Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny (/Temat-HotCash-pl-program-partnerski-temat-oficjalny-86609)



RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - kuba1233990 - 07-03-2014 19:42

Szukam mentora. PW


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Panix - 07-03-2014 21:04

Jesli ktos z polski wysle tego smsa w programie file-share365 to tez zaliczy leada?


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - krywdzik - 07-03-2014 21:05

(07-03-2014 19:06)dawid327 napisał(a):  Czym różnią się linki za 3.5 zł od tych za 10 zł ? Jaką macie konwersję na tych za 3.5 a jaką na tych za 10 , które lepiej promować ?

Te za 3,50 zł zabierają "ofierze" jakieś 10 zł z telefonu a te za 10 zł zabierają 30 zł za sms. Więc zależy w jaką grupę ludzi celujesz, ale łatwiej złapać kogoś na 3,50 zł. Nie każdy ma 30 zł na telefonie.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Szaman1644 - 07-03-2014 21:35

Pomógłby mi ktoś w to wejść? Jak na razie słabo mi idzie Sad Rozsyłałem przez 30 minut ogłoszenia i miałem tylko 7 wejść. Nawet nie oczekuję lead żadnego, ale wydaje mi się, że chociaż 100 wejść powinienem mieć. Pomógłby ktoś?


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - kariolmax - 07-03-2014 21:46

(07-03-2014 21:35)Szaman1644 napisał(a):  Pomógłby mi ktoś w to wejść? Jak na razie słabo mi idzie Sad Rozsyłałem przez 30 minut ogłoszenia i miałem tylko 7 wejść. Nawet nie oczekuję lead żadnego, ale wydaje mi się, że chociaż 100 wejść powinienem mieć. Pomógłby ktoś?

Mogę Ci pomóc ale niestety nie za darmo Tongue
Pisz na GG 39058883 lub PW


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - vectorass - 07-03-2014 22:20

Kurcze, macie fajne stawki ale te podawanie peselu mnie trochę zniechęca.
A jak to jest, jak ktoś zgłasza na policję czy gdzieś że wysłał sms i zabrało mu hajsu ileś tam, na coś czego nie ma? Bo chyba się takie przypadki zdarzają?
Linki można skracać np przez bitly?


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - mateuszek9973 - 07-03-2014 22:32

Statystyki z dzisiejszego dnia Smile, powiem tak na ogół to jestem zadowolony iż przy 500 unikalnych wizytach nie miałem ani jednego leada, potem fajnie wchodziły konwersja 0,92 % naprawdę dobra jak na premium sms. Dzięki, naprawdę serwis godny poświęcenia czasu!

[Obrazek: 2me77du.jpg]


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - ddww - 07-03-2014 22:48

(07-03-2014 21:04)Panix napisał(a):  Jesli ktos z polski wysle tego smsa w programie file-share365 to tez zaliczy leada?

Nie zaliczy, w ogóle chyba nie uda mu się wysłać tego smsa.

(07-03-2014 22:20)vectorass napisał(a):  Kurcze, macie fajne stawki ale te podawanie peselu mnie trochę zniechęca.
A jak to jest, jak ktoś zgłasza na policję czy gdzieś że wysłał sms i zabrało mu hajsu ileś tam, na coś czego nie ma? Bo chyba się takie przypadki zdarzają?
Linki można skracać np przez bitly?

Pesel podajesz tylko do wygenerowania rachunku, później możesz usunąć swoje dane z serwisu. Podanie swoich danych osobowych potrzebne jest tylko do wygenerowania rachunku. Odpowiedzialność prawna jest po naszej stronie, więc wy jako użytkownicy nie macie się o co martwić.

Można skracać linki.

(07-03-2014 22:32)mateuszek9973 napisał(a):  Statystyki z dzisiejszego dnia Smile, powiem tak na ogół to jestem zadowolony iż przy 500 unikalnych wizytach nie miałem ani jednego leada, potem fajnie wchodziły konwersja 0,92 % naprawdę dobra jak na premium sms. Dzięki, naprawdę serwis godny poświęcenia czasu!

[Obrazek: 2me77du.jpg]

Przeglądając konta użytkowników trafiłem na twoje i chciałem nawet do Ciebie napisać, bo to aż dziwne żeby na tyle unikalnych wizyt nic nie weszło. Sprawdziłem co promujesz, przejrzałem historie wysłanych smsów, ale wszystko się zgadzało. Może spróbuj na innym programie.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - vectorass - 07-03-2014 22:50

@ddww Dzięki za szybką odpowiedź.

Btw pierwsze minuty w serwisie:


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - ddww - 07-03-2014 23:23

Osobą, które mają ustawione powiadomienia SMS mogły nie przychodzić sms-y od kilku godzin, ponieważ się skończyły. Dokupiliśmy już kolejne 1000 sms-ów więc powiadomienia sms już działają.

W ten weekend nie będą realizowane wypłaty na PayPal. Od poniedziałku realizacja wypłat wraca do normy.