Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Melex - 05-12-2012 11:19

po polsku mozna?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 05-12-2012 11:22

(05-12-2012 11:19)Melex napisał(a):  po polsku mozna?

jak admin rumun to jak cię zrozumie ... ?
po angielsku musisz napisać


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Melex - 05-12-2012 11:50

nie wiedzialem, dzieki


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Blackers - 05-12-2012 13:21

No dla co po niektórych zdrowo w bani się przewraca, żebym ja za drink 43zł płacił ?

ps. Jak mam swoje kanapki to jem je za darmo? tzn, nie wliczająć mięsa itp


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 05-12-2012 13:28

(05-12-2012 13:21)Blackers napisał(a):  No dla co po niektórych zdrowo w bani się przewraca, żebym ja za drink 43zł płacił ?

ps. Jak mam swoje kanapki to jem je za darmo? tzn, nie wliczająć mięsa itp

no gonia to uczennica wieś-maka drobiu indyka
razem z nim wali stawkami za płacę, bo jak uzbiera 100 szt to admin wy... produkt gry i jej będzie na sprzedaż tylko i wyłącznie bekabekabeka
a by towar sprzedawany przynosił zyski to ta cena na tą chwilę jest minimalną na plus, będzie dalej takie oferty dawać to wino będzie u niej jeszcze szło do góry i ona liczy, że sprzeda po 50-60 zł - niech liczy dalej
wieś-mak drób indyk też ma marzenia, że skórę będzie po 50 pln sprzedawał bekabekabeka tylko kto np aktówkę kupi wtedy za powiedzmy 500 pln bo wzrośnie cena produktu do produkcji wyrobu więc wyrób pójdzie gotowy x do góry
czekamy aż misza doda i garnitury i aktówki z rumuni - będą tańsze znacząco od tych produktów z fabryki gry co mamy na tą chwilę


co do kanapek to za darmo ich nie kupujesz Tongue przeniesiesz sobie środki z konta gracza na konto firmowe Big Grin za kanapki musisz zapłacić Tongue


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Blackers - 05-12-2012 17:14

Ja tak sobię obserwuje ceny wynajmu domu, zacząłem grać niedawno z 4 dni temu i ceny były po 2 zł za dzień, teraz widzę już są po 4zł, zaraz będzie się opłacało kupić dom i dać go pod wynajem jak tak dalej ceny będą iść w górę.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 05-12-2012 17:18

(05-12-2012 17:14)Blackers napisał(a):  Ja tak sobię obserwuje ceny wynajmu domu, zacząłem grać niedawno z 4 dni temu i ceny były po 2 zł za dzień, teraz widzę już są po 4zł, zaraz będzie się opłacało kupić dom i dać go pod wynajem jak tak dalej ceny będą iść w górę.
Wątpię, nie zwróci ci się zbyt szybko taka inwestycja, o ile w ogóle Tongue
Domków po 2pln/dzień jest sporo.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 05-12-2012 17:21

(05-12-2012 17:18)kleomenes napisał(a):  
(05-12-2012 17:14)Blackers napisał(a):  Ja tak sobię obserwuje ceny wynajmu domu, zacząłem grać niedawno z 4 dni temu i ceny były po 2 zł za dzień, teraz widzę już są po 4zł, zaraz będzie się opłacało kupić dom i dać go pod wynajem jak tak dalej ceny będą iść w górę.
Wątpię, nie zwróci ci się zbyt szybko taka inwestycja, o ile w ogóle Tongue
Domków po 2pln/dzień jest sporo.

zależy w jakim regionie Smile
dodatkowo zaznaczyć trzeba, że od kwoty wynajmu jaką dostaniesz płacisz 20% podatku do kasy państwa


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Blackers - 05-12-2012 17:24

No ja wiem, ale nie mówię żeby teraz na tym zarabiać to inwestycja na dłuzszy okres, ale jak będą tak ceny szły to nawet opłacalne będzie, u mnie nie ma po 2zł, najtańsze po 4


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 05-12-2012 17:25

UP
Jak tak zrobiłem, nakupowałem domków jak głupi i teraz stoją facepalm Cóż, opcji "sprzedaj swój domek" nie widzę, więc po ptakach.