Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Służba Celna będzie ścigać za grę u bukmacherów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Służba Celna będzie ścigać za grę u bukmacherów (/Temat-Sluzba-Celna-bedzie-scigac-za-gre-u-bukmacherow-101060)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Służba Celna będzie ścigać za grę u bukmacherów - biol1y - 08-11-2014 17:26

(07-11-2014 01:02)Rafiks1992 napisał(a):  Witajcie, wlaczylem sobie przed chwila o2 i zobaczylem takie oto cos:
"Służba Celna będzie ścigać za grę u bukmacherów".

...

Po tym zdaniu zmieniłem nastawienie do artykułu Wink o2 ...


RE: Służba Celna będzie ścigać za grę u bukmacherów - lijon - 08-11-2014 18:48

A może wzorem Belgów czas wyjść na ulice i skończyć ze wszystkimi patologiami systemu?


RE: Służba Celna będzie ścigać za grę u bukmacherów - zortexswit98 - 08-11-2014 19:01

Jak dla mnie to też tylko straszak Smile


RE: Służba Celna będzie ścigać za grę u bukmacherów - zon - 08-11-2014 19:04

(08-11-2014 18:48)lijon napisał(a):  A może wzorem Belgów czas wyjść na ulice i skończyć ze wszystkimi patologiami systemu?

To byłoby chyba jedyne skuteczne wyjście, ale raczej ciężko by było zorganizować wystarczająco sporą grupę osób (chodzi mi, że jakby doszło co do czego to każdy by pouciekał)


RE: Służba Celna będzie ścigać za grę u bukmacherów - Verb22 - 08-11-2014 19:15

Rząd sobie podcina żyły. W Polsce gra kilka milionów osób, wątpię żeby jedna poszla siedzieć. A to co robią, odbije się im czkawką jak kilkaset tysięcy milionów osób wyjdzie na ulice i kapica będzie w kaplicy Lol Bo coraz więcej chcą zdzierać. kwestia czasu, jak z ACTA


RE: Służba Celna będzie ścigać za grę u bukmacherów - MaLiN - 09-11-2014 00:26

(08-11-2014 19:04)zon napisał(a):  
(08-11-2014 18:48)lijon napisał(a):  A może wzorem Belgów czas wyjść na ulice i skończyć ze wszystkimi patologiami systemu?

To byłoby chyba jedyne skuteczne wyjście, ale raczej ciężko by było zorganizować wystarczająco sporą grupę osób (chodzi mi, że jakby doszło co do czego to każdy by pouciekał)


Taki moment pojawi się z pewnością. Od wieków ludzie domagają się zmian, które przychodzą z czasem. W każdym kraju jest co kilka - kilkadziesiąt lat organizowany większy protest. Najgorsze jest to, dlaczego nie zajmą się bukmacherami (tymi legalnymi), tylko biorą się za zwykłych obywateli ;/


RE: Służba Celna będzie ścigać za grę u bukmacherów - zon - 09-11-2014 01:08

Znalazłem fajną lekturkę, dość ciekawa na ten temat.
Warto przeczytać te kilka stron (od 92 do końca)
http://www.forum.bukmacherskie.com/f98/ustawa-hazardowa-prawo-hazardowe-cz-2-a-58266-92.html


Odp: Służba Celna będzie ścigać za grę u bukmacherów - damianus627 - 09-11-2014 02:08

Taki jest nasz kraj. Obywatel zarobi 3000zł, musi zapłacić ZUS, podatki i zostaje mu 1500zł. Później zabierają nam jeszcze na VATach w sklepach. Ci co robią wałki na MLN zł ścigani nie są, a zwykły Kowalski ukradnie cukierka za 5gr i od razu jest złodziejem.
Jak ktoś grał i mu przyjdzie to odwoła się do trybunału UE i mu anulują. Ustawa hazardowa w założeniu miała likwidować "jednorękich bandytów" a ci ostatnimi czasy wracają w zastraszającym tempie na nasze ulice.

Tutaj też trochę jest napisane: http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,16890609,Fiskus_kontra_przedsiebiorcy__Spor_o_hazard_i_miliardowe.html


RE: Służba Celna będzie ścigać za grę u bukmacherów - full2000 - 09-11-2014 11:23

Wielokrotnie otwiera mi się nóż w kieszeni kiedy myślę o absurdach tego kulawego kraju. Jedną z takich błazeńskich inicjatyw jest ustawa hazardowa czy tam antyhazardowa. Z technicznego pkt. widzenia jest to niemożliwe do zrealizowania. Przykładowo ścigać 6mln kowalskich za 70zł przelane od buka na prywatne kontofacepalm. Chyba że tyczy to tzw. "grubych ryb". Sam traktuję tą sprawę z lekką pogardą, piorą nam mózgi na szczęście mądrzejsi zdają sobie z tego sprawę. Szkoda że tych mądrzejszych jest tak mało.


RE: Służba Celna będzie ścigać za grę u bukmacherów - Diabełek - 09-11-2014 12:41

Przypadkowo znalazłem jeszcze ten artykuł http://antyweb.pl/zarobiles-na-grach-hazardowych-lub-bukmacherce-w-sieci-mozesz-byc-na-celowniku-sluzby-celnej/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+Antyweb+%28AntyWeb%29