Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 13-07-2018 16:14

To już pytaj admina. Teoretycznie wiem ale jak to jest to nie będę jak niektórzy i nie wprowadzę cię w błąd bo będziesz znów jak ćma w ciemności się rzucać o coś co być może nawet nie istnieje.
Jak możesz to odnieś się do tego co już ustaliliśmy. Ciekawi mnie ta granica kiedy coś prawo interpretuje jako kantor a kiedy jeszcze nie. Skoro same wpłaty w walucie X a wewnątrz serwisów posługiwanie się walutą Y wg was powodują bycie kantorem to jestem nie tylko ja ciekaw gdzie można o tym poczytać.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - TheVizel - 13-07-2018 16:18

@rachman Czyli gra dalej działa i można normalnie sobie wpłacić jakieś tam 50 zł?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - marek216 - 13-07-2018 16:19

Jeśli wpłacę w 0.01 BTC po kursie np. 25000 a wypłace 0.01 BTC po kursie 25500 to na jakiej podstawie mam dokonać rozliczenia z US? Na oświadczenie? Osiągnąłem dochód na samej lokacie BTC w coalco.pl Przecież przed wpłata BTC podaję ile PLN chcę mieć w grze.

Przecież w grze masz jasno podane przeliczenie,
Podaj kwotę PLN jaką chcesz wpłacić -> wyskakuje adres BTC do wpłaty oraz informacją jaką kwotą PLN zasilasz konto w grze.
No to jest to przewalutowanie czy nie? Nie dostajesz za to "wirtualnej waluty" w postaci węgla tylko subkonto z saldem po przewalutowaniu.

Nie zamierzam nic nikomu na siłę udowadniać, od tego są ludzie biorący pieniądze z budżetu państwa.
Przedstawiłem schemat działania wpłat BTC w grze, ktoś może uważać że to nie jest przewalutowanie, ja uważam że jest. Ktoś potrafi mi to logicznie wytłumaczyć to wysłucham - pitu pitu o wirtualnym PLN nie przejdzie, bo wirtualną walutą za która kupuje się budynki jest węgiel ( który ma określoną swoją wartość skupową ), resztę kupujemy za realne PLN, i realnymi PLN gramy na pseudo giełdzie. Gdyby było inaczej to tracilibyśmy wirtualną walutę, a nie realne PLN.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - siumi8 - 13-07-2018 16:23

To ja się powtórzę http://bitcoin.pl/placowki/sklepy zglaszajcie wszystkich. Same kantory.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 13-07-2018 16:24

@TheVizel działa. Z tym że jak widzisz te 2-3 osoby piszą o jakichś zgłoszeniach do różnych instytucji, szukają do czego jeszcze się doczepić, a jak ktoś szuka to wiesz jak jest. Na miejscu admina to dawno bym olał projekt i zamknął. Co chwila ktoś wyzywa, nakazuje co by to on nie chciał itd. Potem żale o bany. Tu chłopaki nie wiem czy mają podstawy by się rzucać bo jest słowo przeciw słowu. Tylko że admin już ignoruje dyskusje a oni zarejestrowali się tylko po to by robić krucjatę i syfić wątek. Nie mi to oceniać ale od ostrzegania jest odpowiedni dział i pewnie niedługo ktoś się wkurzy i znów dostaną ostrzeżenia albo bany i na tym forum. Chcesz to wpłacaj, tysiące osób gra, część narzeka, kilku walczy z grą -poczytaj od początku tematu trochę byś jak oni nie miał potem żalu że nie wiem w co wchodzę a potem same żale Wink

Marek a ja pytam enty raz - podaj przepisy które mi i koledze zainteresowanemu tematem potwierdzą że PRZEWALUTOWANIE W GRZE na potrzeby ujednolicenia = BYCIE KANTOREM
Wiesz? Ok to teraz oświeć innych. Nie wymagaj by ci wierzono na słowo. Nie udowadniaj - skoro zarzucasz coś komuś to po prostu podaj na jakiej podstawie. Tylko tyle. Nie neguję nie potwierdzam - PYTAM. Chyba że to znów puste gdybania by siać g...burzę


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - TheVizel - 13-07-2018 16:47

Jest tu ktoś kto mógłby mi pomóc zacząć i wytłumaczyć jak grać? Smile Mogę zarezerwować się z refa Tongue


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 13-07-2018 16:52

Zarejestruj się i masz POMOC - > Pytania i odpowiedzi.
Tam masz większość podpowiedzi co i jak a resztę polecającego wymęczysz Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - TheVizel - 13-07-2018 17:06

Ale opłaca się zainteresować te 50 zł, czy prawdopodobnie je stracę?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 13-07-2018 17:16

Traktuj to jak grę - 1 post tego tematu mówi o grze. Admin traktuje to poważnie i to jego pasja. Chce to ciągnąć dłuuugo i stabilnie. Chce grę komplikować by nie była nudna i dlatego że od startu gracze cisną że nudno. Czy mu zaufasz to Twoja sprawa, czy mu się uda jeszcze inna.
Robi parę osób wojnę czując się oszukanymi - jak pisałem nie wiadomo komu wierzyć ale tysiące graczy gra, tylko kilka osób wyleciało za chamstwo, oskarżenia bezpodstawne itp. a te tu konkretne osoby to nie wiem, jedną kojarzę ale nie skomentuję nawet jej zachowania tam na forum. To czy będzie adminowi się chciało bawić dalej żeby ktoś ciągle nasyłał mu urzędasów? Nie wiem. Nawet jeśli byłoby ok to komu by się chciało walczyć z ciągłymi oskarżeniami i donosami? Co druga strona to rodo, fiskus itd.
Gwarancji nikt Ci nie da co się stanie bo nie wiadomo co i komu oni pozgłaszali. Każda firma padnie jak co chwila będzie mieć jakieś kontrole a co dopiero projekt gry. To nie program inwestycyjny więc jeśli te 50 zł to Twoje być czy nie być to wejdź i graj za free.
To nie hyip by Ci zwrócić się coś musiało szybko i łatwo. Tu zarabianie jest dodatkiem. Jeśli tak to potraktujesz to możesz wpłacać.
Ja osobiście gram od początku i mam zamiar grać ile się da. Podoba mi się projekt.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Zaperr44 - 13-07-2018 18:22

W ciągu ilu dni wypłaty są realizowane? Zleciłem 11.07 i nadal cisza.