Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zakup telefonu z chin - vat, jaka poczta, opinie o sklepach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Zakup telefonu z chin - vat, jaka poczta, opinie o sklepach (/Temat-Zakup-telefonu-z-chin-vat-jaka-poczta-opinie-o-sklepach-106020)

Strony: 1 2


Zakup telefonu z chin - vat, jaka poczta, opinie o sklepach - DzejkobPL - 12-01-2015 10:51

Singapore Post jest spoko, lecz licz sie z tym, ze prawdopodobnie bedziesz musial zaplacic vat za telefon. Smile

• Wysłane z urządzenia mobilnego. •


RE: Zakup telefonu z chin - vat, jaka poczta, opinie o sklepach - kariolmax - 12-01-2015 13:24

(12-01-2015 10:51)DzejkobPL napisał(a):  Singapore Post jest spoko, lecz licz sie z tym, ze prawdopodobnie bedziesz musial zaplacic vat za telefon. Smile

• Wysłane z urządzenia mobilnego. •
Czyli sądzisz że najlepiej popytać o nl post?


RE: Zakup telefonu z chin - vat, jaka poczta, opinie o sklepach - DzejkobPL - 12-01-2015 13:39

Jak dasz radę to zapytaj.

Może akurat nie wpadnie na vat i nie bedziesz musial placic 23%.

• Wysłane z urządzenia mobilnego. •


RE: Zakup telefonu z chin - vat, jaka poczta, opinie o sklepach - PayDay - 12-01-2015 14:00

ja dodam od siebie ze kupujac taki telefon prosto z azji możesz być w dupie... i to konkretnie

Przez firmy pośredniki jak na allegro, co sprzedaja chinczyki wysylane sa za ich posrednictwem, ubezpieczone i na ich kase wysylka z chin do ich siedziby i od nich dostajesz wysylke. A tu masz prosto do ciebie paczke...
Ja czekalem na telefon 2 tygodnie dluzej + musialem oplacic celnika.... bo było mu coś nie ponosie. I wyszło tak że telefon sprzedalem ( wliczajac jego cene + celnika ) i byłem stratny pare groszy (dosłownie ).


RE: Zakup telefonu z chin - vat, jaka poczta, opinie o sklepach - kariolmax - 12-01-2015 14:08

(12-01-2015 14:00)PayDay napisał(a):  ja dodam od siebie ze kupujac taki telefon prosto z azji możesz być w dupie... i to konkretnie

Przez firmy pośredniki jak na allegro, co sprzedaja chinczyki wysylane sa za ich posrednictwem, ubezpieczone i na ich kase wysylka z chin do ich siedziby i od nich dostajesz wysylke. A tu masz prosto do ciebie paczke...
Ja czekalem na telefon 2 tygodnie dluzej + musialem oplacic celnika.... bo było mu coś nie ponosie. I wyszło tak że telefon sprzedalem ( wliczajac jego cene + celnika ) i byłem stratny pare groszy (dosłownie ).

Szczerze, nie wiem gdzie widziałeś takie aukcje - ja jak szukałem na allegro to wg. regulaminu sklepu, który miał aukcję był on tylko pośrednikiem w zakupie i za nic nie odpowiadał (ewentualne cło itd. - jedynie gwarancję oni załatwiają).


RE: Zakup telefonu z chin - vat, jaka poczta, opinie o sklepach - DzejkobPL - 12-01-2015 14:13

Kupuj bez posrednikow.
To mija sie z celem. Oni tylko placa karta za Twoj telefon a reszta jest na zasadzie "radź sobie sam".

Jezeli masz jakies pytanie, napisz na gg, sam kupowalem dla siebie telefon i moglbym pomoc Ci odpowiedziec na jakies pytania.

• Wysłane z urządzenia mobilnego. •


RE: Zakup telefonu z chin - vat, jaka poczta, opinie o sklepach - vivat32 - 08-04-2015 16:02

vat to często loteria, nawet jak chinczyk zadeklaruje wartosc ponizej 27 usd to tez czesto sprawdzaja


RE: Zakup telefonu z chin - vat, jaka poczta, opinie o sklepach - Klaus_Kinski - 29-04-2015 19:50

Bo zwykle na paczkach pełno chinskich znaczków, to od razu celnik sprawdza.