Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI]Excelentbux [archiwum] stare - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: [PŁACI]Excelentbux [archiwum] stare (/Temat-PLACI-Excelentbux-archiwum-stare-29363)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32


- krzysiekrk - 06-03-2008 00:59

admin tlumaczy sie tym have problem for scrip
i na dodatek nie dal mi refferals

jestem naprawde uczciwy a on mnie oszukuje wiec excelentbux gra za mna Sad
pomozcie co mam robic?


- naiman - 06-03-2008 06:34

Dziwne zauważyłem że ktoś usunął twój post w który napisałeś że Usuneli twoje konto :-? Już nie rozumiem o co chodzi kompletnie :roll:


- Dori - 06-03-2008 10:21

Dostałem wypłate :-)


- krzysiekrk - 06-03-2008 12:03

Excelentbux mnie oszukuje Sad.
Napisalem post ze usuneli mi konto i mnie zbanowali na forum i usuneli mi poleconych
i na dodatek dali mi Balance $ -7.02

prosze pomozcie jak walczyc z takim oszustwem ja naprawde jestem uczciwy a oni mnie oszukuja ciagle mi robia jakies problemy


- naiman - 06-03-2008 13:26

krzysiekrk napisał(a):Excelentbux mnie oszukuje Sad.
Napisalem post ze usuneli mi konto i mnie zbanowali na forum i usuneli mi poleconych
i na dodatek dali mi Balance $ -7.02

prosze pomozcie jak walczyc z takim oszustwem ja naprawde jestem uczciwy a oni mnie oszukuja ciagle mi robia jakies problemy

Hahah uśmiałem się jak dziś forum excelenta przeglądałem i w pewnej chwili natrafiłem na odpowiedź co do twojego postu :
Cytat:I have got this payout on my bank account, but i didn't get my 3 last payouts


Thanks, and i am waiting for last 3 payouts

A moderator na to odpisał :
Cytat:yes you didn' get your cashout because you are a cheater!!! the admin found you have multple accounts with the same ip,what a shame.

Czyli wszystko jasne :lol: jak to mod powiedział jesteś "krętaczem" w wolnym tłumaczeniu oszustem :evil: i dalej napisał że "robota papierkowa stwierdziła że masz multikonta, i to nawet podobno każde z tego samego ip :-P I na koniec dodał : "co za wstyd :!: i ja Ci powiem to samo. Żal... Zresztą to od początku było dziwnie podejrzane jakoś wszyscy dostają kasę mega szybko, a tu takich kilka oszustów się znajdzie i przez nich mają kłopoty :evil:
I nie wmawiaj mi że jesteś uczciwy bo i tak nie uwieżę


- krzysiekrk - 06-03-2008 13:50

czemu wszystko na mnie zganiacie,przeciez mowie ze jestem uczciwy o co wam chodzi dobijacie mnie Sad
naprawde to jest wkurzajace jak ktos kogos oskarza o oszustwo a sie tego nie zrobilo Sad


- naiman - 06-03-2008 13:56

Ja tam nie wiem... Raczej bardziej ufam Moderatorom i Adminom.


- Pablobo - 06-03-2008 14:06

Zostawcie go!
Krzysiek jest uczciwym czlowiekiem, sam sie o tym przekonałem
Co wy byście zrobili gdyby bez powodu usuneli wam konto z 75 REFKAMI?
No powiedzcie sami...
On w niczym nie zawinił..


- damian097 - 06-03-2008 15:40

tylko ze te 75 refkow mialo takie samo ip :mrgreen:


- Pablobo - 06-03-2008 15:42

Weźcie z niego już zejdźcie :-P
Widocznie admin pomylił go z kimś
No nie wiem, Trzymam kciuki! Mam nadzieje że oddadzą.. :mrgreen: