Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[sprzedam] landing page pod KSW29 - mega konwersja i funkcje. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [sprzedam] landing page pod KSW29 - mega konwersja i funkcje. (/Temat-sprzedam-landing-page-pod-KSW29-mega-konwersja-i-funkcje-101912)

Strony: 1 2 3


RE: [sprzedam] landing page pod KSW29 - mega konwersja i funkcje. - ELdollaro - 19-11-2014 15:23

Ja nikogo nie zniechęcam ale 8 sztuk to jest duża konkurencja bo większość spamuje w tych samych miejscach dlatego jak ktoś liczy na duzą kasę to lepiej mieć swój unikalny LP. Nie wyciągam tych wniosków z palca mam trochę doświadczenia w zarabianiu na wydarzeniach.


RE: [sprzedam] landing page pod KSW29 - mega konwersja i funkcje. - Kede - 19-11-2014 16:14

8 sztuk to byłoby dużo gdyby to była jakaś unikalna nisza ale nie jest bo to stream więc po za tym landingiem w obiegu będzie xxx innych. Nawet spamując na grupach fb to przy tak ogromnej ilości polskich grup jakie są na fb to to, że się spotkają obok siebie to raczej mało prawdopodobne.

Ale dzięki za sugestię. Przemyślę ograniczenie sztuk do mniejszej ilości. Prawdopodobnie ją zredukuję i dam znać jutro Wink


RE: [sprzedam] landing page pod KSW29 - mega konwersja i funkcje. - kornel388 - 19-11-2014 20:41

Kede czy we wcześniejszych postach mówisz o mnie? Jeśli tak to poprawię Cię jestem w technikum Smile I cena tak niska, bo i doświadczenia nie mam, che go nabrać, ale też za darmo robił nie będe.


RE: [sprzedam] landing page pod KSW29 - mega konwersja i funkcje. - Kede - 20-11-2014 13:10

@[kornel388] Dobrze, że nie za darmo bo zaraz pisaliby w moim temacie "to za landingi się płaci?". Rozumiem Twoją sytuacje- każdy kiedyś zaczyna. Jednak rozbrajają mnie tematy typu "wykonam logo za 5zł" gdzie przeciętny freelancer nie schodzi poniżej 100zł a przeciętna agencja interaktywna poniżej 250zł. Tylko, że logo niewektorowe to nie logo a paint czy generator online to nie narzędzia designerskie. Ale mniejsza o to Wink Z dobrego serca proponuję Ci najpierw podszkolenie się a przynajmniej stworzenie tych 2-3 projektów pod zaprezentowanie/pod portfolio i ustalenie ceny która będzie dla Ciebie opłacalna a przynajmniej adekwatna do wykonanej pracy no chyba, że ta stawka jest to nie wnikam Wink Są klienci, którzy zaakceptują każdą cenę tylko dla tego, że wiedzą, że człowiek zrobi to dobrze (na podstawie wcześniejszej współpracy czy też portfolio) ale to nie znaczy, że należy ich skubać tylko zawsze proponować cenę, która jest adekwatna do pracy a 5zł/h nią nie jest chyba, że 5x tyle czy 10x.

Wziąłem pod uwagę sugestie @[ELdollaro] co do liczby sztuk i:
=== Liczba w sprzedaży została ograniczona do tylko 6 sztuk. CENA: 120zł za sztukę ===
=== POZOSTAŁY TYLKO 2 SZTUKI ===



RE: [sprzedam] landing page pod KSW29 - mega konwersja i funkcje. - kornel388 - 20-11-2014 18:03

No dlatego też dałem ogłoszenie bo jednak coś trzeba w portfolio pokazać Smile


RE: [sprzedam] landing page pod KSW29 - mega konwersja i funkcje. - Kede - 21-11-2014 15:17

Doszły mnie słuchy, że niektórzy piszą do moich klientów i chcą odkupować od nich landing page ksw. Od razu mówię, że nie ma takiej możliwości. A cebule niech nie kombinują @[harrypotter]
Trochę uczciwości.


RE: [sprzedam] landing page pod KSW29 - mega konwersja i funkcje. - Q-ba - 22-11-2014 21:59

Możesz zakodować szablon, a konkretniej to zawarte w nik skryptu JS i PHP np. zendem, działa na prawie każdym hoscie a user po zakupie nie będzie mógł tego odkodować i sprzedawać dalej. Wgrasz do każdego szablonu jakieś dane lub unikalne id i odrazu było by wiadomo od kogo to wyszyło, albo jeszcze lepiej poczekasz na dzien kiedy będzie KSW i zdalnie pousuwasz szablony lub przekierujesz do siebie. Niech kombinatorzy się nauczą raz na zawsze to może w końcu zrozumieją Smile


RE: [sprzedam] landing page pod KSW29 - mega konwersja i funkcje. - Kede - 22-11-2014 23:39

O Wink dzięki za info. Pogoogluje i rozważę szyfrowanie moich kolejnych landingów Wink


RE: [sprzedam] landing page pod KSW29 - mega konwersja i funkcje. - linoskoczek - 23-11-2014 01:30

Wart swojej ceny, nie wymyślajcie. Za logo do strony byście zapłacili 50zł. To nie jest gimnazjalny bazar, że sprzedaje się rzeczy za doładowanie za 5zł bo trzeba sobie PACCa w Tibii kupić.


RE: [sprzedam] landing page pod KSW29 - mega konwersja i funkcje. - psk9 - 23-11-2014 10:57

@Q-ba - HTML & JS - rozkodujesz jednym kliknięciem, PHP - dwoma Smile