Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik motywacyjny SexPistols - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik motywacyjny SexPistols (/Temat-Dziennik-motywacyjny-SexPistols-88808)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Dziennik motywacyjny SexPistols - fato - 01-08-2014 16:06

(01-08-2014 15:23)SexPistols napisał(a):  
(01-08-2014 14:42)fato napisał(a):  a co w UK to interentu nie bedzie Smile przecież można zarabiać z każdego miejsca!!


Na początku może nie być Big Grin wiadomo, jadę trochę w ciemno, życie sobie trzeba ułożyć, pracę znaleźć Tongue o nie mogę się doczekać

(01-08-2014 14:47)piciaszek napisał(a):  Pamiętaj o zdawaniu relacji z pobytu.. Będziesz pewnie moją motywacją Big Grin

Na pewno tu jeszcze wrócę na forum, żeby się pochwalić lub pożalić Smile


ja jadę prawdopodobnie w październiku pewnie też na zawsze , no cóż Polska dziwny kraj .....


RE: Dziennik motywacyjny SexPistols - SexPistols - 01-08-2014 17:10

(01-08-2014 16:06)fato napisał(a):  
(01-08-2014 15:23)SexPistols napisał(a):  
(01-08-2014 14:42)fato napisał(a):  a co w UK to interentu nie bedzie Smile przecież można zarabiać z każdego miejsca!!


Na początku może nie być Big Grin wiadomo, jadę trochę w ciemno, życie sobie trzeba ułożyć, pracę znaleźć Tongue o nie mogę się doczekać

(01-08-2014 14:47)piciaszek napisał(a):  Pamiętaj o zdawaniu relacji z pobytu.. Będziesz pewnie moją motywacją Big Grin

Na pewno tu jeszcze wrócę na forum, żeby się pochwalić lub pożalić Smile


ja jadę prawdopodobnie w październiku pewnie też na zawsze , no cóż Polska dziwny kraj .....

W tym roku? Jeśli tak to zazdroszczę... sama miałam jechać w październiku (ponoć najlepszy okres na wyjazd), ale dałyśmy sobie jeszcze z koleżanką pół roku, żeby ogarnąć wszystko na spokojnie, bo w końcu w ciemno.
Prawda, dziwny kraj i bez przyszłości dla młodych ludzi. Po co tu siedzieć jak można mieć lepsze życie gdzie indziej Wink


RE: Dziennik motywacyjny SexPistols - erykziele12 - 01-08-2014 17:51

Nie rozumiem , nie lubicie tuskolandii Sad ?


RE: Dziennik motywacyjny SexPistols - SexPistols - 01-08-2014 18:36

(01-08-2014 17:51)erykziele12 napisał(a):  Nie rozumiem , nie lubicie tuskolandii Sad ?

Haha, moje podatki polecą prosto do królowej Big Grin


RE: Dziennik motywacyjny SexPistols - notentego - 02-08-2014 01:42

Hehe ja lecę na czarno i mam zawsze całą zarobiona kwote dla siebie Big Grin

PS. Już 2 rok

Co do UK, tam warunki do życia są coraz gorsze lepiej targetować w Skandynawie ;-)


RE: Dziennik motywacyjny SexPistols - Rafiks1992 - 02-08-2014 07:09

co do Polski to macie racje jak nic wszystko tu upada... jednak jestesmy krajem bogatym jak to ktos powiedzial tyle juz ukradli a i tak jest co krasc xd zeby zmalesc dobra prace trzeba miec niestety duze doswiadczenie albo poprostu znajomosci... powodzenia w anglii zycze xd good luck! i brawo ze sie udalo teraz sierpien to probujemy 604 xd


RE: Dziennik motywacyjny SexPistols - SexPistols - 02-08-2014 07:39

(02-08-2014 01:42)notentego napisał(a):  Hehe ja lecę na czarno i mam zawsze całą zarobiona kwote dla siebie Big Grin

PS. Już 2 rok

Co do UK, tam warunki do życia są coraz gorsze lepiej targetować w Skandynawie ;-)

Od Polaków mieszkających w Polsce z roku na rok słyszę, że w UK to coraz gorzej i trudniej.
Zapominają, że i tak lepiej i łatwiej niż w Polsce. Smile to jest fakt, tego nie zmienisz. I wątpię, że to się kiedykolwiek zmieni. Będę tęskniła za Polską, ale jeśli mam wybór to czemu mam siedzieć tam gdzie jest gorzej Tongue

(02-08-2014 07:09)Rafiks1992 napisał(a):  co do Polski to macie racje jak nic wszystko tu upada... jednak jestesmy krajem bogatym jak to ktos powiedzial tyle juz ukradli a i tak jest co krasc xd zeby zmalesc dobra prace trzeba miec niestety duze doswiadczenie albo poprostu znajomosci... powodzenia w anglii zycze xd good luck! i brawo ze sie udalo teraz sierpien to probujemy 604 xd

Dzięki Big Grin dopiero jutro wieczorem wypłacam, więc możliwe, że wpadnie jeszcze do 600zł! Celuję na 13 leadów dzisiaj i jutro Wink to będzie 606.


RE: Dziennik motywacyjny SexPistols - SexPistols - 03-08-2014 16:24

Nienawidzę weekendów! Ale udało się. Jeszcze liczę na 1 lead dzisiaj, żeby wyrównać sobie do 100 na koncie ;D

[Obrazek: eDugBHT.png]

to teraz przerwa od zarabiania Tongue od września znowu działam Smile


RE: Dziennik motywacyjny SexPistols - Por2010 - 03-08-2014 18:00

Ładnie ci idzie, też dziś zaczołem zarabiać na freebiz chociaż nigdy na subskrypcjach sms nie zarabiałem, ale mnie zmotywowałaś do tego Big Grin
Z jakiego programu ci najlepiej wpada? Smile
Ile masz kont na fb ? i ile grup ogólnie ?


RE: Dziennik motywacyjny SexPistols - SexPistols - 03-08-2014 19:14

(03-08-2014 18:00)Por2010 napisał(a):  Ładnie ci idzie, też dziś zaczołem zarabiać na freebiz chociaż nigdy na subskrypcjach sms nie zarabiałem, ale mnie zmotywowałaś do tego Big Grin
Z jakiego programu ci najlepiej wpada? Smile
Ile masz kont na fb ? i ile grup ogólnie ?

Hej, miło, że zmotywowałam kogoś do pracy Big Grin powodzenia od razu!
Od paru miesięcy mam jedno konto na facebooku, grup nigdy nie mam więcej niż 20 z czego chyba z 5 jest bardzo aktywnych. Pracuję często od rana do wieczora (właściwie moja praca polega na tym, że rano wrzucę linki, idę żyć, parę godzin później ponownie wrzucam linki i tak do wieczora, zależy od wolnego czasu).
Co do programu to niestety taka moja tajemnica, ale nie jest to szpieg fb Smile właściwie to mam zamiar zacząć promować szpiega i zobaczyć jak z tego idzie. Chyba zrobię test niedługo Tongue