Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przepisuj.pl - Zarabiaj na przepisywaniu tekstów reklamowych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Przepisuj.pl - Zarabiaj na przepisywaniu tekstów reklamowych (/Temat-Przepisuj-pl-Zarabiaj-na-przepisywaniu-tekstow-reklamowych-93497)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Przepisuj.pl - Zarabiaj na przepisywaniu tekstów reklamowych - Hubsson - 18-08-2014 08:45

na szczęście już wypłaciłem swoje miliony ( 2 zł ). Serwis spoko, bo dziennie można było załapać ponad 10 gr, więc co tydzień 70 gr+poleceni. Także więcej niż na jakimś buxie.


Odp: Przepisuj.pl - Zarabiaj na przepisywaniu tekstów reklamowych - broofie - 18-08-2014 17:51

Ale kwoty ^^

Tapniete z telefonu


RE: Przepisuj.pl - Zarabiaj na przepisywaniu tekstów reklamowych - ismeriun - 19-08-2014 14:21

dobrze, że chociaż tych sponsorowanych nie trzeba wklepywać, bo wtedy i ja bym odeszła...


RE: Przepisuj.pl - Zarabiaj na przepisywaniu tekstów reklamowych - Sylciakx - 19-08-2014 16:37

A jak zdobyc inne kreacje?


RE: Przepisuj.pl - Zarabiaj na przepisywaniu tekstów reklamowych - pepe67 - 20-08-2014 00:40

(19-08-2014 14:21)ismeriun napisał(a):  dobrze, że chociaż tych sponsorowanych nie trzeba wklepywać, bo wtedy i ja bym odeszła...

Ja wróciłem tylko dlatego, że są automatycznie wpisane.

@Sylciakx: Ustawić zainteresowania, lub zaczekać na kolejny dzień.


RE: Przepisuj.pl - Zarabiaj na przepisywaniu tekstów reklamowych - Branwen - 21-08-2014 13:12

Nawet odstresujące to przepisywanie. Tongue


RE: Przepisuj.pl - Zarabiaj na przepisywaniu tekstów reklamowych - zaklinakase - 21-08-2014 13:31

Mało płacą ;/


RE: Przepisuj.pl - Zarabiaj na przepisywaniu tekstów reklamowych - pepe67 - 23-08-2014 12:24

Info ze strony:
Cytat:Nadchodzą zmiany!
Drodzy użytkownicy!

Z przyjemnością informujemy, że nadejdzie masa pozytywnych zmian!
Ukończyliśmy planowanie kolejnej aktualizacji nad którą rozpoczęliśmy już pracę.
W nowej aktualizacji pojawią się takie rozwiązania jak:

Długo zapowiadany ranking użytkowników
Możliwość wykupienia reklamy na stronie głównej i podstronach
Autosurf
Kody rabatowe
System Pay Per Action (płatne zadania)
Rotator baneru na stronach użytkowników
Dział FAQ
Avatary użytkowników
Krokowy próg wypłaty
Zarabianie na oglądaniu filmów
Zarabianie na polubieniach stron na facebooku
Możliwe, że nie wszystkie te zmiany pojawią się od razu w ów najbliższej aktualizacji, ale w następnych.
Staty tuned!

Jak na autosurfie będzie dużo stron i będzie działać cały czas to już wiem do czego użyje dodatkowo Raspberry Pi.


RE: Przepisuj.pl - Zarabiaj na przepisywaniu tekstów reklamowych - ismeriun - 24-08-2014 13:05

Jeśli faktycznie wprowadzą obiecane zmiany i w surfie będą strony, to może serwis będzie bardziej opłacalny niż teraz Wink trzymam kciuki i nie mogę doczekać się zmian


RE: Przepisuj.pl - Zarabiaj na przepisywaniu tekstów reklamowych - Shuriken - 26-08-2014 16:44

70gr + poleceni ?Big Grin o kuźwa ja bym nie mógł sie w takie coś bawić ...