Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
OSZUŚCI - Zajrzyj za nim coś kupisz ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Sprzedam (/Forum-Sprzedam-30)
+---- Wątek: OSZUŚCI - Zajrzyj za nim coś kupisz ! (/Temat-OSZUSCI-Zajrzyj-za-nim-cos-kupisz-4984)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


RE: OSZUŚCI - Zajrzyj za nim coś kupisz ! - rr1999 - 12-12-2014 08:31

O to co spotkało mnie dzisiaj na gg:

http://scr.hu/1yhu/8bc4k


I ty smiesz mnie nazywać idiotą?. Myslisz ze ktos na tym forum jest idiotą? Big Grin. Człowieku, żadasz ode mnie potwierdzenia?. Nie musze go dawać, pieniądze przelane. Dziwne ze w wiadomosciach pisales ze o 13 kolega wejdzie na gg i mi poda konto.


Potem nagle kontakt sie urywa. Wiadomosci na pw wyslane jak jestes online i ty mowisz ze cie w domu nie było, glupich tu nie spotkasz.

Po 2 grzeczniej, nie wiem ile ty masz lat bo z twojego postu wynika ze nie duzo. Czekam na konto. Jeżeli konta nie otrzymam zgłaszam sprawe dalej Smile


RE: OSZUŚCI - Zajrzyj za nim coś kupisz ! - xardas1020 - 12-12-2014 08:40

(12-12-2014 08:31)rr1999 napisał(a):  O to co spotkało mnie dzisiaj na gg:

http://scr.hu/1yhu/8bc4k


I ty smiesz mnie nazywać idiotą?. Myslisz ze ktos na tym forum jest idiotą? Big Grin. Człowieku, żadasz ode mnie potwierdzenia?. Nie musze go dawać, pieniądze przelane. Dziwne ze w wiadomosciach pisales ze o 13 kolega wejdzie na gg i mi poda konto.


Potem nagle kontakt sie urywa. Wiadomosci na pw wyslane jak jestes online i ty mowisz ze cie w domu nie było, glupich tu nie spotkasz.

Po 2 grzeczniej, nie wiem ile ty masz lat bo z twojego postu wynika ze nie duzo. Czekam na konto. Jeżeli konta nie otrzymam zgłaszam sprawe dalej Smile

beka a to dobre
psujesz mu opinie bo się dopominasz o coś za co zapłaciłeś a w cale nie dostałeś
jego język ciężko skomentować
gość ma chyba nie równo pod sufitem, bo opinię sobie sam popsuł

popatrz w pw w opcjach po lewej stronie "śledzenie wiadomości" - tam zobaczysz kiedy od Ciebie odczytał wiadomość, lub że jej nie odczytał


RE: OSZUŚCI - Zajrzyj za nim coś kupisz ! - rr1999 - 12-12-2014 08:42

(12-12-2014 08:40)xardas1020 napisał(a):  
(12-12-2014 08:31)rr1999 napisał(a):  O to co spotkało mnie dzisiaj na gg:

http://scr.hu/1yhu/8bc4k


I ty smiesz mnie nazywać idiotą?. Myslisz ze ktos na tym forum jest idiotą? Big Grin. Człowieku, żadasz ode mnie potwierdzenia?. Nie musze go dawać, pieniądze przelane. Dziwne ze w wiadomosciach pisales ze o 13 kolega wejdzie na gg i mi poda konto.


Potem nagle kontakt sie urywa. Wiadomosci na pw wyslane jak jestes online i ty mowisz ze cie w domu nie było, glupich tu nie spotkasz.

Po 2 grzeczniej, nie wiem ile ty masz lat bo z twojego postu wynika ze nie duzo. Czekam na konto. Jeżeli konta nie otrzymam zgłaszam sprawe dalej Smile

beka a to dobre
psujesz mu opinie bo się dopominasz o coś za co zapłaciłeś a w cale nie dostałeś
jego język ciężko skomentować
gość ma chyba nie równo pod sufitem, bo opinię sobie sam popsuł

popatrz w pw w opcjach po lewej stronie "śledzenie wiadomości" - tam zobaczysz kiedy od Ciebie odczytał wiadomość, lub że jej nie odczytał
Koleś ma do mnie pretensje, bo nie przekazał mi rzeczy która prawnie nalezy do mnie bo za nia zaplacilem Big Grin. Napisałem mu informacje, zeby dał mi konto, jeżeli tak nie postąpi sprawa trafia dalej. Nie chodzi mi o 30 zł tylko zeby takich chwastów wytepic na zawsze z tego narodu i z tego forum. Tu powinno sie pomagać, wspierac a nie oszukiwac Wink


RE: OSZUŚCI - Zajrzyj za nim coś kupisz ! - xardas1020 - 12-12-2014 08:48

(12-12-2014 08:42)rr1999 napisał(a):  
(12-12-2014 08:40)xardas1020 napisał(a):  
(12-12-2014 08:31)rr1999 napisał(a):  O to co spotkało mnie dzisiaj na gg:

http://scr.hu/1yhu/8bc4k


I ty smiesz mnie nazywać idiotą?. Myslisz ze ktos na tym forum jest idiotą? Big Grin. Człowieku, żadasz ode mnie potwierdzenia?. Nie musze go dawać, pieniądze przelane. Dziwne ze w wiadomosciach pisales ze o 13 kolega wejdzie na gg i mi poda konto.


Potem nagle kontakt sie urywa. Wiadomosci na pw wyslane jak jestes online i ty mowisz ze cie w domu nie było, glupich tu nie spotkasz.

Po 2 grzeczniej, nie wiem ile ty masz lat bo z twojego postu wynika ze nie duzo. Czekam na konto. Jeżeli konta nie otrzymam zgłaszam sprawe dalej Smile

beka a to dobre
psujesz mu opinie bo się dopominasz o coś za co zapłaciłeś a w cale nie dostałeś
jego język ciężko skomentować
gość ma chyba nie równo pod sufitem, bo opinię sobie sam popsuł

popatrz w pw w opcjach po lewej stronie "śledzenie wiadomości" - tam zobaczysz kiedy od Ciebie odczytał wiadomość, lub że jej nie odczytał
Koleś ma do mnie pretensje, bo nie przekazał mi rzeczy która prawnie nalezy do mnie bo za nia zaplacilem Big Grin. Napisałem mu informacje, zeby dał mi konto, jeżeli tak nie postąpi sprawa trafia dalej. Nie chodzi mi o 30 zł tylko zeby takich chwastów wytepic na zawsze z tego narodu i z tego forum. Tu powinno sie pomagać, wspierac a nie oszukiwac Wink

niestety niektóre chwasty ciągle wracają, popatrz na wpis bartex w tym temacie - ten cały xeno czy jak się tam zwie podszywa się pod zaufane osoby, oszukuje, kradnie i czuje się bezkarny bo nikt nic z tym nie robi bo o drobne kwoty nikomu się nie chce chodzić
machnąć ręką można na grosze, ale 30 zł to już trzeba troszkę popracować by je mieć więc jeśli nie otrzymasz towaru to zgłoś się do daniela i pomoże jak poprowadzić sprawę dalej

przy okazji zwyzywać Ciebie na gg miał czas, ale po zakończeniu obrażania konta nie przekazał ....
ziomal jest żałosny


RE: OSZUŚCI - Zajrzyj za nim coś kupisz ! - rr1999 - 12-12-2014 14:38

(11-12-2014 22:40)daniel42na napisał(a):  Nick usunięty, może nie tak jak byś sobie życzył, ale innej możliwości w tej chwili nie widzę.
Ban tymczasowy, zostanie zdjęty gdy użytkownik @[rr1999] napisze w tym temacie, że otrzymał to za co zapłacił.

@daniel442na

Użytkownik przekazał mi rzecz która zakupiłem. Transakcja zakonczona. Prosze o odbanowanie lukasza9669.


RE: OSZUŚCI - Zajrzyj za nim coś kupisz ! - daniel42na - 12-12-2014 14:55

Użytkownik odbanowany. Na przyszłość takie drobne niedomówienia dogadujcie między sobą, zanim oskarżycie kogoś na forum.


RE: OSZUŚCI - Zajrzyj za nim coś kupisz ! - lukasz9669 - 12-12-2014 15:23

dla tych co mię tutaj shejtowali i oskarżyli o różne rzeczy w robi sprostowania napisałem temu panu że będę po 15 a że miałem kilka spraw nie moja wina a mój post był napisany w emocjach nie lubię jak ktoś mnie nazywa oszustem


RE: OSZUŚCI - Zajrzyj za nim coś kupisz ! - marcel_kk - 12-12-2014 15:27

Do kolegi @lukasz9669 to forum to nie piaskownica,
dla niektórych nawet utrata kilku złotych jest bolesna bo zbierali je miesiącami.
Jak zabierasz się za sprzedaż to rób to z głową, aby nie krzywdzić innych.


RE: OSZUŚCI - Zajrzyj za nim coś kupisz ! - C4mp3R - 12-12-2014 15:31

Pieniądze nie były wysyłane na ten sam bank, a kolega rr już od początku coś podejrzewał. Czasami nie mamy wpływu na to, że będziemy punktualni.


RE: OSZUŚCI - Zajrzyj za nim coś kupisz ! - lukasz9669 - 12-12-2014 15:32

Marcel ja dla tego pana trzymałem specjalnie towar 3 dni on nie mókł poczekać kilku godzin a dostał go wczesniej tylko nie chciał pi pokazać podwierdzenia