Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dostań się na lipcowo-sierpniowy restock! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Dostań się na lipcowo-sierpniowy restock! (/Temat-Dostan-sie-na-lipcowo-sierpniowy-restock-10130)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Dostań się na lipcowo-sierpniowy restock! - michal2612 - 11-07-2010 13:43

Nie kaman to jak się zapiszę to będę miał nagrodę gwarantowaną ?


RE: Dostań się na lipcowo-sierpniowy restock! - Silek - 11-07-2010 14:01

Taa musisz napisać do Kathy takie specjalne pisemko z proźbą czy Twój mejl zostanie zapisany do listy osób ubiegających się o nagrody w lipcowym restocku. Pospiesz się. Ilość miejsc jest ograniczona !

Żart ! Smile

A tak na powaźnie : 100 ptz uzbieraj a automatycznie "zapiszesz" się do restocku. Nikt Ci za nic gwarantowanej nagrody nie da Wink


RE: Dostań się na lipcowo-sierpniowy restock! - Mikomir - 12-07-2010 09:18

jak będziemy mieli farta to nie podwyższą cen Big Grin


RE: Dostań się na lipcowo-sierpniowy restock! - Yanke$ - 12-07-2010 09:20

Nie chodzi o to, że masz na 100 % nagrodę, tylko będziesz się mógł zalogować na restock - osoby, które tych 100 PTZ nie zdobędą, przy próbie logowania wyświetli im się 'Sorry, you are not in this redemption'.


RE: Dostań się na lipcowo-sierpniowy restock! - Burned - 13-07-2010 12:57

Ja już przy tych filmikach zdobyłem prawie 800 PTZ Big Grin Jestem już w restocku, ale PTZ zbieram dalej bo podwyższenie cen to kwestia czasu.


RE: Dostań się na lipcowo-sierpniowy restock! - BRZEKU - 13-07-2010 21:27

A to chodzi o ten restock co był czy ten przyszły?Big Grin Big Grin Big Grin 100 ptz ash? ;/ 50 filmików ;/


RE: Dostań się na lipcowo-sierpniowy restock! - omisiu - 14-07-2010 11:45

Oglądanie filmików aż 5x nie widzi mi się...
Jest to ponad 18 dni ciągłego ogladania


RE: Dostań się na lipcowo-sierpniowy restock! - rafal3k1990 - 14-07-2010 20:03

@motorniczytramwaju

widzę, że zaryzykowałeś zakup koszuleczki z ShopuBig Grin i tak sobie myślę czy też nie zamówić czegośTongue i tu rodzi się problemTongue chciałem zamówić sobie jakąś koszulkę i zestaw torebek Baggu Bag dla dziewczynyTongue i w sumie myślę sobie, że hapnę sobie to za PTZ tylko nurtuje mnie ile zapłacę za przesyłkęTongue założyłem sobie konto na plusexpress.pl i nie znam wagi ani wymiarów owej paczki? Przyślą to w jakimś mega kartonie czy jakiejś większej kopercie?? nie orientujesz się może?? I jak będę składać zamówienie to podać tam adres tej skrzynki pocztowej w USA a w odbiorcy siebie?? Dzięki za pomocSmile


RE: Dostań się na lipcowo-sierpniowy restock! - MotorniczyTramwaju - 14-07-2010 20:08

Nie mam zbytnio pojęcia. Obliczałem, że np. za paczkę z iPadem zapłacę 13$, więc myślę, że kilka dolarów będzie. Można płacić przez PayPal. Dopiero to testuję, nic nie gwarantuję. Jak się powiedzie, to wtedy napiszę Smile

W zamówieniu podaj ten adres skrzynki w USA, inaczej anulują.

Jak masz jakieś pytania, to skontaktuj się z nimi, bardzo szybko i kompetentnie odpowiadają. Problemem jest tylko ryzyko anulacji nagrody z niewiadomo jakich powodów.


RE: Dostań się na lipcowo-sierpniowy restock! - rafal3k1990 - 14-07-2010 20:11

a jakieś konkretne wymiary dla paczki z iPadem znasz? albo innych produktów wymiary są podane gdziekolwiek?? a jak anulują nagrodę to rozumiem, że tracę PTZ a czy ponoszę jakieś koszty??