Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) (/Temat-Tanieaukcje-com-Program-partnerski-50-za-lead-lub-5-gr-za-klik-98852)



RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - majeros - 11-02-2015 22:49

Nie kopiuje od innych.Sam wymyślam tekst a zdjęcie ja udostępniałem.Ktoą skopiował mój cały wymyślony tekst i ukradł zdjęcie ktore sam zrobiłem i dałen karteczke obok tv od tanieaukcje.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Kickster - 11-02-2015 23:07

Bo zarabiać to chco ale wymyslić coś samemu to nie umjejo


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - mlody16918 - 12-02-2015 01:52

Ale jajca Big Grin


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - jaworekos - 12-02-2015 09:18

Wypłaty dzisiaj?


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - aero2 - 12-02-2015 09:27

Tak wypada, ale znając życie, może być inaczej.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - playwok - 12-02-2015 14:09

O! Maja twittera Lol - https://twitter.com/Tanieaukcje


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - playwok - 12-02-2015 20:10

Aha, juz sie zaczyna:

Cytat:Wykryliśmy, że Twój ruch jest słabej jakości, a stawka którą aktualnie posiadasz jest większa niż rzeczywista wartość Twoich wejść na nasz produkt. Jeżeli chcesz zachować aktualną stawkę za kliknięcie, zwiększ jakość swojego ruchu. W przeciwnym wypadku stawka zostanie obniżona, lub program płatności za kliknięcia zawieszony na Twoim koncie.

Szkoda, bo promuje to jako tanie aukcje w necie czyli prawidlowo Sad Czy to moja wina, ze nie kazdy uwierzy w to, ze to nie jest walek ? Mam 6 rejek na 200 wejsc jak narazie.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - shiks - 12-02-2015 20:21

pomysł z Twitem idiotyczny.....


za takie coś można sobie samemu nasrać w gniazdoSmile

np:sprawa sądowa za podszywanie się pod Tanie Aukcje....

każdy człowiek w biznesie który lubi pieniądze Smile to wykorzysta


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Voldir - 12-02-2015 20:24

Pomysł faktycznie idiotyczny. Takie coś nazywa się Phishing.

Gdyby ktoś nie wiedział co oznacza ten termin:

Phishing – w branży komputerowej metoda oszustwa, w której przestępca podszywa się pod inną osobę lub instytucję, w celu wyłudzenia określonych informacji (np. danych logowania, szczegółów karty kredytowej) lub nakłonienia ofiary do określonych działań[1]. Jest to rodzaj ataku opartego na inżynierii społecznej.

Kodeks Karny:

Phishing podlega już pod kodeks karny i jest zagrożone karą więzienia do 3 lat. Także zastanówcie się najpierw i doinformujcie a potem działajcie Smile


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - playwok - 12-02-2015 20:43

Dupa, a nie phishing. Daje im reklame, sami maja biednego fanpage ze 100 lajkami. Jak zmienie nazwe z Tanieaukcje.com na Tanie Aukcje to nadal bedzie podszywanie ?