Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[$$$] Dziennik pracy: Tropek & BobBudowniczy64 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: [$$$] Dziennik pracy: Tropek & BobBudowniczy64 (/Temat-Dziennik-pracy-Tropek-BobBudowniczy64-105535)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Dziennik pracy SUB SMS - Tropek - 12-01-2015 21:11

DZIEŃ 5

Wprawdzie wypłata nie jest zlecona, bo brat boi się o to, że nie będzie wiedział jak ma się rozliczać, ale startery zostały już zamówione.
Niestety dziś bardzo się zawiodłem, bo myślałem, że wycisnę więcej na tym kolesiu z One Direction, mimo iż jest to rekordowa dniówka to i tak konwersja nie powala. Czuję jednak, że jest progres i codziennie zdobywam większą wiedzę.
Cel na jutro? Zrobić nową fejk grafikę do spamu, bo tą co mam została skopiowana. Wkręciłem w zarabianie już 3 znajomych, jeden już coś tam skrobie i to, że się uczy w technikum informatycznym pozwala nam wymieniać się wiedzą Smile Szkoda, że nie ma systemu poleconych na LM, ale i tak mam samą satysfakcję z tego, że coś mogłem im przedstawić i jestem jak na razie ich wzorem Big Grin


[Obrazek: b1df25vdb3gc.png]


Zarobiłem dzisiaj: 21 zł
Zarobiłem w styczniu: 72 zł/300 zł
Zarobiłem ogółem: 72 zł + 1.93$




RE: Dziennik pracy SUB SMS - Tropek - 13-01-2015 22:07

DZIEŃ 6

Póki nie mam starterów dzisiejszy dzień postanowiłem poświęcić na wymyślenie nowej metody, trochę mi to zajęło ale jak na 1h pracy to efekty są powalające i nie jest to też typowy spam, dzięki któremu nie dostanę bloka na fb ani nie będzie to też podejrzane. Huh Jestem zadowolony tym bardziej, że dużo się nie przyłożyłem, a jedynie sprawdzałem co chwilę efekty Big Grin Mało leadów co prawda, muszę to doszlifować, aby podnieść konwersję powyżej 5%. Jutro zajmę się pewnie jedynie doszlifowywaniem tej metody, aby była bardziej wiarygodna i napisaniem kilku unikalnych tekstów do promowania tej metody. Dzień się jeszcze nie skończył, wizyty dalej przybywają, więc może jeszcze coś wpadnie. Tymczasem idę się uczyć chemii w wannie pokerface Dobranoc!


[Obrazek: spre8xn5ajrf.png]


Zarobiłem dzisiaj: 22.50 zł
Zarobiłem w styczniu: 94.5 zł/300 zł
Zarobiłem ogółem: 94.5 zł + 1.93$




RE: Dziennik pracy SUB SMS - Tropek - 14-01-2015 23:25

DZIEŃ 7

Nie wiem co się stało dziś, na LM mają chyba jakieś problemy bo nie nalicza leadów... Ludzie do których pisałem ewidentnie wypełniali ofertę do samego konta, a $$$ nie było. Co lepsze mój kolega miał podobny przypadek Big Grin Bardzo dziwna sprawa. Swoją drogą co do kolegi to zaczął już coś tam ciułać codziennie co nieco mu wpada i widać u niego systematyczną pracę. Kto wie, może się dołączy do dziennika. Liczyłem dziś na rekord dniówki, tj. 30 zł+, ale jak na takie coś to ta kwota i tak mnie zadowala. Mam nadzieję, że niedługo dojdą te startery, bo mi kont brakuje już 4


[Obrazek: g7p1f80itx1d.png]


Zarobiłem dzisiaj: 21.00 zł
Zarobiłem w styczniu: 115.5 zł/300 zł
Zarobiłem ogółem: 115.5 zł + 1.93$




RE: Dziennik pracy SUB SMS - Tropek - 15-01-2015 21:37

DZIEŃ 8

Leń totalny Angry Nie miałem dzisiaj na nic ochoty. Nie dość, że szkoła do 16 to jeszcze silny ból kręgosłupa... Jedyne co mnie pociesza to to, że doszły do mnie startery. Przygotowałem sobie grafik dnia na ferie tak aby je wykorzystać jak najlepiej Smile Czeka mnie ciężka praca. beka


[Obrazek: uxeg8nriindu.png]


Zarobiłem dzisiaj: 6 zł
Zarobiłem w styczniu: 121.5 zł/300 zł
Zarobiłem ogółem: 121.5 zł + 1.93$




RE: Dziennik pracy SUB SMS - .::Nicko::. - 15-01-2015 21:43

Cel coraz bliżej Smile


RE: Dziennik pracy SUB SMS - Acetaminophen - 15-01-2015 22:00

Ustaw cel na większy Tongue chociażby te 500 zł


RE: Dziennik pracy SUB SMS - dawid161622 - 15-01-2015 22:11

(15-01-2015 22:00)Acetaminophen napisał(a):  Ustaw cel na większy Tongue chociażby te 500 zł

Każdy cel jest dobry - 500zł na początek? Jak się by się udało to by go zmotywowało, natomiast jak się nie uda to motywacja spada, dla tego lepsze chyba są te mniejsze cele - których spełnienia daje trochę radości chociaż, a przy okazji motywację do dalszych działań. Smile


RE: Dziennik pracy SUB SMS - Tropek - 15-01-2015 22:49

Jest dopiero polowa miesiaca, mam teraz ferie co pozwoli mi na usystematyzowanie mojej pracy. Ja w tym siedze lekko ponad tydzien, dziennik napisalem pierwszego dnia gdy na moim pierwszym fake koncie wpadl pierwszy lead Big Grin nie wiedzialem wtedy jak to sie potoczy, analogicznie nie wiedzialem tez jaki sobie ustawic cel. Nie wykluczam opcji, ze jak dobije te 300 zl przed koncem miesiaca to ustale sobie nowy cel do samego konca stycznia Smile Jak na razie moj cel przedni (lekko abstrakcyjny) to nabywac doswiadczenie, a cel ktory tu widzicie to cel dziennikowy raczej mniej istotny Big Grin

Olaboga, w koncu ktos zaczal komentowac moj dziennik, parenascie postow na to czekalem Smile Dzieki chlopaki Smile

/pisane z fona, przepraszam za jakiekolwiek bledy oraz brak polskich znakow


RE: Dziennik pracy SUB SMS - Pitek236 - 16-01-2015 11:15

Dobrze Ci idzie jak na pierwszy raz.. nie poddawaj się , cały czas zdobywaj nową wiedzę a będzie coraz lepiej.


RE: Dziennik pracy SUB SMS - Tropek - 17-01-2015 01:19

DZIEŃ 9

Jak zapowiadałem, dziś mało czasu, więc mało zrobiłem. Zrobiłem jedynie 3 fake konta (na razie bez grup), pospamowałem na starych 2 fake'ach lekko z 15 minut, z których ubiłem dziś 18 zł (jak to mówią "ciulowo, ale stabilnie") żeby jednak coś mieć oraz zrobiłem połowę nowego systemu zestawów grup. Plan na jutro? Dokończyć system zestawów grup oraz wykonać sobie spis dużych, aktywnych FP do spamu, dodać po 15 grup na każde fake + zrobić kolejne 2 fake konta... Najgorsze co mnie dzisiaj spotkało to to, że jak otrzymałem te startery to weryfikacja telefoniczna nagle znikła. Śmieszna sytuacja, ale cóż.

Jutro work hard, play hard Huh Żeby zbytnio się nie zapędzać ustalam sobie cel na dniówkę jutro 35 zł.


[Obrazek: u1gu061uoqn0.png]


Zarobiłem dzisiaj: 18 zł
Zarobiłem w styczniu: 139.5 zł/300 zł
Zarobiłem ogółem: 139.5 zł + 1.93$