Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Dan!el - 26-03-2015 17:36

Czyli jeśli na HC pisze, że "Sawka: 9,50zł" to osoba wysyłająca tego sms płaci za niego około 30zł, a nie 9,50zł? Bo nie rozumiem.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - benga0 - 26-03-2015 17:40

No a coś Ty myślał Big Grin


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Dan!el - 26-03-2015 17:42

To wątpię żeby duża ilość ludzi miała takie stawki na kontach. Big Grin


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 26-03-2015 19:43

(26-03-2015 16:43)notentego napisał(a):  @[Karcz-Provider] istnieje taka możliwość, żeby przelać mi jeszcze dzisiaj na paypal 50zł? Nick notentego1 Smile

Tak, powinniśmy się wyrobić jeszcze dziś.

(26-03-2015 17:42)Dan!el napisał(a):  To wątpię żeby duża ilość ludzi miała takie stawki na kontach. Big Grin

Teraz to nie taka oczywistość, gdyż rośnie liczba klientów, którzy rozliczają się abonamentowo, a tutaj ilość środków na koncie nie ma nic do rzeczy.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Dan!el - 26-03-2015 19:47

Karcz, odpowiesz mi na pytanie czy na promowanie waszych programów na serrwisie tablica, allegro, ebay mogę dostać jakąś karę czy coś? Bo chciałbym dostać odpowiedź od Ciebie bo chcę być pewny. Cool


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - aero2 - 26-03-2015 19:55

@[Dan!el]
Lepiej nie próbuj http://blog.olx.pl/2015/03/uwaga-na-smsy.html


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Dan!el - 26-03-2015 20:02

Dziękuję. Widzę, że pomysł wypalony. impreza


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Armin Van Buuren - 26-03-2015 20:26

a czy ogolnie jest mozliwosc ze ludzie wysylaja smsa bez wchodzenia na strone ? bo po prostu udostepnił bym dane do wysłania i każdy zainteresowany by wysyłał, niestety jest to dla mnie lepsza opcja niż udostępnianie linków


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 26-03-2015 20:46

(26-03-2015 19:47)Dan!el napisał(a):  Karcz, odpowiesz mi na pytanie czy na promowanie waszych programów na serrwisie tablica, allegro, ebay mogę dostać jakąś karę czy coś? Bo chciałbym dostać odpowiedź od Ciebie bo chcę być pewny. Cool
Nie polecamy spamowania po polskich serwisach.

(26-03-2015 20:26)Armin Van Buuren napisał(a):  a czy ogolnie jest mozliwosc ze ludzie wysylaja smsa bez wchodzenia na strone ? bo po prostu udostepnił bym dane do wysłania i każdy zainteresowany by wysyłał, niestety jest to dla mnie lepsza opcja niż udostępnianie linków
Jest możliwość, pod warunkiem iż będą poinformowani o koszcie Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Dan!el - 26-03-2015 20:48

Poda ktoś nazwy jakichś zagranicznych serwisów społecznościowych ? Dam reputa.