Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik przegranego i załamanego hazardzisty. Ruszamy z ppa,shorte,youtube itp. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik przegranego i załamanego hazardzisty. Ruszamy z ppa,shorte,youtube itp. (/Temat-Dziennik-przegranego-i-zalamanego-hazardzisty-Ruszamy-z-ppa-shorte-youtube-itp-109070)

Strony: 1 2 3 4


RE: Dziennik przegranego i załamanego hazardzisty. Ruszamy z ppa,shorte,youtube itp. - jarekb321 - 22-02-2015 21:22

@[nykkusek] żeby tylko na Ciebie nie spadł Jerk


RE: Dziennik przegranego i załamanego hazardzisty. Ruszamy z ppa,shorte,youtube itp. - PremAccHack - 22-02-2015 21:27

(22-02-2015 21:22)jarekb321 napisał(a):  @[nykkusek] żeby tylko na Ciebie nie spadł Jerk
Nie spadnie jesli nie weznie majatku. Dobrze ze o tym wiesz bo potem mogloby byc rozczarowanie i placz


RE: Dziennik przegranego i załamanego hazardzisty. Ruszamy z ppa,shorte,youtube itp. - Duxone00 - 22-02-2015 22:24

(21-02-2015 20:13)yolo69 napisał(a):  A co do subów to raczej dziękuje bo to masa samego spamu

jak nie suby to sms premium oferowane np w HotCash

spam nie spam ale daje zarobić a Tobie kasa jest potrzebna więc w tym wypadku ścisnął bym poślady i tłukł w ten sposób kasę dopóki nie rosną Ci odsetki.

6k długu ? heh ja mając obecnie 24 lata
z pierwszej sprawy mam do spłaty 2063zł + odbycie 106 dni w zk (odbyłem 60dni teraz reszta na SDE)
z drugiej sprawy wiszę 10k tpsa (naprawa mienia czy coś takiego)
trzecia się odbędzie i też zakończy się drugimi 10k do oddania. jako naprawa mienia

komornik za niepłacenie rachunków w dawnej c+ na 3,5k zł
drugi komornik za nie spłacenie kosztów sądowych 450zł
__________________

gra u bukmacherów i innego tego typu serwisach wiąże się z porażką co poprowadzi do jeszcze większych długów. zaś w ppa przy obecnej konkurencji na starcie raczej dużo nie wyciągniemy ale obym się mylił.

postaw sobie cel te 6k zł bierz się za premium/suby zarobisz spłacisz i odpuścisz sobie tą metodę zarobku a weźmiesz się dalej za ppa


RE: Dziennik przegranego i załamanego hazardzisty. Ruszamy z ppa,shorte,youtube itp. - full2000 - 22-02-2015 22:53

Powodzenia, trzymam kciuki. Pamiętaj regularna praca drogą do sukcesu!


RE: Dziennik przegranego i załamanego hazardzisty. Ruszamy z ppa,shorte,youtube itp. - nykkusek - 22-02-2015 22:59

(22-02-2015 21:27)PremAccHack napisał(a):  
(22-02-2015 21:22)jarekb321 napisał(a):  @[nykkusek] żeby tylko na Ciebie nie spadł Jerk
Nie spadnie jesli nie weznie majatku. Dobrze ze o tym wiesz bo potem mogloby byc rozczarowanie i placz

Gdyby jeszcze był jakiś majątek Tongue Stary VW Passat b3? Jerk2


RE: Dziennik przegranego i załamanego hazardzisty. Ruszamy z ppa,shorte,youtube itp. - yolo69 - 23-02-2015 14:36

no dobra pomysle nad tym spamem w sumie. Dzis udało mi sie zwolnienie lekarskie załatwić i wykorzystuje czas na zarabianie. Odsetki i tak urosną bo nie zdążę spłacić wszystkiego 10tego marca. Zostanie 1500zł chwilówki i kredyt od 12 kwietnia ale to po około 320zł miesiecznie wiec z tym dam rade.
Jak macie jakieś ciekawe pomysły, nisze itp to podpowiadajcie.

Dzis już zarobiłem : 3,6 dolara PPA (rekord po powrocie) + 60zł w programie partnerskim które mi przyjdą do 2 miesięcy.

Psychicznie bywam nieco rozbity. Ale nie cały czas. Huśtwaki nastrojów jak baba podczas okresu.


RE: Dziennik przegranego i załamanego hazardzisty. Ruszamy z ppa,shorte,youtube itp. - master4 - 23-02-2015 14:41

Przyjdą zarobki będzie lepszy humor Wink


RE: Dziennik przegranego i załamanego hazardzisty. Ruszamy z ppa,shorte,youtube itp. - Maersk - 23-02-2015 14:44

Masz w kimś oparcie, na przykład w dziewczynie?


RE: Dziennik przegranego i załamanego hazardzisty. Ruszamy z ppa,shorte,youtube itp. - Lamojednorożec - 23-02-2015 14:58

Czuję się trochę jak na forum jakiejś grupy wsparcia, gdzie każdy może wylać swoje żale, a reszta ma poklepać tę osobę po plecach. I jeszcze sądzisz, że ktoś od tak Ci poda niszę? Weź się za robotę, a nie wybrzydzasz, że spamowanie jest be.

Ogółem powodzenia i pomocy specjalisty


RE: Dziennik przegranego i załamanego hazardzisty. Ruszamy z ppa,shorte,youtube itp. - yolo69 - 23-02-2015 15:00

Całe szczęście mam laske i to wyrozumiałą. Troche mnie dobija ze po tych latach zamiast sie zaręczyć i zaprosić na wypaśną randkę to informuje ją od długach. posrane to wszystko ale pocieszam sie jakos ciagle ze ludzie mają o wiele gorsze sytuacje a kończą ułożeni życiowo z nadmiarem kasy.


Lamojednorozec - czujesz sie tak po jedna osoba zrobiła tego typu temat...? Przeciez informuje o smutach w nazwie tematu, więc jednoczesnie ostrzegam tą nazwą.
Nie chce tu żebrać o gotowe super zajebiste sposoby zarobków i unikalne nisze. Jak ktoś coś ma czym może sie podzielić niech po prostu pisze. Za robote się biorę i jednoczesnie wypisuje tu swoje upadki i wzloty zarobkowe.



Ps. Kolejne 60zł na programie partnerskim zarobione. Oczywiscie o ile mi zaliczą lead po tym miesiącu : ) A nie powinno być z tym problemu raczej