Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zrzutki na typy bukmacherskie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zrzutki na typy bukmacherskie (/Temat-Zrzutki-na-typy-bukmacherskie-66680)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Zrzutki na typy bukmacherskie - Mksuzi - 04-04-2013 11:26

Rozumiem.

Niektórzy stracili razem około 100 zł ze względu na zakup dwóch abonamentów.

A ta strata już na pewno zabolała.


RE: Zrzutki na typy bukmacherskie - maax6 - 04-04-2013 11:53

facepalm

No fakt, o tym nie pomyślałem. Czyli jestem jednym z tych, którzy stracili mniej.


RE: Zrzutki na typy bukmacherskie - LessiPL - 04-04-2013 11:54

Nie jestem w temacie w ogóle, ale jeśli macie jego dane i oszukam sporo osób to w czym problem żeby przejść się na policje?
Choćby dla zasady, gość się przyznał, ip jest w bazie forum, admin wspomoże więc na co czekacie?


RE: Zrzutki na typy bukmacherskie - Melex - 04-04-2013 11:55

Podobno znasz się na bukmacherce?

Podawaj im typy do grania tak żeby to odrobili i nie będą stratni. Pokaż temu siergiejowi że możesz to chujostwo przezwyciężyć i po odrobieniu dalej szukaj i rób składki Smile


RE: Zrzutki na typy bukmacherskie - tomazzi - 04-04-2013 11:58

(04-04-2013 11:54)LessiPL napisał(a):  Nie jestem w temacie w ogóle, ale jeśli macie jego dane i oszukam sporo osób to w czym problem żeby przejść się na policje?
Choćby dla zasady, gość się przyznał, ip jest w bazie forum, admin wspomoże więc na co czekacie?

to, że się przyznał nie świadczy o niczym
pójdzie do adwokata i najprostsza linia obrony : bolała go głowa, nie pamięta co napisał, to nie on pisał np pisał kolega, brat, siostra lub inny pociotek bo on się źle czuł i napisali nie to co mówił by napisali

zgłosić to fakt można ale przyznanie się można szybko i prosto stąd obalić, co innego jak by się przyznał na przesłuchaniu i powiedzmy przed sądem i dobrowolnie podał się karze - wtedy wyrok w dół bo sam bez zbierania dowodów przyznał się i poddał ukaraniu


RE: Zrzutki na typy bukmacherskie - Lukasz36016 - 04-04-2013 12:04

Wiem dokładnie jak was boli, ja straciłem na takim czymś jakieś 300zł, Ale nie mogłem narzekać bo początkowo mecze wchodziły, później koleś zaczął dawać mecze z łapanki i tak oto się skończyło kiedy wziął kasę i uciekł... Każdy chce łatwo zarobić, najczęściej na naiwności innych,


RE: Zrzutki na typy bukmacherskie - maax6 - 04-04-2013 12:05

(04-04-2013 11:55)Melex napisał(a):  Podobno znasz się na bukmacherce?

Podawaj im typy do grania tak żeby to odrobili i nie będą stratni. Pokaż temu siergiejowi że możesz to chujostwo przezwyciężyć i po odrobieniu dalej szukaj i rób składki Smile

Nie ma sensu robić kolejnych składek. Nigdy nie wiadomo czy kolejny życzliwy sie nie znajdzie.


RE: Zrzutki na typy bukmacherskie - Mksuzi - 04-04-2013 12:35

Zrzutki są już przekreślone.

Jedna osoba sprawiła, że straciłem kompletnie ochotę na jakąkolwiek bezinteresowną pomoc.

Wszyscy byli zadowoleni z obecnych typów i mam nadzieję, że każdy z was zdążył odrobić z nadwyżką to co stracił.

Zmieńmy delikatnie temat i podsumujmy to co zyskaliśmy.

U mnie wyszło delikatnie ponad 1000 zł zysku - jak na kilkudniową grę jest to dość dobry wynik.

A jak z tym u WAS?


RE: Zrzutki na typy bukmacherskie - Lukasz36016 - 04-04-2013 12:48

Miałem kontakt z dobrym typerem ale robi przerwę od meczy, Ciąglę szukam w necie jakiegoś wiarygodnego źródła z meczami ale przebić się przez stertę oszustów jest ciężko.


RE: Zrzutki na typy bukmacherskie - duzypawel - 04-04-2013 12:48

po wczorajszym kiepskim dniu wyszedłem na zero... nie licząc opłat za typy ;]