Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
get-paid.com tylko 0.5$ minimum wypłaty(48 godzin) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: get-paid.com tylko 0.5$ minimum wypłaty(48 godzin) (/Temat-get-paid-com-tylko-0-5-minimum-wyplaty-48-godzin-60060)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50


RE: get-paid.com tylko 0.5$ minimum wypłaty(48 godzin) - krisrob - 14-12-2012 21:11

(14-12-2012 20:38)timek41 napisał(a):  Haha to przecież forum nie jest twoje, temat oczywiście chciałbym założyć ale nie da się poprostu bo może być tylko jeden temat o danym serwisie. Podałem tutaj to info , bo większość osób przegląda ten temat na pewno z moich poleconych. To nie był dziki post poprostu chce zebrac nr gg celem szybszej wymiany informacji, Pw na forum nie ma takiej opcji poprostu , wiec nie wiem o co Ci chodzi. Podalem juz wiele informacji w temacie na temat get-paid . wystarczy czytać co pisze ze zrozumieniem Wink

Pzdr
- hmm nie rozumię co znaczy Haha?
-Że jeden temat na forum to normalne, chcesz pisać coś konkretnego to pisz nie chcesz to nie pisz!
-Jeżeli chodzi o dziki post to chodzi mi o to ,że wciąż piszesz: piszcie na gg to wam powiem( to przejdż całkiem na gg i porozumiewaj się tylko z Twoimi poleconymi, wypisz się z forum zarabiam.com).
-Pw jest taka opcja możesz się porozumiewać z kim chcesz.
-Większość Twoich informacji jet typu: skontaktuj się na gg lub na pw

Myślę że kultura forum wymaga aby dzielić się informacjami ze wszystkimi(tylko informacje typu : prywatne lub zastrzeżone podawane są na PW)!
Ale to już kultura używania internetu.
Pozdrawiam
Krisrob


RE: get-paid.com tylko 0.5$ minimum wypłaty(48 godzin) - krisrob - 14-12-2012 21:17

(14-12-2012 20:41)lolo12 napisał(a):  Bez obrazy ale jeśli macie jakieś problemy to na PW z tą rozmowa bo offtopa robicie nie potrzebnego.
Widzę że bardzo dobrze sobie radzisz w zarabianiu w get- paid(świadczy to o Twojej inteligencji)ale mimo wszystko uważam że forum to forum informacje na temat założony powinny być przedstawiane w temacie ogólnym a nie na gg i PW.


RE: get-paid.com tylko 0.5$ minimum wypłaty(48 godzin) - krisrob - 14-12-2012 21:31

Do Timek:

Twój post
Fajne zadanko wczoraj było 1,2 $ w 40 minut, było by więcej ale musiałem powiadomić innych refów (niestety nie do wszystkich mam gg, dlatego jak ktoś u mnie jest zapisany to proszę o podanie numeru gg, dla aktywnych ludzi co są u mnie zapisani podeślę adres stronki podobnej do get-paid ale lepiej płacącej za zadanka , robiłem to samo zadnanie na 2 stronach jednocześnie i na tej drugiej wyciągnąłem 1,5 $ czyli w sumie 2,7$ za 40 minut to chyba nieźle , oczywiście zadanie robiłem swoim sposobem ) proszę poleconych o kontakt na Pw wraz z podaniem nicku get-paid oraz numeru gg. Takie akcje się zdarzają co jakiś czas ale przeważnie są dostępne przez krótki okres czasowy.



To jest przykład (przedostatni post w tym temacie)Twojego konstruktywnego posta , który miał pomoc innym forumowiczom!

Czy pomógł?


RE: get-paid.com tylko 0.5$ minimum wypłaty(48 godzin) - krisrob - 14-12-2012 21:41

(14-12-2012 16:41)jasiupl210 napisał(a):  Ja nie wiem jak zarabiać na tym mam na razie 0.01 i nic nie podskakuje xD

(14-12-2012 21:31)krisrob napisał(a):  Do Timek:

Twój post
Fajne zadanko wczoraj było 1,2 $ w 40 minut, było by więcej ale musiałem powiadomić innych refów (niestety nie do wszystkich mam gg, dlatego jak ktoś u mnie jest zapisany to proszę o podanie numeru gg, dla aktywnych ludzi co są u mnie zapisani podeślę adres stronki podobnej do get-paid ale lepiej płacącej za zadanka , robiłem to samo zadnanie na 2 stronach jednocześnie i na tej drugiej wyciągnąłem 1,5 $ czyli w sumie 2,7$ za 40 minut to chyba nieźle , oczywiście zadanie robiłem swoim sposobem ) proszę poleconych o kontakt na Pw wraz z podaniem nicku get-paid oraz numeru gg. Takie akcje się zdarzają co jakiś czas ale przeważnie są dostępne przez krótki okres czasowy.



To jest przykład (przedostatni post w tym temacie)Twojego konstruktywnego posta , który miał pomoc innym forumowiczom!

Czy pomógł?

Czy inni forumowicze popierają mnie?


RE: get-paid.com tylko 0.5$ minimum wypłaty(48 godzin) - Masterjam - 14-12-2012 22:52

Nie.
Skoro sam próbuje rozkminić na czym polega zadanie to i dzieli się z osobami które mu zaufały, w tym ja. Zawsze napisze jak jest coś więcej do zarobienia.

Jeśli potrafisz to szybciej zrobić dziel się z innymi na ogólnym nikt tego Tobie nie broni.

Ostatnie kilka stron tylko o moralności a nie o serwisie. Wyluzujcie ,święta za tydzień Smile


RE: get-paid.com tylko 0.5$ minimum wypłaty(48 godzin) - timek41 - 14-12-2012 23:09

Do krisrob
Kończę dyskusję bo faktycznie nie ma to sensu i nic nie wnosi , jak przeczytasz dokładnie wiadomość , to ja odnoszę się do już zapisanych użytkowników u mnie, zadanie to było dostępne przez bodaj godzinę a wiadomo że większość prędzej jest na gg niż na forum , nie napisałem tam nic że zapraszam do zapisów czy cos takiego, a jak Masterjam zauważył idą święta i wyluzuj i nie spamuj bo piszesz po 10 postów pod sobą zamiast to w 1 napisać . Masterjam może potwierdzić że mój sposób jest dobry i bez niego żeby zarobić większą kwotę to trzeba by było dużo więcej czasu poświęcać.

Pzdr Smile


RE: get-paid.com tylko 0.5$ minimum wypłaty(48 godzin) - Matheo249 - 15-12-2012 01:13

Ja również napiszę, że zarabianie sposobem timka41 jest dobre, a nawet bardzo dobre Smile Mi pomaga na bieżąco, informuje o nowych zadaniach itp. Także nie ma się po co kłócić chłopaki, mamy sobie pomagać Smile


RE: get-paid.com tylko 0.5$ minimum wypłaty(48 godzin) - miko8815 - 16-12-2012 13:17

Jest dobry task. Na samym dole, po niemiecku za 0,01. Wystarczy klikać ciągle "ja". Sporo można zarobić zanim zablokują Wink Mówie to Wam w 100% za darmo, a nie jak pewnien pan tutaj... Wink Jak na razie w 10min 0,20.

Pytanie to chyba "Czy dany piłkarz grał kiedyś dla tego klubu".

@edit: dobra, nie ogarniam tego,. teraz klikam ciągle nein i dalej wszystko dobrze Big Grin świetny task.


RE: get-paid.com tylko 0.5$ minimum wypłaty(48 godzin) - lolo12 - 16-12-2012 13:25

(16-12-2012 13:17)miko8815 napisał(a):  Jest dobry task. Na samym dole, po niemiecku za 0,01. Wystarczy klikać ciągle "ja". Sporo można zarobić zanim zablokują Wink Mówie to Wam w 100% za darmo, a nie jak pewnien pan tutaj... Wink Jak na razie w 10min 0,20.

Pytanie to chyba "Czy dany piłkarz grał kiedyś dla tego klubu".

@edit: dobra, nie ogarniam tego,. teraz klikam ciągle nein i dalej wszystko dobrze Big Grin świetny task.

I to mi się podoba i pan miko8815 zasługuje za pełną pochwale i solidnego +

Good Job

//
0,21$ w kilka minut, Klikam "ja"


RE: get-paid.com tylko 0.5$ minimum wypłaty(48 godzin) - miko8815 - 16-12-2012 13:27

Dobra, odkryłem jak to działa. Wpisujecie w wikipedie nazwisko piłkarza, szukacie jego klubów. W tasku macie:

Spielt 'Ilkay Gündogan' fuer den Verein 'Hamburger SV'?

W wiki wpisujecie "'Ilkay Gündogan". I tam pisze po prawej czy gral w Hamburgerze czy nie. Jak nie to dajecie Nein, jak tak to Ja.
W przypadku Gundogana to zaznaczacie nie, bo on nigdy nie gral w Ha,burgerach.

dobra, powiaodmilem was to teraz lece zarabiac Big Grin swietna sprawa ten task.