Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rap - dyskusja ogólna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Muzyka (/Forum-Muzyka-122)
+---- Wątek: Rap - dyskusja ogólna (/Temat-Rap-dyskusja-ogolna-106888)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


RE: Rap - dyskusja ogólna - Lexus03 - 08-06-2015 20:41





dla mnie git pomysł, penery się juz spinaja Smile

[Obrazek: 5575ed91b1f9c.png]


RE: Rap - dyskusja ogólna - ScroX - 08-06-2015 21:17

Tak na prawdę to marne prowo.. Diss Aspiratio Crew pozamiatał bo stał na dobrym poziomie, śmieszą mnie gimby jarające się autotunem od Białasa i że niby rozjebał, trochę słabo wyszło i tyle.
Ci zapraszają na ustawiona bitwę a Aspiratio sprawia że SB musiało odwoływać koncert Big Grin To chyba wszystko mówi samo za siebie Wink

Zresztą wiadomo dokładnie o co chodzi w tej całej sprawie , Aspiratio po uzgodnieniu z SB podbiło do wawy na tzw " Solo " No niestety okazało się że SB boi się nawet w własnym mieście i przyszło na to spotkanie z 20 innymi typami.

Napinać to oni się potrafią ale tylko na Facebooku, trochę żenujący cyrk odstawili.

"Jeżeli Tomb jest kingiem, to jego tron gnije
Jeżeli SB rządzi to jest to rząd w tyle "


RE: Rap - dyskusja ogólna - adios123 - 09-06-2015 11:08

Daję coś dobrego, uwaga:




PS. Ciekawa inicjatywa z Winim i Tombem Wink. Aspiratio już przegrało a free z Tombem...


RE: Rap - dyskusja ogólna - DTM08 - 12-06-2015 01:20

sb maffija to jedna z lepszych ekip w Polsce. Ładnie zmiotli poznańskie kolo wzajemnej adoracji


RE: Rap - dyskusja ogólna - RemoverPL - 12-06-2015 17:20



Lol


RE: Rap - dyskusja ogólna - tollusiek - 12-06-2015 19:35

(08-06-2015 21:17)ScroX napisał(a):  Tak na prawdę to marne prowo.. Diss Aspiratio Crew pozamiatał bo stał na dobrym poziomie, śmieszą mnie gimby jarające się autotunem od Białasa i że niby rozjebał, trochę słabo wyszło i tyle.
Ci zapraszają na ustawiona bitwę a Aspiratio sprawia że SB musiało odwoływać koncert Big Grin To chyba wszystko mówi samo za siebie Wink

Zresztą wiadomo dokładnie o co chodzi w tej całej sprawie , Aspiratio po uzgodnieniu z SB podbiło do wawy na tzw " Solo " No niestety okazało się że SB boi się nawet w własnym mieście i przyszło na to spotkanie z 20 innymi typami.

Napinać to oni się potrafią ale tylko na Facebooku, trochę żenujący cyrk odstawili.

"Jeżeli Tomb jest kingiem, to jego tron gnije
Jeżeli SB rządzi to jest to rząd w tyle "

Ja się jaram dissem Białasa i niestety muszę Cię zmartwić bo nie jestem gimbusem. Prawda jest taka, że zjadł to całe Aspiratio robiąc kawałek na szybko, przy okazji na kozackim bicie. I co do odwoływania koncertu - to ten Twój ukochany zespół nie miał nic z tym wspólnego bo oprócz odwoływania Poznania, były też inne miasta.
Ale obawiam się że mam do czynienia z sajko fanem AC więc szkoda mi pisać dłuższej wypowiedzi bo Ty wiesz swoje Tongue


RE: Rap - dyskusja ogólna - Raster96 - 12-06-2015 20:03

Jak Wy w ogóle możecie porównywać SB do Aspiratio. beka No, ale cóż, nie każdy jara się nowszymi brzmieniami, niektórzy wolą słuchać jakieś kwadratowe flow i rymy. Big Grin

Nie wiem czy ktoś tu słucha takiego rapu czy panuje tutaj truskuloza, ale jak ktoś lubi nowsze brzmienia, to polecam:
https://www.youtube.com/watch?v=B5CdoEYOu4Y

Mi tak się wkręciło, że 2 dni na replayu. Smile


RE: Rap - dyskusja ogólna - RemoverPL - 13-06-2015 09:25

Nie lubię SB i AC, ale muszę przyznać, że SB wygrało beef. Dissy SB są lepsze o kilka poziomów (nawet diss tomba lepiej wypadł Jerk ). Z resztą nawet nie ma co porównywać tych dwóch ekip Big Grin


Czekam na sajko AC






RE: Rap - dyskusja ogólna - adios123 - 13-06-2015 10:03

Scrox, spokojnie. Każdy ma prawo do swojego zdania. Ty jesteś innego zdania i ktoś jest innego zdania i to się szanuje. Aspiratio nic sensownego nie wniosło na to rapowe bagienko. Białas i Solar trochę w tym siedzą, wystarczy posłuchać ich z wcześniejszych lat - bitwy freestylowe. Aspiratio na free? Nie widzę tego. Raczej nie będzie tego free AC vs Tomb, ale chciałbym usłyszeć Tomba jak zjada ich :v.


RE: Rap - dyskusja ogólna - MilanFan - 14-06-2015 11:33





Nowość od MŁD!