Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarób na grach na allegro! 30% na każdej sztuce! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarób na grach na allegro! 30% na każdej sztuce! (/Temat-Zarob-na-grach-na-allegro-30-na-kazdej-sztuce-100135)

Strony: 1 2


RE: Zarób na grach! TYLKO 12 GODZIN! - kariolmax - 24-10-2014 16:36

(24-10-2014 14:24)DJVahn napisał(a):  Już sprzedają po 26,69

Nawet nie ma sensu juz się w to bawić.

Nawet przy takiej cenie jest zysk więc nie wiem o co Ci chodzi Smile


RE: Zarób na grach na allegro! 30% na każdej sztuce! - poczmail - 24-10-2014 17:00

Zapewne o to, że szkoda w ogóle zachodu na kupno/wystawienie aukcji/sprzedaż przedmiotu dla zarobku rzędu kilku złotych. Nisza była bardzo dobra, jednak co po tym, skoro chora konkurencja już po kilkanstu godzinach zniży ceny do poziomu minimalnej granicy opłacalności - taka mentalność, takie podejście - tego nie zmienimy...


RE: Zarób na grach na allegro! 30% na każdej sztuce! - KMK - 26-10-2014 12:16

Przecież za 26,99 to chodzą wersje Gold Edition, a założyciel tematu sugerował zakup Collector's Edition, więc to chyba nie to samo Wink.


RE: Zarób na grach na allegro! 30% na każdej sztuce! - mlody16918 - 26-10-2014 21:55

Nie wiem po co w ogole założyciel podał ten sposób tutaj! Ja bym sam wyciskał ile wlezie z tego Big Grin


RE: Zarób na grach na allegro! 30% na każdej sztuce! - szczygielek - 26-10-2014 22:05

(26-10-2014 21:55)mlody16918 napisał(a):  Nie wiem po co w ogole założyciel podał ten sposób tutaj! Ja bym sam wyciskał ile wlezie z tego Big Grin

nie każdy jest takim samolubem jak Ty Big Grin

żeby wyciskać trzeba zainwestować impreza