Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Opcje Binarne w Praktyce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Opcje Binarne w Praktyce (/Temat-Opcje-Binarne-w-Praktyce-103271)

Strony: 1 2 3 4


RE: Opcje Binarne w Praktyce - MaLiN - 09-12-2014 11:10

Czytam, czytam Smile No pięknie! Ja dziś też odpaliłem MT4 i zobaczymy co z tego będzie. Sporo wydarzeń dla USD, ale mało istotny, więc może mi to nie popsuje zamiarów.


RE: Opcje Binarne w Praktyce - Lukines - 09-12-2014 11:31

@MLM myślę ze będę wplacal na optiontime kasę . Co o tym sadzisz ?


RE: Opcje Binarne w Praktyce - Lukines - 10-12-2014 17:22

DZIEŃ 3

Dzisiaj nie za bardzo mam czas na inwestowanie jak i nie czuję się na siłach coś mnie odpycha dziś od opcji.

Jedyne co robię z opcjami to szukałem najlepszego serwisu do inwestowania padło na :

OptionTime nie wiem czy to dobry wybór jak na inwestycje 100$ no ale cóż od czegoś trzeba zacząć prawda?

Od razu po wpłacie strategie będę starał się przetestować u nich na koncie demo. Czyli zaczniemy już bardziej na poważnie.

Pozdrawiam Lukines.


RE: Opcje Binarne w Praktyce - MaLiN - 10-12-2014 20:37

(09-12-2014 11:31)Lukines napisał(a):  @MLM myślę ze będę wplacal na optiontime kasę . Co o tym sadzisz ?


Zależy jeszcze na jakie opcje będziesz chciał stawiać?

Jeszcze możesz zobaczyć ofertę OptionTrade:
http://www.binary24.pl/pl/top/optiontrade

Skrypt taki sam jak w BDSwiss, do tego polska waluta.

Jeśli chodzi o OptionTime, to nie miałem okazji testować, ale opinie na zagranicznych stronach są bardzo pozytywne, pomimo, że jest to odnoga TopOption, które miało ostatnio negatywne komentarze.

http://www.binary24.pl/pl/top/optiontime


RE: Opcje Binarne w Praktyce - Lukines - 10-12-2014 21:24

Szukam czegoś na najlepiej 2 minutowe , 5 minutowe i 15 minutowe z minimalnym depozytem 100$ i najnajmniejszą stawką do grania.


RE: Opcje Binarne w Praktyce - MaLiN - 10-12-2014 22:20

Z tego co wiem, to OptionTime nie ma tylko 5 minutowych opcji. Są 2 minutowe oraz 15 minutowe. Chyba się nie pomyliłem Rolleyes


RE: Opcje Binarne w Praktyce - Mathiu77 - 10-12-2014 22:20

Brawo Wink


RE: Opcje Binarne w Praktyce - Lukines - 10-12-2014 22:45

Pisałem do supportu w sprawie OptionTrade i niestety nikt mi nie potrafił udzielić odpowiedzi czy są czy nie ma. Ogólnie email aktywacyjny nie doszedł pisałem z tym do supportu to każą mi pisać maila do jeszcze innego supportu po czym chciałem aby usunęli moje konto to do jeszcze innego mnie kierują. No niestety support 24/7 jest chyba tylko poto żeby pisać Hi i Bye

@MLN A co powiesz o OptionTrade tam sa 15? Ponieważ na stronie nie znalazłem wzmianki tak samo support mi nie pomógł.


RE: Opcje Binarne w Praktyce - MaLiN - 10-12-2014 23:10

W OptionTrade masz 2 min, 5 min (ogólnie sekundowe), 10minutowe, 15minutowe - czywiście w zależnośco od pory dnia.

Kiedy zakładałeś konto? Bo maile aktywacyjne nie zawsze tak szybko dochodzą.


RE: Opcje Binarne w Praktyce - Lukines - 10-12-2014 23:16

15 oto mi chodziło Smile Zakłałem jakies 3 godziny temu.

MLN wytłumaczysz dlaczego w zależności od pory dnia? Ponieważ nie rozumiem dlaczego nie na stałe takie są?