Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Create your passive income - Polecaj i zarabiaj - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Create your passive income - Polecaj i zarabiaj (/Temat-Create-your-passive-income-Polecaj-i-zarabiaj-101076)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Create your passive income - Polecaj i zarabiaj - ololo - 09-11-2014 20:15

tak szczerze: naprawdę myślicie, że rozdawana jest gdziekolwiek kasa za darmo? Przecież to nie instytucja charytatywna. Gdziekolwiek coś 'dają', musi wkrótce upaść zabierając ile się da... Zwykła piramidka.


RE: Create your passive income - Polecaj i zarabiaj - Vertired - 09-11-2014 20:19

(09-11-2014 20:15)ololo napisał(a):  tak szczerze: naprawdę myślicie, że rozdawana jest gdziekolwiek kasa za darmo? Przecież to nie instytucja charytatywna. Gdziekolwiek coś 'dają', musi wkrótce upaść zabierając ile się da... Zwykła piramidka.

Ale oni niczego nie zbierają. Tu nie chodzi o świadomość tego czy są rozdawane czy nie ale jeśli ja wchodząc i dostając 25$ - mogę zarabiać 1.60$ dziennie (teoretycznie) to czemu nie sprawdzić wiarygodności? Uzbieram minimum i spróbuję wypłacić. Oni zarobili by gdybym kupował udostępnienia, gdzie jedno kosztuje 25$ i generuję mi jakieś 1.60$ dziennie. Póki nie zainwestuję to nic nie zarobią a nie zrobię tego.

PS. Ty na prawdę myślisz ze ktoś wierzy w taki pasywny dochód żeby inwestować bez dowodów wypłaty?


RE: Create your passive income - Polecaj i zarabiaj - ololo - 09-11-2014 20:39

Na wielu naiwnych ludzi już trafiłem i nic mnie nie zaskoczySmile Rzecz polega na tym, że uważam, że inwestowanie nawet z dowodem wypłaty w taki serwis jest albo naiwnością albo świadomym hazardem.
Skoro wiesz, że coś nie może działać, to dlaczego chcesz tego używać?
Po prostu jestem zdania, że powinniśmy się ostrzegać, jeśli coś może być nie tak, a nie zachęcać do inwestycji nawet jeśli są dowody wypłaty.

Przecież pierwsze wypłaty są po to, żeby znaleźli się 'inwestorzy'.


RE: Create your passive income - Polecaj i zarabiaj - hastiex91 - 10-11-2014 11:59

Ja mam tylko 0.07$ o co chodzi wczoraj zajerestowalem sie Big Grin


RE: Create your passive income - Polecaj i zarabiaj - Gravity - 10-11-2014 12:41

Dzisiaj chyba każdy dostał tylko 0,07$ ... Bo ja też.


RE: Create your passive income - Polecaj i zarabiaj - Vertired - 10-11-2014 12:43

Po 3 dniach mam 2.77$ Smile

Od ilu jest w ogóle wypłata?


RE: Create your passive income - Polecaj i zarabiaj - sirgonzalo7 - 14-11-2014 13:37

Podbijam pytanie od ilu wypłata?


RE: Create your passive income - Polecaj i zarabiaj - P.pw - 14-11-2014 16:16

13 $


RE: Create your passive income - Polecaj i zarabiaj - bartekkoks - 14-11-2014 16:19

zarejestruje sie z twojego reflinka jak mi wytłumaczysz o co w tym chodzi Wink


RE: Create your passive income - Polecaj i zarabiaj - Vertired - 14-11-2014 16:30

Chciałem zlecić wypłatę i okazało się że minimum to 13$ Smile mam na razie 6.23$