Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
NetCashRevenue.com - PPI - monetyzuj ruch media i download! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+---- Dział: Pay Per Install (/Forum-Pay-Per-Install-391)
+---- Wątek: NetCashRevenue.com - PPI - monetyzuj ruch media i download! (/Temat-NetCashRevenue-com-PPI-monetyzuj-ruch-media-i-download-100201)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32


RE: NetCashRevenue.com - PPI - monetyzuj ruch media i download! - war43 - 02-06-2015 19:23

O w twarz jeża (To kulturalniejsza wersja zwrotu "W mordę jeża", jakby ktoś nie zrozumiał Big Grin )

Omyłkowo zainstalowałem te śmieci z NCR i teraz nie mam pojęcia jak to usunąć - przeglądarka wariuje, a w 'dodaj lub usuń programy' nie mam tych śmieci ;/

Może ktoś byłby w stanie mi pomóc?


RE: NetCashRevenue.com - PPI - monetyzuj ruch media i download! - selfie - 02-06-2015 19:27

(02-06-2015 19:23)war43 napisał(a):  O w twarz jeża (To kulturalniejsza wersja zwrotu "W mordę jeża", jakby ktoś nie zrozumiał Big Grin )

Omyłkowo zainstalowałem te śmieci z NCR i teraz nie mam pojęcia jak to usunąć - przeglądarka wariuje, a w 'dodaj lub usuń programy' nie mam tych śmieci ;/

Może ktoś byłby w stanie mi pomóc?

Spróbuj tego: http://www.dobreprogramy.pl/AdwCleaner,Program,Windows,38865.html


RE: NetCashRevenue.com - PPI - monetyzuj ruch media i download! - war43 - 02-06-2015 19:39

Próbowałem.
Coś tam usunął, ale przeglądarka wciąż wariuje, tylko trochę mniej: już nie wyskakują żadne reklamy ani dziwne dodatkowe wyniki w google i nie zamyka się po zamknięciu strony startowej.
Została jeszcze strona startowa i linki z google otwierające się w nowej karcie.

Tyle jak na razie zaobserwowałem.

W raporcie jest napisane, że z Google Chrome niczego nie usunął - a z Niego własnie korzystam.


RE: NetCashRevenue.com - PPI - monetyzuj ruch media i download! - selfie - 02-06-2015 19:54

W chrome w ustawieniach możesz ustawić jaka strona ma się włączać po uruchomieniu przeglądarki oraz jaka strona ma się włączać po otwarciu nowej karty. Innego pomysłu nie mam.


RE: NetCashRevenue.com - PPI - monetyzuj ruch media i download! - Shadow271 - 02-06-2015 20:14

(02-06-2015 19:23)war43 napisał(a):  O w twarz jeża (To kulturalniejsza wersja zwrotu "W mordę jeża", jakby ktoś nie zrozumiał Big Grin )

Omyłkowo zainstalowałem te śmieci z NCR i teraz nie mam pojęcia jak to usunąć - przeglądarka wariuje, a w 'dodaj lub usuń programy' nie mam tych śmieci ;/

Może ktoś byłby w stanie mi pomóc?

A leada zaliczyło?


RE: NetCashRevenue.com - PPI - monetyzuj ruch media i download! - war43 - 02-06-2015 21:01

@UP
W sumie nie sprawdzałem nawet.
Teraz dopiero sprawdziłem z ciekawości i... Tyle męki, a nawet leada nie dostałem ;/


RE: NetCashRevenue.com - PPI - monetyzuj ruch media i download! - broofie - 02-06-2015 21:15

Spróbuj CCleanerem. 100% syfu raczej nie usunie ale powinno w jakimś stopniu pomoc.

@edit Jeśli chodzi o stronę główną to w google znajdziesz rozwiazanie.


RE: NetCashRevenue.com - PPI - monetyzuj ruch media i download! - war43 - 02-06-2015 22:33

@UP
Nie mam problemu ze zmianą strony głównej, po prostu jeśli ona została, to obawiałem się, że program który ją ustawił także został Wink


RE: NetCashRevenue.com - PPI - monetyzuj ruch media i download! - Pasza dla konia - 03-06-2015 17:04

(02-06-2015 22:33)war43 napisał(a):  @UP
Nie mam problemu ze zmianą strony głównej, po prostu jeśli ona została, to obawiałem się, że program który ją ustawił także został Wink

Zreinstaluj przeglądarkę. Niestety kiedyś też się na to nadziałem i musiałem podjąć ten ryzykowny krok Sad


RE: NetCashRevenue.com - PPI - monetyzuj ruch media i download! - dobrydiler - 03-06-2015 21:24

Ja przeskanowałem ty http://www.malwarebytes.org/mwb-download/ i mi zadziałało Smile
Aż 100 zagrożeń wykryło