Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PaidVerts - mentor - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: PaidVerts - mentor (/Temat-PaidVerts-mentor-108345)

Strony: 1 2


RE: PaidVerts - mentor - ktostujest - 11-02-2015 20:09

ja też chwilowo czekam z wplatami, chociasz żeby wócili to zabrane BAP za błedne naliczenie.
Prawda jest taka że serwis może się rozlecieć w każdej chwili, nikt tego nie przewidzi Big Grin


RE: PaidVerts - mentor - qwertybsk - 11-02-2015 20:10

Temat do zamknięcia Smile


RE: PaidVerts - mentor - Darven - 11-02-2015 20:30

To ja się wtrącę. Czy ilość włożonych środków i nakładu pracy w tego paidvertsa w ogóle się opłaca? Bo jak czytałem na poprzedniej stronie że 30 dolców wygeneruje ci 0.50-1$ dziennie to to dosyć marnie wygląda...Nie wiem czy się tym zainteresować czy nie bo nie mam całego obrazu sytuacji. Jeżeli jest bardziej kolorowo niż ja mówię to może się zainteresuje i zostanę czyimś refem.


RE: PaidVerts - mentor - ktostujest - 11-02-2015 20:34

jeśli ktoś potrzebuje szybkiego dopływu gotówki to nie, ale na dłuższą mete program się opłaca .


RE: PaidVerts - mentor - Darven - 11-02-2015 21:56

nie potrzebuję nagłego przypływu gotówki tylko czy na tą dłuższą metę...są jakieś konkretne pieniądze? Jakbyś ktoś mógł mi wyjaśnić za pomocą cyferek to byłbym wdzięczny Smile może bym się zainteresował.


PaidVerts - mentor - Admin - 12-02-2015 13:09

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.