Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-61795)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Blackers - 05-12-2012 00:22

Mi dopiero za ponad 3 Tygodnie


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 05-12-2012 00:23

UP
Mi też, już drugi raz zakupiłem Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 05-12-2012 00:24

(05-12-2012 00:17)misza02 napisał(a):  spokojnie. juz niedlugo moja firma zapewni naplyw nowych produktow za polowe ich ceny Big Grin

btw

kiedy wam sie koncza garniaki i aktowki?

za 2 i 3 tygodnie u mnie Big Grin


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Dennisek78 - 05-12-2012 00:25

To podobno jest poradnik .... ale nie wiedziałem że poradnik może mieć dyskusję na 190 stron ... Uważam że najodpowiedniej jest usunąć wszystkie posty poza pierwszym i zacząć od nowa dyskusje, lub może tomazzi rusz 4 litery i aktualizuj swój pierwszy post o informację które dowiadujesz się obecnie a nie będziesz komuś pisał że ma zobaczyć na "poprzednich" wiadomościach, drugim wyjściem pewnie napisany przez Ciebie byłoby "niech napiszę pytanie to mu odpowiem" otóż wtedy to ten temat będzie miał jeszcze więcej stron pewnie z ponad 300, poradnik powinien być stale aktualizowany a Ty jako VIP przestrzegający regulaminu i wykwintnie znający zasady publikowania poradników powinieneś wiedzieć że lepiej WSZYSTKIE informacje umieścić w pierwszym poście i zmniejszyć "ryzyko" robienia MEGA muszę użyć takiego słowa bo 190 stron to nie jest średni offtop, to już jest temat który już dawno wyszedł spod kontroli ... Przytoczę twój cytat "JAKO IŻ PORADNIK JEST NIE SKOŃCZONY (...)" czyli pewnie ten kto by go zakupił mógłby liczyć na darmowe aktualizację poradnika ale jestem BARDZO ciekaw kiedy on by dostał jakiekolwiek aktualizacje skoro Ty w ogóle nie aktualizujesz swojego posta ? Ty wolisz dokładać do tego tematu xx stron co jest wręcz śmieszne, jeśli ktoś to zakupił (w co wątpię) byłby zbulwersowany tym że kupił coś za 10zł co w ogóle nie zostaje opisane, okej 10zł to nie dużo ale zawsze coś, ktoś zakupił to chyba czegoś wymaga, nie wiem czy Ty po zakupieniu dawałbyś te aktualizację za darmo dla tych którzy kupili czy może jednak byś dalej brał kaskę za kolejne aktualizację chodź z jednej strony jak dajesz za darmo aktualizacje to gdzie są te aktualizacje ? W pierwszym poście NIC się nie zmieniło oprócz "dodatku" związanego z jakąś grupą, pewnie zaraz przytoczysz wypowiedz że nie ma żadnych nowości ... otóż jak przeglądam nieraz ten wątek to może byś łaskawie opisał w pierwszym poście coś o zwiększeniu produkcji, o inwestowaniu o kupnie ubrań przedmiotów żywności i wielu innych rzeczach więc nowości są ale to twoje zaniedbanie doprowadziło do tego że Ty tego nie aktualizujesz, ja nie stworzyłem tego tematu i to nie ja tutaj chciałem zarobić na poradniku, ale jeśli bym go kupił to na pewno za te nawet błahe 1000 groszy wymagałbym czegoś więcej niż podstawowych informacji które mogę znaleźć na pierwszej lepszej stronie wyszukanej w google i przetłumaczonej przez google translator ... Nadal zamierzasz robić taki offtop ? Czy może się opamiętasz i już przypomnisz sobie jakie tutaj zasady panują na forum, tworzysz PORADNIK nie wtrąciłbym się gdybyś opisywał SERWIS ale Ty napisałeś PORADNIK tak więc poradnik chyba powinien być aktualizowany jeśli nowości są wdrożone do serwisu ? Jakbyś zrobił temat o serwisie zarobkowym to okej, zrobiłeś temat informujesz o możliwości zarobku, nie masz obowiązku podawania aktualizacji itd. lub możesz je podać w kolejnych postach, ale jak udostępniasz poradnik to go aktualizujesz tam gdzie On się zaczął czyli odrazu w pierwszym poście. Przytoczę pewien przykład iż chciałbym się dowiedzieć co się stanie jak kupię kanapkę, lodówkę itd. są 3 opcje : pierwsza - Każesz mi wrócić na poprzednie strony, jestem pewien że strony byś nie podał tylko byś napisał "Ta informacja jest we wcześniejszych postach" to już byłby szczyt jakbym miał szukać w około 30 stronach tejże informacji ... Drugą opcją jest odpowiedz na Moje pytanie w kolejnym poście tak więc stworzenie dodatkowych xx stron i totalny powtórzę TOTALNY chaos w temacie, bo jak człowiek widzi ponad 150 stron to myśli "Ło matko boska" i wychodzi z tematu lub definitywnie przeczyta pierwszy post z którego prawie nic nie wiadomo bo jest tam MINIMUM informacji ... trzecią najlepszą opcją byłaby prośba skierowana do admina lub innego członka administracji ZC o "oczyszczenie" tematu ze wszystkich postów i zaktualizowanie pierwszego postu ... To na tyle jeśli chodzi o ten temat.

@Down

Naucz się do końca czytać posty, i nie nazywaj Mnie dzieckiem bo twoje wywyższanie się działa mi ostro na nerwy, jesteś jakimś szlachcicem czy jak ? Masz jakieś rodowite nazwisko czy imię ? No nie powiedziałbym albo nawet jeśli masz to se je w 4 wsadź bo jesteś VIP'em a nie adminem i jakbyś jakim CUDEM dostał tego admina to za każde złe słowo o Tobie już byłby ban, uważasz się za tak perfekcyjnego za tak wykwintnego tak niebiańsko inteligetnego że po prostu twoje ego przerasta moje fraudy ? Człowieku ogarnij się i posłuchaj czegokolwiek tylko nie swojego ego ...

@Ps. Ja nie muszę błyszczeć wystarczy mi że robię coś dobrego dla innych Smile

@Ps. nie zaśmiecaj mi tym samym postem Mojej skrzynki ...

(05-12-2012 00:36)misza02 napisał(a):  
(05-12-2012 00:25)dennisek78 napisał(a):  otóż jak przeglądam nieraz ten wątek

no i po temacie, przegladasz to wiesz o co chodzi beka

Ja jestem ciekaw skąd się wzięło ponad 100 stron w tym temacie, nawet w pierwszym lepszym klikniętym temcie będzie pytanie na które odpowiedz powinna znajdować się w pierwszym poście tego poradnika ...

@5x down - Wypraszam sobie takie obrażanie Mnie, to nie ja spamuje na ponad 80 stron w tym temacie jakimiś fire-ptp czy curculles'ami w swojej sygnie, jest to mój bodajże 4 post w tym temacie tak więc Ty tomazzi przebijasz mnie na łeb na szyję Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 05-12-2012 00:29

denisek twoje wypociny można skomentować krótko :
naucz się dzieciaku pierwsze czytać ze zrozumieniem a wtedy swoje pseudo mądrości uskuteczniaj
cena jest za to jeśli ktoś chce mieć gotowca bez opisywania przez samego siebie bo mu się nie chce tego robić - płaci 10 pln i dostaje gotowca i zamieszcza także chciałbyś błyszczeć a nawet iskrzenie ci nie wychodzi, a pierwszy post zawiera wszelkie potrzebne informacje wystarczy poczytać
opisu firmy nie zamieszczam - mmichal to zrobił na tym forum, też chce mieć poleconych - z poradnika mojego czy jego skorzystać może każdy, po to jest temat by rozmawiać jak ktoś czegoś nie rozumie i też trwa dyskusja
nie podoba ci się - to twój problem, nikt cię nie zmusza do przebywania w tym temacie
a gra jest nie jako miejscem zarobkowym i też na ten temat trwa dyskusja, handlu na rynku cen także idź się błaźnić swoimi wypocinami gdzie indziej


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 05-12-2012 00:36

(05-12-2012 00:25)dennisek78 napisał(a):  otóż jak przeglądam nieraz ten wątek

no i po temacie, przegladasz to wiesz o co chodzi beka


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - bartex89 - 05-12-2012 00:36

jesli potrzebuje ktos poradnik to udostepnie swoj za darmo. Rownież pomoge istniejacym juz graczom.
łaczmy sie w rozbudowe kraju!


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 05-12-2012 00:38

bartex89 daj namiary na poradnik bo tworze jeden wielki Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 05-12-2012 00:39

(05-12-2012 00:36)misza02 napisał(a):  
(05-12-2012 00:25)dennisek78 napisał(a):  otóż jak przeglądam nieraz ten wątek

no i po temacie, przegladasz to wiesz o co chodzi beka

denisek to taka .... która mądrze czy nie mądrze swoje 5 gr musi wpier... bo przecież stópkę musi zareklamować i może znajdzie się debil co się zapisze a on będzie na niej zarabiał

przegląda i widzi to co chce widzieć, nie widzi iż gra to miejsce zarobkowe i na tematy gry w temacie toczy się dyskusja na temat "życia" gry
szkoda czasu na przepychanki słowne z dziećmi które błyszczeć próbują a nawet nie iskrzą


misza jak masz możliwość to kanapek sprowadź z rumunii bo od valentyn i geo ja kanapek nie kupię a wiele od osób od których kupuję nie ma na rynku


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - bartex89 - 05-12-2012 00:42

(05-12-2012 00:38)misza02 napisał(a):  bartex89 daj namiary na poradnik bo tworze jeden wielki Smile

masz na PW