Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! (/Temat-GiftsBox-pl-Startuje-serwis-pelny-nagrod-101449)



RE: GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! - Ewcia6000 - 12-11-2014 19:48

jak wpisuję adres to mi się wyświetla to http://screenshooter.net/100247282/juqvqrt


RE: GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! - GiftsBox.pl - 12-11-2014 19:58

(12-11-2014 19:41)Kryspin napisał(a):  Do rejestracji zachęciło mnie zdjęcie nagród na fbSmile ale z kupnem lepszego konta poczekam aż ktoś dostanie nagrodę Smile


Dziękujemy za rejestracje, cieszymy się z każdego nowego użytkownikaSmile

Nagrodę oczywiście każdy zwycięzca otrzyma. Mamy zasadę nie wystawiania nagród ,których jeszcze nie posiadamy dlatego też zostało udostępnione zdjęcie nagród na facebooku, które tę zasadę potwierdza .
Najważniejsze jest zadowolenie użytkowników.
Zgodnie z regulaminem każdy zwycięzca ma prawo do zwrotu lub reklamacji swojej nagrody jeśli ta go nie satysfakcjonuje.

(12-11-2014 19:48)Ewcia6000 napisał(a):  jak wpisuję adres to mi się wyświetla to http://screenshooter.net/100247282/juqvqrt

Błąd ten wyświetla się ponieważ w pole "Ulica" zostały wpisane cyfry,wystarczy wpisać samą nazwę ulicy np. "Letnia" .

Cyfry oznaczające nr domu/mieszkania należy wpisać w pola :
"Nr domu/mieszkania" .

Teraz nie powinno być żadnych problemówWink


RE: GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! - ZarazWracam - 12-11-2014 20:19

zróbcie dłuższy czas dla zadań adfly i shorte robiłem je z telefonu wyklikałem wszystkie i okazało się że po czasie ;-(


RE: GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! - Ewcia6000 - 12-11-2014 20:25

trochę za zadania powinno być więcej minut około 2 minut


RE: GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! - Styler - 12-11-2014 20:37

Rejestracja - DONE
Pierwsze punkty - DONE


RE: GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! - Zordi - 12-11-2014 20:46

konto zarejestrowane tylko za mało czasu na te zadania .


A ja mam pytanie czy Restock będzie podany w jakich godzinach mniej więcej i w jaki dzień ?


RE: GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! - GiftsBox.pl - 12-11-2014 21:03

(12-11-2014 20:46)Zordi napisał(a):  konto zarejestrowane tylko za mało czasu na te zadania .


A ja mam pytanie czy Restock będzie podany w jakich godzinach mniej więcej i w jaki dzień ?

Tak, dla konta Regular będzie powiadomienie wysłane na około 2 godziny przed Restockiem. Konto Gold otrzyma wiadomość na skrzynkę ok godziny przed a Platinum pół godziny przed rozpoczęciem rozdania.


RE: GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! - ZarazWracam - 13-11-2014 10:18

pojawi się jakiś konkurs aby można było szybciej zbierać pkt?Wink


RE: GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! - Kryspin - 13-11-2014 16:15

Widać jedną aukcje czas to 14 dni ale nie wiem jak to rodzaj aukcji Tongue wątpię aby ktoś dostał nagrodę w tym miesiącu bo restock pewnie abyt szybko nie będzie Smile


RE: GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! - GiftsBox.pl - 13-11-2014 18:42

(13-11-2014 10:18)ZarazWracam napisał(a):  pojawi się jakiś konkurs aby można było szybciej zbierać pkt?Wink

Niebawem.

(13-11-2014 16:15)Kryspin napisał(a):  Widać jedną aukcje czas to 14 dni ale nie wiem jak to rodzaj aukcji Tongue wątpię aby ktoś dostał nagrodę w tym miesiącu bo restock pewnie abyt szybko nie będzie Smile

Aukcji jest już troszkę więcej jak 1 Smile
Dodanych zostało 30 aukcji.

Zapraszamy do licytacji