Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Youtube czy jest jeszcze sens? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Youtube czy jest jeszcze sens? (/Temat-Youtube-czy-jest-jeszcze-sens-108101)

Strony: 1 2


RE: Youtube czy jest jeszcze sens? - Scoobyx - 08-02-2015 13:04

Jak trafisz na unikalną niszę, to jak najbardziej jest sens. Jest też duże prawdopodobieństwo, że twój filmik wyląduje na pierwszej stronie w google.


RE: Youtube czy jest jeszcze sens? - Mercz - 08-02-2015 13:47

Jest to opłacalne, jednak musisz zwrócić uwagę odbiorców na filmik już na własną rękę. Wink


RE: Youtube czy jest jeszcze sens? - lolekxp - 08-02-2015 15:30

Trzeba zbudowac w miare autentyczny kanal z jakims mniejszym stazem, inaczej ban jest niemal pewny, swieze konta na yt padaja jak muchy, flagowanie jest wyostrzone, jak zakladam swieze konto to pada po paru h, jak zakladam nowe konto i wrzucam na nie dopiero po 2 dniach - juz jest lepiej ale nie na dlugo, choc jest tez wiele innych czynnikow ktorych nie do konca znamy, takze metoda prob i bledow wskazana jak najbardziej

@Klin
zostawilem Ci prezent w postaci moich 2 responsywnych i viralnych generatorow online php js do hackow online, mam nadzieje ze odczytales te PW i nie usunales uzywajacac masowego kasowania Tongue, to tylko prezent wylacznie dla Ciebie za share czegoś dla mnie niedawno Tongue perełka za perełke, oby to sie nie dostało w ręce noobów bo super konwersja jest i niech nie spada, pozdróweczka Wink


RE: Youtube czy jest jeszcze sens? - Kaminowski - 09-02-2015 16:21

Nie będę tworzył nowego tematu dlatego zapytam tutaj. Wrzuciłem film przebiłem 301 i raczej tak jest że z każdym odświeżeniem przybywa jedno wyświetlenie odświeżam i jest tyle wyświetleń co było ogólnie dodaje programem wyświetlenia i przybywa mi mniej wyświetleń niż daję. O co chodzi?


Youtube czy jest jeszcze sens? - Artinesse - 28-02-2018 22:01

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.