Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - 74raf - 04-02-2020 18:22

Łapcie jak macie może niewiele ale co nie co jest
The Impact of Meaningfulness on Work Related Outcomes.
Hosted by Lakshmi Chandrasekaran
£0.09 1 minute £5.40/hr 341 places remaining


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - adi_hq - 05-02-2020 11:58

W tym miesiącu 3 ankiety 3 zaliczone na kwotę 5.21 nie jest źle ?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - 74raf - 05-02-2020 16:04

Łapcie jak macie :
Work Behaviors and Problem Solving
Hosted by wsu.edu
£1.51 10 minutes £9.03/hr 152 places remaining


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 05-02-2020 22:23

jakiś pechowy tydzień jak już jest ankieta to niby klika wolnych miejsc od razu klikam i wszystkie zajęte. Jak dużo siedzę przed laptopem to nie ma ankiet jak wchodze co kilka godzin to wysyp Smile


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Ememq - 06-02-2020 08:21

Ja mam codziennie od półtorej tygodnia nawet po 2, każda wyceniana od 1,50 do 4,4£ i dwie po niecałe 0,20£. Widocznie dobrze profil ustawiłem i jestem wartościowym obiektem badawczym Big Grin


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Zaperr44 - 06-02-2020 13:11

Napisałem do supportu w sprawie braku ankiet i dostałem taką odpowiedź:

"Unfortunately, your account was in a queue waiting to be validated by our staff having triggered an automatic review process. We have now checked over your account and are happy that it should continue to receive studies.

These review processes are an ongoing part of Prolific to ensure that everyone is using the platform in an appropriate way, in line with our terms and conditions."

Więc jak widać problem leżał po ich stronie, jak ktoś miał taką sytuację jak ja i nie otrzymuję długo ankiet to polecam napisać bo nuż widelec to coś od nich.

Edit: Podziałało bo dziś sypie ankietami już chyba 6 dostałem Big Grin Za grosze bo po 0.50, 0.60 ale zawsze coś Tongue


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - 74raf - 09-02-2020 15:09

W niedzielę wleciała ankieta za jakieś 0,70 funciaka do końca 160 parę miejsc i pech hehehe Wink chwila i ni ma Wink


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - markos1995 - 09-02-2020 16:25

Do tych którzy się chwalą, że robią na pałe ankiety - idźcie na inny serwis, nie psujcie tego. Zaraz większość wystawców zrezygnuje, bo sracie w swoje gniazdo. Gdybyście przeczytali 50% opisu ankiet, to byście wyciągneli wymierne korzyści.

Pozdrawiam


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Lazurowy - 09-02-2020 17:16

ja w lutym jeszcze ani jednej nie miałem xD


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - ametyst - 09-02-2020 21:52

Udało się wypełnić pierwsze badanie w lutym za £1.21 (z obiecanym bonusem dającym łącznie £2). Cieszę się bo już się niepokoiłam tym przestojem.