Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jura-Park - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jura-Park (/Temat-Jura-Park-95694)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: Jura-Park Nowa Gra Zarobkowa - kolorpurpury - 13-08-2014 09:45

Ja wypłaciłem 51 centów w pierwszy dzień od inwestycji bez problemu. Wszystko doszło na payeer. Napisałem do admina o zwrot dinozaurów, które powinienem dostać w dino set bonus i normalnie je zwrócił. Cóż. Ja już swoją kasę zaryzykowałem. Teraz tylko codziennie powoli wypłacać i reinwestować i będzie dobrze Smile

Tak jak mówiłem strona ma ogromny potencjał. Może nie daje zarobić tak szybko jak goldenchase i tak dużych kwot przy mniejszych inwestycjach ale to właśnie mam nadzieję da jej stabilność i będzie działać co najmniej rok a może i o wiele dłużej Smile Plus widzimy, że w 3 dni od startu zarobili już 10$ na reklamach. Niby nie dużo ale ta suma będzie się zwiększać i spokojnie sprawi, że rezerwa nie będzie tak szybko znikać Smile


RE: Jura-Park Nowa Gra Zarobkowa - bartex89 - 13-08-2014 17:19

Wplacał ktos przez Egopay? Zrobiłem wplate, z egopay kasa wyszla na payeer (ktory mi się sam założył) i pisze: Processing (1 of 1), tak od 3 godzin już.

To jest normalne, czy mam pisać jakiegoś ticketa do payera?


RE: Jura-Park Nowa Gra Zarobkowa - ZbysiuK - 13-08-2014 17:42

Takiego bota mozna spokojnie zrobić w i macro Wink

To jest nagranie 3 minut Smile
+ Nie przepisujemy zadnych captcha Wink


RE: Jura-Park Nowa Gra Zarobkowa - matig20 - 13-08-2014 17:56

czy da sie w to grać nie inwestując pieniędy jak tak to poszę o wskazówki


RE: Jura-Park Nowa Gra Zarobkowa - WujoX - 13-08-2014 18:01

Matig20 - Musisz być często, by zbierać pkt z bonusów. Jest to droga strasznie powolna w porównaniu z inwestowaniem, jednak dasz radę w końcu coś zarobić po jakimś czasie.

Czy tylko ja nie mogę wejść na stronę? Wyświetla mi się "Strona internetowa jest niedostępna". Ktoś może pomóc?


RE: Jura-Park Nowa Gra Zarobkowa - Janex - 13-08-2014 18:08

Jak ktoś potrafi w i macro napisać to nie widzę przeszkód aby się tym z nami podzielił Tongue

Też macie problem, że musicie się logować dwa razy? Za każdym razem mam to samo, muszę dwa razy wpisywać name oraz hasło. Dopiero wtedy mnie zaloguje :/


RE: Jura-Park Nowa Gra Zarobkowa - WujoX - 13-08-2014 18:19

@up
Dlatego ja zapamiętałem login i hasło w przeglądarce. Dwa razy szybko kliknę i po sprawie, nie muszę wpisywać wszystkiego od nowa Smile


RE: Jura-Park Nowa Gra Zarobkowa - patryk6176 - 13-08-2014 18:21

no nie do konca musisz sie logowac 2x -jak wejdziesz np zalogujesz sie 1 raz i masz moziwosc drugi to po prostu kliknij jedno z 3 linkow u gorze Smile ja mam tylko tak na telefonie ;p


RE: Jura-Park Nowa Gra Zarobkowa - wonshim - 13-08-2014 18:23

(13-08-2014 18:08)Janex napisał(a):  Jak ktoś potrafi w i macro napisać to nie widzę przeszkód aby się tym z nami podzielił Tongue

Też macie problem, że musicie się logować dwa razy? Za każdym razem mam to samo, muszę dwa razy wpisywać name oraz hasło. Dopiero wtedy mnie zaloguje :/

Skrypt jest błędnie napisany... wystarczy raz się zalogować a za drugim razem mimo iz wydaje się że nie podziałało tylko odświeżyć stronę...

w pamięci zostajemy już zalogowani ale widocznie strona sprawdza nasz status zalogowania w nie odpowiednim momencie dopiero po wyświetleniu formularza logowania...

Wg moich obliczeń bez inwestycji kupując za bonusy po 2 najtańsze dino codziennie + za kase do reinwestycji co jakiś czas również najtańszego dino w 28 dzien otrzymamy minimum do wypłaty czyli 0,01$

Ktoś wcześniej podawał tabelkę ile da się wyciągnąć dziennie z samych bonusów klikając wszystkie... jest ona wg mnie trochę zawyżona... myślę że w bonsie 5 minutowym zakres 0-3 nie daje tam takich samych szans na wylosowanie każdej z licz. System jest zbudowany w ten sposób że losuje nam zaniżone wartości czyli np
50% szans ze wypadnie 0
25% szans ze 1
15% ze 2
10% ze 3
wezcie sobie średnią z któregokolwiek bonusu z 20 ostatnich losowań w jakimkolwiek czasie nigdy nie wypadnie tak jak podane bylo w tabelce... np teraz z daily bonus wyszło mi 37golda a nie 55 jak podaje tabelka...

mimo to faktycznie bonusy moga mieć duży potencjał
wracając do obliczeń nadal inwestując tylko w najtańsze dino po 2 po okresie 100 dni (czyli ponad 3 miesiącach) zarobimy 0,1$. Niektórzy oczywiście siedzą więcej przy komputerze ja wyciągam 2 dino/dzien klikając sobie co jakiś czas bonus robiąc inne rzeczy... można też kupować droższe dino... tak czy inaczej nawet jeśli zgarnialiby wszystkie bonusy nie widzę zbytnio opłacalności działania na tej stronie bez wcześniejszej inwestycji
jednak inwestycja to też ryzyko bo jak każdy wie w takiej piramidzie upadek strony może nastąpić w każdej chwili...
jeśli chodzi o bota... może poprostu poszukać jakiegoś autoclickera który co 4,5 minuty robiłby za nas kombinację klawiszy na ekranie czyli kliknięcie po kolei w punkty na ekranie odwiedzając wszystkie bonusy... jeśli bonus jest nieaktywny autoclicker i tak trafi w pusty komunikat i nic się nie stanie a jeśli jest aktywny zaliczy nam bonus takich programów jest cała masa... myślę, że nie potrzebny tutaj osobny bot...
tylko autoclicker sprawdzi się jeśli komputer stoi sam i go nie używamy
Wink


RE: Jura-Park Nowa Gra Zarobkowa - rogrip - 13-08-2014 18:44

(13-08-2014 17:19)bartex89 napisał(a):  Wplacał ktos przez Egopay? Zrobiłem wplate, z egopay kasa wyszla na payeer (ktory mi się sam założył) i pisze: Processing (1 of 1), tak od 3 godzin już.

To jest normalne, czy mam pisać jakiegoś ticketa do payera?

Z egopay to jest normalne poczekaj i napewno doładują . Sam tak miałem i kilku moich poleconych. Ja czekałem 12 godzin a oni jakieś max 5