Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 05-12-2012 21:29

by zrobić zakupy musisz posiadać i w polsce i w innym kraju firmę międzynarodową ( koszt 20 e za 2 firmy) plus oddziały i to kolejne wydatki euro
to nie jest tak hop siup z tym wszystkim


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Blackers - 05-12-2012 21:36

no właśnie tak myślałem, że to nie jest takie łatwę, może kiedyś jak e-Polska się rozwinie bedzie mnie stać na taka "impreze"


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 05-12-2012 21:42

misza02 jeśli chodzi o popyt na tańszy asortyment to na mnie też możesz liczyć Big Grin


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 05-12-2012 22:02

jestem z powrotem, wiem ze minela 1h a w markecie dalej nie ma moich art. ale sami wiecie. przeliczylem sie :/ mam nadzieje, ze wasza nadzieja w tanie art nie podupadla. ale chwile spedzone z zonka po ciezkim dniu pracy jest bezcenne. zaraz rozpoczynam moj podly plan upadku g. i i. w zycie beka


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 05-12-2012 22:06

(05-12-2012 22:02)misza02 napisał(a):  jestem z powrotem, wiem ze minela 1h a w markecie dalej nie ma moich art. ale sami wiecie. przeliczylem sie :/ mam nadzieje, ze wasza nadzieja w tanie art nie podupadla. ale chwile spedzone z zonka po ciezkim dniu pracy jest bezcenne. zaraz rozpoczynam moj podly plan upadku g. i i. w zycie beka

małżeński obowiązek święta rzecz Big Grin
ja miałem na odwrót - popołudnie z żoną bo nocy dyżur dzisiaj ma na izbie przyjęć także noc bez ślubnej
no aktówki są od ciebie na rynku ale 2 pln tańsze więc bez szału Tongue


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 05-12-2012 22:15

a co ci niedawno pisalem? jak odniesiesz sie do tego bez ujawniania szczegolow?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Blackers - 05-12-2012 22:18

no kurcze brakuje mi 2 EURO do licencji firmę mam wszystko jest ale licencja niestety musi poczekać


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 05-12-2012 22:24

(05-12-2012 22:18)Blackers napisał(a):  no kurcze brakuje mi 2 EURO do licencji firmę mam wszystko jest ale licencja niestety musi poczekać

możesz kupić licencję za 1 e jak chcesz już produkować a potem sobie zmienić na wyższą Smile
będzie ci po prostu więcej mięsa szło na produkcję 1 kanapki


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 05-12-2012 22:26

(05-12-2012 22:15)misza02 napisał(a):  a co ci niedawno pisalem? jak odniesiesz sie do tego bez ujawniania szczegolow?

misza co ci powim to ci powim ale ci powim Big Grin
pomysł na prawdę pierwsza klasa moim zdaniem, jaki widzisz możliwości to trzeba działać Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 05-12-2012 22:36

(05-12-2012 22:26)tomazzi napisał(a):  
(05-12-2012 22:15)misza02 napisał(a):  a co ci niedawno pisalem? jak odniesiesz sie do tego bez ujawniania szczegolow?

misza co ci powim to ci powim ale ci powim Big Grin
pomysł na prawdę pierwsza klasa moim zdaniem, jaki widzisz możliwości to trzeba działać Smile
Widzę, że w planach poważna akcja się szykuje Big Grin