Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - kaczor89 - 25-07-2016 12:22

Zatem migracja dopiero ma miejsce tak naprawdę.

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka


RE: MXRevShare.com - tak_to_ja - 25-07-2016 12:29

A już myślałem... Bo przed chwilą strona chodziła i 10 reklam wyklikalem... Trzeba czekać

Wysłane z mojego Tornado 348 przy użyciu Tapatalka


RE: MXRevShare.com - Wizygran - 25-07-2016 13:55

Czy jesli nie bede przez kilka dni klikac reklam to naliczenia przepadają, czy po prostu tak jakby wydluza sie czas posiadania paczek? ;p


RE: MXRevShare.com - Admek69 - 25-07-2016 13:58

Wydluzy sie czas pracowania paczek.


RE: MXRevShare.com - dariuszxdd - 25-07-2016 14:10

(25-07-2016 13:55)Wizygran napisał(a):  Czy jesli nie bede przez kilka dni klikac reklam to naliczenia przepadają, czy po prostu tak jakby wydluza sie czas posiadania paczek? ;p

Paczka kończy pracę, gdy osiągnie zwrot / zysk 110%

Może to trwać 44 dni, jeśli będziemy klikać każdego dnia, lub też 100 dni, czy rok.

Wszystko zależy od tego, czy klikamy w reklamy, oraz, czy Firma zarabia.


RE: MXRevShare.com - Wizygran - 25-07-2016 14:31

Czyli najzwyczajniej rzecz ujmując jeżeli pojade na wakacje i z 7 dni wyklikam 3, to te 4 przechodzą jakby dalej i jedyne co trace to czas a nie dolary? Tongue
W sumie z tego co piszecie tak wynika, po prostu wole miec czarno na bialym Smile


RE: MXRevShare.com - piotrekprorok - 25-07-2016 14:50

(25-07-2016 14:31)Wizygran napisał(a):  Czyli najzwyczajniej rzecz ujmując jeżeli pojade na wakacje i z 7 dni wyklikam 3, to te 4 przechodzą jakby dalej i jedyne co trace to czas a nie dolary? Tongue

Tak Smile


RE: MXRevShare.com - full2000 - 25-07-2016 15:14

(25-07-2016 14:31)Wizygran napisał(a):  Czyli najzwyczajniej rzecz ujmując jeżeli pojade na wakacje i z 7 dni wyklikam 3, to te 4 przechodzą jakby dalej i jedyne co trace to czas a nie dolary? Tongue
W sumie z tego co piszecie tak wynika, po prostu wole miec czarno na bialym Smile

Tak, dokładnie.

Wydłuży się czas pracy paczek Smile


RE: MXRevShare.com - todek78 - 25-07-2016 15:23

(25-07-2016 12:19)mikuss napisał(a):  
(25-07-2016 12:17)full2000 napisał(a):  "Website is currently in maintenance mode, please check back in a few minutes."

Także nie piszcie, że migracja już się skończyła ... Smile

Może i się nie zakończyła, ale u mnie 10 reklam dzisiaj odbębnione, mnie strona do jutra nie jest potrzebne Tongue

A może by tak trochę więcej wysiłku i zamiast 'odbębnić' 10 reklam, to jeszcze przynajmniej 3 zewnętrzne reklamy kliknąć Wink Właściciel stara się jak może, aby były dodatkowe dochody z tych reklam, to zamiast 'odbębniać' można pomóc innym i sobie również Smile
Gdyby każdy tylko 'odbębniał' minimum, to program padł by szybko, ale gdyby tak każdy kliknął te 3 reklamy więcej, to może to wydłużyć życie programu o bardzo długo. To AŻ 1 MINUTA naszego cennego życia, ale jakoś może damy radę Wink Szczególnie jak się jest doświadczonym w tych sprawach to powinno dawać się dobry wzór początkującym Wink


RE: MXRevShare.com - Veres - 25-07-2016 16:06

(25-07-2016 15:23)todek78 napisał(a):  
(25-07-2016 12:19)mikuss napisał(a):  
(25-07-2016 12:17)full2000 napisał(a):  "Website is currently in maintenance mode, please check back in a few minutes."

Także nie piszcie, że migracja już się skończyła ... Smile

Może i się nie zakończyła, ale u mnie 10 reklam dzisiaj odbębnione, mnie strona do jutra nie jest potrzebne Tongue

A może by tak trochę więcej wysiłku i zamiast 'odbębnić' 10 reklam, to jeszcze przynajmniej 3 zewnętrzne reklamy kliknąć Wink Właściciel stara się jak może, aby były dodatkowe dochody z tych reklam, to zamiast 'odbębniać' można pomóc innym i sobie również Smile
Gdyby każdy tylko 'odbębniał' minimum, to program padł by szybko, ale gdyby tak każdy kliknął te 3 reklamy więcej, to może to wydłużyć życie programu o bardzo długo. To AŻ 1 MINUTA naszego cennego życia, ale jakoś może damy radę Wink Szczególnie jak się jest doświadczonym w tych sprawach to powinno dawać się dobry wzór początkującym Wink

+ leci, sam klikam 103 reklamy każdego dnia, a jak nie mogę więcej czasu poświęcić to 13, dla dobra ogółu. Jesteśmy przecież jedną drużyną Smile Tak piramida finansowa i jedna drużyna, chociaż ją stwórzmy hehe Tongue