Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Agnieszka Radwańska - dyskusja chłopaków od tenisa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Agnieszka Radwańska - dyskusja chłopaków od tenisa (/Temat-Agnieszka-Radwanska-dyskusja-chlopakow-od-tenisa-100263)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Agnieszka Radwańska - dyskusja chłopaków od tenisa - bart07 - 27-10-2014 19:19

Trochę szkoda, zwłaszcza że ledwo udało jej się awansować po porażce z Szarapovą..... A mogło być tak ładnie.

Miejmy nadzieję, że w Australianie zaprezentuje 100% formy.


RE: Agnieszka Radwańska - dyskusja chłopaków od tenisa - Inwestor25 - 28-10-2014 00:18

ja Agnieszce kibicuję od pamiętnego Wimbledonu z Sereną Williams w Finale.
Walczyła. Oj walczyła dziewczyna. Można było popatrzeć, pokibicować, przeżywać mnóstwo emocji.

W tym roku podobne emocje miałem teraz - w meczu Agi z Szarapową, gdzie Szarpowa miała w drugim secie 3 piłki meczowe (5:1 i 40-0) a Aga odrobiła straty i wygrała tego seta. To było coś fantastycznego.

Szkoda, bardzo szkoda. Ale i tak 2.7 mln $ zarobiła w tym roku na samych kortach.


RE: Agnieszka Radwańska - dyskusja chłopaków od tenisa - OctoBerro - 29-10-2014 00:22

tak czy siak jest 5 na świecie, więc szacunek i tak się należy.

Teraz nic tylko czekać do nowego sezonu Smile


RE: Agnieszka Radwańska - dyskusja chłopaków od tenisa - MarcinHelios - 30-10-2014 17:39

Jeśli Aga nie poprawi serwisu i nie zacznie grać agresywniej to niestety ale Halep czy Bouchard będą z nią robiły co będą chciały


RE: Agnieszka Radwańska - dyskusja chłopaków od tenisa - Mateush - 31-10-2014 22:22

Marion Bartoli pierwszy i jedyny tytuł szlemowy wygrała na koniec kariery, więc jeszcze nie wszystko stracone Wink


RE: Agnieszka Radwańska - dyskusja chłopaków od tenisa - Maersk - 31-10-2014 22:40

KLIKNIĘTE


RE: Agnieszka Radwańska - dyskusja chłopaków od tenisa - AntonioFresco - 01-11-2014 22:02

Radwańska kariery jeszcze nie kończy więc nie ma co o tym rozprawiać
Na pewno w przyszłym roku da zarobić na kilku zwycięstwach, może nie w całym turnieju, ale zawsze..


RE: Agnieszka Radwańska - dyskusja chłopaków od tenisa - MarcinHelios - 02-11-2014 14:11

No ok, ale Aga musi robić progres. Chętniej będę obstawiał jej zwycięstwa niż porażki.


RE: Agnieszka Radwańska - dyskusja chłopaków od tenisa - Inwestor25 - 04-11-2014 20:09

ja właśnie na tenisie trochę poległem bawiąc się w zakłady bukmacherskie i to głównie Radwańska doprowadziła mój depozyt do ruiny, ale mimo wszystko kibicuję bo kibicowanie to jedno, a bukmacherka to drugie


RE: Agnieszka Radwańska - dyskusja chłopaków od tenisa - Mateush - 09-11-2014 14:48

widocznie słabo obserwowałeś Agnieszki poczynania na korcie Wink

Niedługo nowy sezon, nowe emocje, nowe okazje Smile