Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ogólna dyskusja o PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Ogólna dyskusja o PPA (/Temat-Ogolna-dyskusja-o-PPA-63852)



RE: Ogólna dyskusja o PPA - uploaddisc - 08-05-2013 12:07

Mamy nadzieję, że żmudna praca w końcu się opłaci, a Ci którzy już wiedzą jak zarabiać na uploadzie, będą dalej osiągali sukcesySmile
Tymczasem polecamy uploaddisc.com


RE: Ogólna dyskusja o PPA - WazzaP - 08-05-2013 12:34

(08-05-2013 12:07)uploaddisc napisał(a):  Mamy nadzieję, że żmudna praca w końcu się opłaci, a Ci którzy już wiedzą jak zarabiać na uploadzie, będą dalej osiągali sukcesySmile
Tymczasem polecamy uploaddisc.com

Ile dajecie % z leada? Wink


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Pablo1979 - 08-05-2013 13:31

Cytat:extra tagów już się nie opłaca dawać bo nic nie pomagają.
A co do filmiku to może nie ma bo zrobiłeś literówkę w słowie jak ja kiedyś Lol
Już wiem co zrobiłemSmile usunąłem z opisu niszy kilka wyrazów i zniknął z wyszukiwarki po dodaniu ich z powrotem od razu wskoczył na pierwszą stronę nieźle Huh


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Marshall011 - 08-05-2013 13:37

Witam, ja mam pytanie odnośnie PPA, zanim jeszcze zacznę coś szerzej działać w tym kierunku.

Czy zawsze jest tak że osoba pobierająca plik musi wysłać sms? Czy są strony gdzie nie trzeba tego robić?


RE: Ogólna dyskusja o PPA - daniel42na - 08-05-2013 13:48

(08-05-2013 13:37)Marshall011 napisał(a):  Czy zawsze jest tak że osoba pobierająca plik musi wysłać sms? Czy są strony gdzie nie trzeba tego robić?

Nie. Jest to zależne od kraju z którego osoba chce pobrać plik. Dla każdego państwa są inne oferty.. nie wszystkie wymagają aktywacji subskrypcji sms.
Dla przykładu w usa/kanada/gb jest wiele ofert gdzie pobierający musi tylko podać maila lub coś pobrać.
W Polsce natomiast są na chwile obecną same oferty sms, niestety.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - patryk0407 - 08-05-2013 21:36

Mam problem. Jak zmienić kolor tła w kategoriach na stronie głównej i podświetlenie w nich? Bo biorę prawy zbadaj element ale nie wiem co dalej i jaki to kod ma być wpisany. Bo chcę zmienić tło z białego na zieleń i podświetlenie z zieleni na siwe


RE: Ogólna dyskusja o PPA - michalzabc - 08-05-2013 21:38

Jaki theme?


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Jojo693 - 09-05-2013 12:41

Też macie tak, że teraz wam na yt opera nie nabija wyświetleń ?


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Komet - 09-05-2013 20:06

czy macie moze w content lockerze tylko najlepsze oferty, tzn po kilka tych najdrozszych czy moze wszystkie ? Nie wiem czy ustawic te najdrozsze czy moze zostawic wszystkie bo jak beda same drogie to nie beda wpadac pobrania, co myslicie ?


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Damkofr - 09-05-2013 21:00

jaki serwis? Jeśli AC to polecam zostawić ankiety takie jak są ustawione domyślnie. Na FC jak byłem to pisałem na gg do właściciela fc i wszystko tłumaczył. Ogólnie nie polecam ustawiać najdroższych ofert. Jak sam ustawiam to patrzę na stawkę względem konwersji.