Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. (/Temat-CLO-Naliczenie-oplaty-Lockerz-776)



RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - madison - 13-01-2010 15:18

(13-01-2010 14:48)Zythus napisał(a):  Czyli jednym słowem - dupa

niby czemu? i tak masz taniej niz w sklepie


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Leopard - 13-01-2010 15:22

No ale lepiej za darmo niż z dopłatą Big Grin. Myśle teraz jak tu rodzicom wytłumaczyć jak juz coś zamówie Big Grin


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Zythus - 13-01-2010 17:38

No w zasadzie niby lepiej... ale raczej nie namówię starszych, żeby mi dali 180 zeta na "rzecz do grania".


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Leopard - 13-01-2010 17:46

Ja nie myślę nad PSP, a nad kamerą Big Grin. Powiem im, że taki ładny obraz HD ^^


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - RAQ - 13-01-2010 18:28

Taki urok naszego kraju Sad,pazerni jak zawsze...


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - kamcior - 13-01-2010 18:49

Jaki jest teraz sens tej strony dla Polaków? Po aktualizacji strony trzeba będzie trochę się "napocić" żeby dostać coś za darmo a nie tylko obniżyć cenę, ale jak już weźmiesz coś z darmo to i tak będziesz płacić... ;/ Wiem, wiem lockerz nie ma na to wpływu...


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Bielak - 13-01-2010 21:49

Do wszystkich tak bardzo narzekajacych na nasz kraj... Douczcie sie dzieci drogie i zobaczcie, ze w innych kraj tez obowiazuje clo. Wam sie wydaje, ze Polska jest zla i i okrada was, biedny obywateli. Ponownie powtarzam, ze nikt nie zmusza do korzystania z serwisu lockerz. Wedlug mnie to dosc uczciwe dostawac tak fajne nagrody za 1/3 lub mniej ceny rynkowej.


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - AnDr0L - 13-01-2010 23:43

jak nie macie kasy to jedzcie na wieś zbierać truskawki doić krowy !! xD


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Zythus - 14-01-2010 07:02

W zimie... nie, dzięki....


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - DonHoracy - 14-01-2010 07:43

Jak nie wiecie co powiedzieć rodzicom to nie powinniście mieć kont na tej stronie.. Jednej osobie zdarzył się taki przypadek i od razu wszyscy mają płacić? Do tej pory jakoś nikt nie zapłacił za cło (czy ewentualnie "podatek" jak w tym przypadku), a nagrody doszły.