Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-61795)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 06-12-2012 17:01

Mi w firmie z drzewem już jakiś czas temu skończyła się maszyna. W firmie z kanapkami za dwa dni padnie. Jako że mam w planach doładować konto to pewnie zakupię jedną do kanapek Smile ale pewny jeszcze nie jestem biorąc pod uwagę ceny za pracę.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Blackers - 06-12-2012 17:07

A może wiesz od czego zalezy energia kanapek? Mam licencje tą za 5e posiadam 4 kanapek ale energia jest na poziomie 21


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 06-12-2012 17:09

musisz wyprodukowac pewna ilosc kanapek i bedzie 25 energia, w miom przypadku tak bylo


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Blackers - 06-12-2012 17:10

a to na takiej zasadzie działa, ok dziękuje Wam za pomoc.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 06-12-2012 17:13

Dokładnie tak jak misza wspomniał. Też tak miałem Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 06-12-2012 17:15

(06-12-2012 17:10)Blackers napisał(a):  a to na takiej zasadzie działa, ok dziękuje Wam za pomoc.

nie wiem dokladnie jak to jest ale po kilku wyprodukowanych kanapkach mialem 25
mam inny problem. dodaje art do sprzedazy, wyskakuje ze pomyslnie wyslano do marketu, w firmie tez widnieje ze jest na sprzedaz a w markecie go nie ma :/ dodam ze sprzedaje produkt zarowno w pl jak i w ro. tyle ze w pl mam na sprzedaz 6 szt a w ro 10 szt. w pl w markecie jest ten produkt a w ro nie ma :/


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 06-12-2012 17:20

Ja się na świat jeszcze nie otworzyłem więc raczej ci nie pomogę niestety.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 06-12-2012 20:05

ale masakre. to co robilem w firmie za granica przekladalo sie na ceny w polsce:/ pozmienialo mi ceny ale nikt w tym czasie na szczescie nic nie kupil Big Grin bym mial ostre plecy.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - buch - 06-12-2012 22:56

misza aktualnie Twoje teczki i ubrania widnieja na rynku, chcac cos kupic jest to niemozliwe. Moglbys to jakos wyjasnic? Czy Twoje produkty beda dostepne? za 22h konczy mi sie wlasnie teczka i garniak
Myslalem ze zalapie sie na jakas znizkeBig Grin


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 06-12-2012 23:00

o kurde. brak faktur :/ ok 5:30 rano bede mogl pracowac wiec dopiero wtedy :/ to dlatego mi sie nic nie sprzedaje od godziny. sorki nie zwrocilem uwagi a faktuy musza byc jak sie cos sprzedaje.