Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy wierzycie w KOSMITÓW? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Czy wierzycie w KOSMITÓW? (/Temat-Czy-wierzycie-w-KOSMITOW-104324)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Czy wierzycie w KOSMITÓW? - tollusiek - 23-12-2014 12:56

Nigdy nie widziałem, więc nie mam co opowiadać historyjek, aczkolwiek nie wykluczam i uważam, że gdzieś daleko stąd ktoś żyje i wie bądź też nie wie o nas Smile


RE: Czy wierzycie w KOSMITÓW? - Domel32 - 23-12-2014 14:08

(23-12-2014 12:01)Reszka napisał(a):  Działo się to jak miałem 6 lat, obudziłem się pewnej nocy poszedłem się napić a w kuchni rogu stała wielka zielona postać która próbowała mnie chwycić, wtedy matka mnie chwyciła i uciekliśmy. Do dzisiaj nikomu tego nie mówiliśmy z wiadomych względów Smile

To było przed tym jak się napiłeś, czy po ? Big Grin Jeśli to było po wypiciu tego ''trunku'', to chyba był za mocny dla Ciebie Tongue impreza


RE: Czy wierzycie w KOSMITÓW? - lizaki - 23-12-2014 14:15

yes of course

jeżdzą "niebieskimi" i mają "koguta" Jerk


RE: Czy wierzycie w KOSMITÓW? - Reszka - 23-12-2014 15:21

Domel32 po impreza Big Grin


RE: Czy wierzycie w KOSMITÓW? - Noozer - 23-12-2014 15:26

Jeśli istnieje życie na Ziemi to dlaczego nie miałoby istnieć na innych planetach Wink
Także nie wykluczam.


RE: Czy wierzycie w KOSMITÓW? - domin_dz - 23-12-2014 16:02

Ja polecam na różnych fazach wyobrażać sobie jak powstał wszechświat, jak to możliwe, że nic nie było przedtem itp. - miazga przed snem Big Grin


RE: Czy wierzycie w KOSMITÓW? - Reszka - 23-12-2014 18:09

(23-12-2014 16:02)domin_dz napisał(a):  Ja polecam na różnych fazach wyobrażać sobie jak powstał wszechświat, jak to możliwe, że nic nie było przedtem itp. - miazga przed snem Big Grin
Znam inną, wyobrażanie sobie jego wielkości i wcale nie trzeba na i po niczym być. Miazga gwarantowana Smile


RE: Czy wierzycie w KOSMITÓW? - Tidus - 23-12-2014 18:13

Wierzę w życie pozaziemskie. Zastanawia mnie tylko czy są technologią przed czy za nami. Raczej za, ale... Big Grin


RE: Czy wierzycie w KOSMITÓW? - SmigolMarek - 23-12-2014 19:06

Czy istnieją kosmici?
Kosmici istnieć istnieją na 99% a nawet śmiem stwierdzić że nie na jednej planecie tylko są porozrzucani po całym wszechświecie. Ale tym samym nasuwają się inne pytania:
-Gdzie należy ich szukać?
Najprawdopodobniejszym miejscem jest planeta ziemio podobna. Czyli gdzie jest dużo wody oraz trochę suchego lądu no i oczywiście atmosfera. Lecz mogą się też znajdować na innych planetach np w całości pokrytych wodą, w bardzo ciepłym klimacie i nie mówię tu o temperaturach typu 30 stopni Celsjusza tylko powyżej 100 stopni bądź właśnie odwrotnie np w klimacie gdzie jest -100 stopni.
-Czy są to organizmy jedno bądź wielokomórkowce?
Pytanie tak jakby nawiązuje do poprzedniego ponieważ wielokomórkowce (chyba bo nie jestem pewien) nie będą żyły w warunkach ekstremalnych opisanych wyżej. Jeżeli to wielokomórkowce to zapewne będą organizmami wodnymi żyjącymi w tak zwanej strefie mieszkalnej. To znaczy że planeta będzie w takim miejscu aby woda mogła by być w stanie ciekłym. Ponieważ jak będzie za daleko gwiazdy to woda będzie zamarznięta a jak za blisko to wyparuje. Jeżeli te organizmy wielokomórkowe będą żyć na lądzie to nasuwa się kolejne pytanie.
-Jak te organizmy wzięły się na lądzie?
Jest kilka możliwości lecz myślałem tylko o jednej. Działalność naturalnego satelity na daną planetę a dokładniej na wodę która znajduje się na tej planecie gdyż iż że ponieważ np na ziemi nie było by przypływów i odpływów bez księżyca. Organizmy a raczej ryby które by żyły na tej planecie mogły by się wydostać na chwilę na powierzchnię i próbować oddychać powietrzem które tam się znajduje i po setkach tysięcy lat organizmy nauczyły by się oddychać pod wodą jak i na powierzchni. Zapewne po następnych latach ewolucji powstałyby organizmy podobne na ziemi. No i właśnie tu znowu nasuwa się następne pytanie.
-Czy kosmici posiadają coś w stylu mózgu?
Jeżeli posiadają coś w stylu mózgu to jak bardzo jest on rozwinięty czy na mniejszym poziomie od człowieka na takim samym czy też na wyższym?
I tu się kończą moje rozmyślenia więc z tego co myślę to istnieją


RE: Czy wierzycie w KOSMITÓW? - Modelator - 23-12-2014 19:07

Ostatnio leciał przedwczoraj program o kosmitach ,że jest udowodnione naukowo ,że istnieją Wink
Ale np dinozaury też są udowodnione naukowo ,a bóg ich nie stworzył Big Grin