Lockerza, a mianowicie ogłosić konkurs na najlepszą fotografię Smile Po wykonaniu zdjęcia zamieszczało by się na forum użytkownicy oceniali by które jest najlepsze i wygrany miał by np jakiś tam status albo inna nagrodę (w zależności od adma). Zapis do konkursu trwał by tydzień potem do jednego tematu powklejało by się zdjęcia użytkowników, zrobiło ankietę, i utworzyła by się nam przyjemna rywalizacja Smile.


RE: Wasze propozycje konkursowe ! - Andre101 - 22-11-2009 16:20

Ja mam lepszy pomysł zrobić konkurs o wiedzy o lockerz.com Byly by pytania admin by je zadawal na gg i osoba musiala by odpowiedziec np. w ciagu 20s zeby nie zdazyla na necie znalezc moze byc krotszy czas. Może być czy nie zabardzo?


RE: Wasze propozycje konkursowe ! - Marello - 22-11-2009 16:26

Ja jakoś tego nie widzę :/


RE: Wasze propozycje konkursowe ! - Andre101 - 22-11-2009 16:30

No ja to widze chciaz wiem ze ten pomysl nie jest dopracowany. Moge go dopracowac tylko musze wiedziec czy mozliwe ze bedzie zrealizowany czy nie


RE: Wasze propozycje konkursowe ! - Kilol - 22-11-2009 16:33

(22-11-2009 16:20)Andre101 napisał(a):  Ja mam lepszy pomysł zrobić konkurs o wiedzy o lockerz.com Byly by pytania admin by je zadawal na gg i osoba musiala by odpowiedziec np. w ciagu 20s zeby nie zdazyla na necie znalezc moze byc krotszy czas. Może być czy nie zabardzo?

Ale ile byłoby pytań związanych z Lockerzem ? Myślę, że nie więcej niż 5.
Lockerz jest tak prostym serwisem, że każdy znałby odpowiedź na pytanie.
Po za tym po co Admin miałby się męczyć i pisać do każdegoUndecided ?


RE: Wasze propozycje konkursowe ! - Admin - 22-11-2009 16:38

na cos takeigo nie ma szans przeciez nagle kazdy chetny nie bedzie online o tej samej godzine - z różnych powodów,
to zdecydowanie odpada


RE: Wasze propozycje konkursowe ! - Andre101 - 22-11-2009 17:19

Ale mi nie chodzi zeby o tej samej godzineie tylko dogadal by sie z toba kiedy ma czas kazy i kto najmniej sie pomyli ten wygrywa. Ale jak nie ten to moze inny. pomysle nad jakims konkursem jeszcze i napisze jak cos wymysle


RE: Wasze propozycje konkursowe ! - Joker - 06-12-2009 12:58

jak jest konkurs queka to może konkurs cs'a? byśmy zrobili drużyny i która drużyna wygra gra na siebie np. admin gra z andre na jakis 2 typow wygrywa admin i andre to graja admin i andre na siebie ?? albo w samp ?? albo konkurs na najlepszy poradnik (taki ktory najbardziej pomoze)