Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MinimalneZero - Ten, który ma marzenia i nie ma czasu! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MinimalneZero - Ten, który ma marzenia i nie ma czasu! (/Temat-MinimalneZero-Ten-ktory-ma-marzenia-i-nie-ma-czasu-101368)

Strony: 1 2


RE: MinimalneZero - Ten, który ma marzenia i nie ma czasu! - zozols1 - 11-11-2014 22:15

Jak na początek to dużo. Co do inwestycji polecam Paidverts. Tylko nie wpłacaj całego hajsu od razu, żeby potem nie było niezadowolenia czy coś. Więcej informacji szukaj na tym forum lub jeśli chcesz możesz napisać do mnie na pw.


RE: MinimalneZero - Ten, który ma marzenia i nie ma czasu! - lukasz2471 - 11-11-2014 23:10

Powodzenia, będę obserwował.


RE: MinimalneZero - Ten, który ma marzenia i nie ma czasu! - MinimalneZero - 12-11-2014 07:34

Zozols na czym to polega? Ile trzeba zainwestować żeby zwróciło się 20procent więcej?
Dzięki Łukasz Smile

Dzisiaj jeszcze cele nieokreślone bo dopiero wstałem a jutro ciężki dzień w szkole :c

Edit: poczytalem trochę o tym no i zdaje mi się ze za wolno pieniądze będą rosły. Jednak spróbuję te 5 dolców zainwestować, Może mi się spodoba Wink


RE: MinimalneZero - Ten, który ma marzenia i nie ma czasu! - MinimalneZero - 12-11-2014 18:22

Pracę czas zacząć. impreza Dzisiejszy dzień zaczynam niechętnie, bo denerwują mnie te wszystkie konta itd. Undecided Dobry znajomy poprosil o załatwienie - płaci 10zł. No 10zł piechotą nie chodzi, więc oczywiste że to zrobie. Nie wiem tylko jak, bo mam problem z kontami nawet dla mnie samego. Sad No trudno, czas brać się do roboty. smutny

Cele na dziś:
-Ogarnąć PaidVerts (o ile dobrze napisałem) Big Grin
-Ogarnąć konto dla znajomego i 2-3 dla siebie Smile
-Zmusić się do nie stracenia czasu na grę Sad

Może dzisiaj uda się spełnić cel? Oby! Smile

Ps. do shorte samo się dobiło do $0.74955, lecz wcale mnie to nie pociesza :/ .. No może troszkę Big Grin


RE: MinimalneZero - Ten, który ma marzenia i nie ma czasu! - MinimalneZero - 12-11-2014 20:30

Jeeeeeeeest HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
Udało się! HuhHuhHuhHuh

Moj stary sposób na konta został odzyskany Big Grin .. Wszystko śmiga, działa, lata. Dostęp do kont powrócił, co daje wieelkie możliwości Big Grin
Jest godzina 20:17 a cele już zostały osiągnięte Lol
Zaczynam także działaś na paidverts, zozols pomógł mi ogarnąć co i jak za co serdecznie mu dziękuję! Smile

Cel na reszte dnia, jutro:
-Ogarnąć 5kont dla siebie
-Ogarniać konta pod sprzedaż
-Zacząć działać na paidVerts


RE: MinimalneZero - Ten, który ma marzenia i nie ma czasu! - MinimalneZero - 13-11-2014 18:57

Godzina 19. Mam nadzieję, że jeszcze dzisiaj zacznę pracę w PaitVerts (tak się to pisze ? )
Jeśli uda mi się zacząć pracę to zainwestuję na początek jednego dolara. Jeśli dobrze pójdzie zainwestuję 10. Następnie jeśli z tych 10ciu uda zrobić mi się 20 zainwestuję 50dolarów.
Przed chwilą poszła seria spamu na grupach fb, jednym kontem. Na ten moment liczba wejść - 737

Cele na dziś
- Załatwić kilka/naście kont
- Zacząć pracę na PaitVerts
- Myśleć do dalej Wink


RE: MinimalneZero - Ten, który ma marzenia i nie ma czasu! - jarekb321 - 13-11-2014 21:47

Jak masz problem z grą to ją odinstaluj Wink Mi pomogło, i to bardzo.


RE: MinimalneZero - Ten, który ma marzenia i nie ma czasu! - MinimalneZero - 14-11-2014 15:18

Po szkole daje mi wielkie odstresowanie więc nie ma o tym mowy Big Grin


MinimalneZero - Ten, który ma marzenia i nie ma czasu! - Vasaki - 25-02-2018 10:02

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.