Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy - Inwestycja w Opcje Binarne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Pracy - Inwestycja w Opcje Binarne (/Temat-Dziennik-Pracy-Inwestycja-w-Opcje-Binarne-103864)

Strony: 1 2 3


RE: Dziennik Pracy - Inwestycja w Opcje Binarne - Yabuza - 18-12-2014 15:55

Bardzo dzisiaj dużo eksperymentów : ) Demo działam dalej na minusie sporo, ale się nie dziwie bardzo eksperymentowałem Big Grin Uruchomiłem konto i zweryfikowałem dane za realne pieniądze.

A tutaj z dema wynik:


[Obrazek: o2psa.jpg]

Wynik Dzienny: - 54,25
Stan: 233,50

1 wygrana
3 porażki

Dzisiaj zaczynam z realnymi Tongue Mam trochę oszczędności to mogę stracić : ) A właściwie chce je stracić, by nabrać doświadczenia i pokory. Co do screenów z realnych nie zawszę będę wrzucał screeny, ale będę dzielił się wynikami : )


RE: Dziennik Pracy - Inwestycja w Opcje Binarne - Yabuza - 18-12-2014 19:41

Wynik realne pieniądzę:
-100 euro

Porównując demo z realnymi, całkiem inaczej się gra. Moim zdaniem demo daje tylko przydatność w obsłudze, programów, wykresów.

Poszło 100 euro, ale nie na marne : ) Wyciągnąłem z tego ogromne wnioski i to nie są stracone pieniądze tylko zainwestowane, co mnie jeszcze bardziej motywuje. Dzięki temu wymyśliłem strategie, którą zamierzam zastosować : ) Zobaczymy czy się uda ; )


RE: Dziennik Pracy - Inwestycja w Opcje Binarne - trio - 18-12-2014 20:31

Oby poszlo lepiej niz z ta stowka, ale masz racje najlepsi stracili wiele razy zanim zaczeli zarabiac regularnie, powodzenia. Smile


RE: Dziennik Pracy - Inwestycja w Opcje Binarne - malpa2 - 18-12-2014 20:35

Nom inaczej się myśli, ale grając na demie powinieneś myśleć tak, jakbyś grał za swoje.

Ciśnij na demo dopóki nie poczujesz się w miarę pewnie Smile


RE: Dziennik Pracy - Inwestycja w Opcje Binarne - Yabuza - 19-12-2014 15:03

Kolejny dzień i nareszcie przerwa. W opcjach binarnych jednak weekend to jest coś : ) Ostatnio nie poszło najlepiej, lecz byłem na to przygotowany ^ ^

A dzisiejszy wynik to:

Prawdziwe pieniądze


[Obrazek: sss.jpg]

Wynik Dzienny: + 58,75 €
3 wygrana
0 porażki

Wprowadzam moją testowaną przedtem metodę i jak na razie sprawdza się. Zobaczymy jak będzie dalej. Oczywiście konto z fikcyjną kasą dalej będę prowadził, zawsze trochę można poćwiczyć, lecz dalej sądzę, że jest to konto tylko do testów, nie do nauki.


RE: Dziennik Pracy - Inwestycja w Opcje Binarne - MaLiN - 20-12-2014 12:04

Pamiętaj, że w poniedziałki i w piątki rynki nie są zbyt płynne, więc odradzane jest wtedy inwestowanie na giełdzie Wink


RE: Dziennik Pracy - Inwestycja w Opcje Binarne - Yabuza - 20-12-2014 14:45

Właśnie zauważyłem ledwo co mi siadło : ) 1 opcja na luzie. Następne dwie tak ledwo co.


RE: Dziennik Pracy - Inwestycja w Opcje Binarne - Yabuza - 22-12-2014 11:07

Oto mamy poniedziałek, jest to dzień dobrych lub złych wieści na giełdzie. Dzisiaj wieści były pozytywne, nagły wzrost JPY i spadek EUR, a potem stabilizacje. Nie wiem czy to w praktyce zawsze działa, ale na logikę, że jest to początek tygodnia, więc najważniejsze są wydarzenia ekonomiczne. Zobaczymy, czy dalej będzie to ważne. W inne dni też próbuje brać pod uwagę wydarzenia ekonomiczne, ale nie aż tak bardzo. Wiadomo, że nawet jak są złe wieści (I i II stopnia), ale jest duża przewaga kupujących czy chce czy nie chce i tak później musi pójść w górę.

Nie chciałem dzisiaj jakoś ryzykować, bo mnie ostrzegali przed poniedziałkami, więc poczekałem na odpowiedni moment gdy urośnie wzrośnie JPY i będzie spadać : )


[Obrazek: sssa.jpg]

Moment wyczułem idealnie, bo gdybym parę sekund później rozpoczął zdąrzyło by wzrosnąć. Spadek był bardzo krótki, ale widoczny.

Wynik Dzienny: + 70 €
1 wygrana
0 porażki


RE: Dziennik Pracy - Inwestycja w Opcje Binarne - Yabuza - 22-12-2014 20:14

Kusiło mnie jeszcze by dzisiaj zagrać, więc zagrałem. Nawet ładnie weszło ale z ledwością, poniedziałek naprawdę jest bardzo zmienny, a jeszcze, że niedługo święta to wykresy aż szaleją : )

Tylko dzisiaj miałem nie za ciekawą sytuację z moją platformą wchodzę, a tam transakcja której nie obstawiałem i na dodatek przegrana, jakiś zwrot nawet miałem, ale co mi po zwrocie jak platforma sobie sama włączyła transakcje, zwrot nie był pełny, więc zadzwoniłem do nich czekam, aż to wyjaśnią. Ja często korzystam z aplikacji android i możliwe, ze ona jest wadliwa i coś samo się włączyło.

A oto wynik


[Obrazek: image.jpg]

Jak to obstawiałem? Intuicyjnie. Czasem trzeba tak zrobić, nawet najlepsze wykresy często kłamią i trzeba użyć logicznego myślenia : ) Miałem nie robić dzisiaj już transakcji, ale że jest wieczór jestem po robocie i trochę się nudziłem postanowiłem obserwować koniunktura zdarzeń.

Wyniki:
1 wygrana
0 przegranych

Jestem ciekaw jak rozwiążą sprawę z tą transakcją. Jeśli czegoś się dowiem dam wam znać.


RE: Dziennik Pracy - Inwestycja w Opcje Binarne - Yabuza - 25-12-2014 23:10

Ostatnio miałem przerwę, bo myślałem nad strategią, która pozwoli mi obstawiać na dłuższą metę (powyżej 30 min) i udało mi się wymyśleć : ) Akurat strategi tej nie zdradzę, muszę ją jeszcze dopracować ; ) Może się nią podziele jak dopracuje
[Obrazek: ssa.jpg]

+ 91,7 EUR