Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 03-12-2012 23:14

a wiecie jak to jest z firma handlowa, jak sie ma dwie firmy handlowe (wymagania aby handlowac na roznych rynkach) i chce sie wejsc na nastepny rynek to wystarczy ta jedna w pl czy one dzialaja zawsze parami? nie daje mi to spokoju. a jak ktos chce 2 kanapki bo wiecej nie mam to moge zrobic cene 31 za szt Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 03-12-2012 23:22

no i po kanapkach, ktos kupil za normalna cene Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 03-12-2012 23:25

bo od valentyn i geo mało osób kupuje z wiadomych względów Tongue


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Blackers - 03-12-2012 23:26

(03-12-2012 23:22)misza02 napisał(a):  no i po kanapkach, ktos kupil za normalna cene Smile


Dobre były Wink


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 03-12-2012 23:34

teraz patrze a tu:

The player Blackers bought 2 food and payed 70 PLN. The company paid a flat rate of 4 PLN to Country Budget.
Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Blackers - 03-12-2012 23:55

Ledwo co wyrabiam sie na plus dzienny z tymi kanapkami i ogolnie... ;d

Da się jakoś sprawdzić jaki wiek i numer wpisywałem przy rejestracji? Bo nie pamiętam chyba wszystko ok jest alę wolałbym sie upewnić, Tomazzi sprawdzali Ci numer telefonu przy wypłacie? Bo ktoś coś wspominał


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 04-12-2012 00:00

(03-12-2012 23:55)Blackers napisał(a):  Ledwo co wyrabiam sie na plus dzienny z tymi kanapkami i ogolnie... ;d

Da się jakoś sprawdzić jaki wiek i numer wpisywałem przy rejestracji? Bo nie pamiętam chyba wszystko ok jest alę wolałbym sie upewnić, Tomazzi sprawdzali Ci numer telefonu przy wypłacie? Bo ktoś coś wspominał

tak sms dostałem po zleceniu wypłaty
wszystko po rumuńsku Big Grin

nie tylko ty z zarobkami a w firmie u mnie wszystko stoi bo drób zwany indyk szaleć zaczął i jak skończy mi się cierpliwość to pokaże mu gdzie jego miejsce w szeregu Big Grin


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Blackers - 04-12-2012 00:03

A coś z tym smsem robiłeś? Musiałeś jakoś coś potwierdzić? Czy po prostu dostałeś i nic z nim nie robiłeś?


No właśnie i dlatego zastanawiam się nad firmą bo znajdzię się taki i nie będzie mi się opłacała ta firma.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 04-12-2012 00:06

(04-12-2012 00:03)Blackers napisał(a):  A coś z tym smsem robiłeś? Musiałeś jakoś coś potwierdzić? Czy po prostu dostałeś i nic z nim nie robiłeś?


No właśnie i dlatego zastanawiam się nad firmą bo znajdzię się taki i nie będzie mi się opłacała ta firma.

kanapki dobra rzecz Tongue bo ustalasz sam cenę i idą Tongue nie blokuje cena z fabryki gry

tylko sms dostałem


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Blackers - 04-12-2012 00:10

No i cholery drogię są na dobę idzie ich 4 u mnie w mazowieckim najtańsze po 35zł i 140zł na same kanapki wydać trzeba.

Aha czyli jakbym wpisał nawet zły numer telefonu to i tak wypłatę normalnie dostanę?