Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux (/Temat-STREFA-KLIKOW-nowy-polski-bux-93357)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - Workis - 25-07-2014 19:54

Nie żebym za bardzo reklamował S-K, czy coś takiego, ale konwersja 1 polecony na sto paredziesiąt kliknięć jest na prawdę bardzo, bardzo dobra. Wystarczy chwilę pomyśleć i trafić dobrą reklamą na tym serwisie i zdecydowanie można w ten sposób zwrócić sobie pieniądze zainwestowane w reklamę z dużą nawiązką.

pozdrawiam


RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - Magdalenek - 25-07-2014 20:38

Właśnie otrzymałam informację od naszego developera, że nowe wersje stron StrefaKlikow.com oraz ClixArea.com zostaną wdrożone najpóźniej 4 sierpnia. Osobiście nie mogę się doczekać Smile

Całkowicie podważa to argumenty malkontentów (pewnie z konkurencji), którzy publikują w sieci nieprzychylne nam komentarze. Nowe wdrożenia wraz z całkowitym przebudowaniem stron (także pod względem wizualnym) kosztowały blisko 3x więcej niż łączna kwota wpływów wewnętrznych na Strefie i ClixArea razem wziętych. Poza tym, środki z inwestycji naszych użytkowników są oczywiście nienaruszone. Zatem gdybyśmy chcieli zawinąć tyłki (na co niektórzy wskazują) wydawca Strefy Klików oraz ClixArea nie inwestowałby w nie kolejnych pieniędzy. Samo utrzymanie tych serwisów oraz czwórki ludzi przy nich pracujących codziennie po 8-12 godzin również sporo kosztuje.

Ja rozumiem specyfikę tego biznesu i doświadczenia, które macie z wcześniejszych stron, my chcemy jednak (może to za dużo powiedziane, chcemy robić po prostu swoje) zrewolucjonizować rynek pod tym względem.


RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - mks22 - 25-07-2014 22:25

Nasz sceptycyzm wynika właśnie w głównej mierze z negatywnych doświadczeń z innych serwisów, gdzie zostaliśmy oszukani. Wszyscy życzą Wam jak najlepiej i trzymają kciuki, jednak każdy będzie już na pewno bardzo ostrożny, bo pewniaków już niestety w tym biznesie nie ma...


RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - MrocznyKILL - 25-07-2014 22:35

(25-07-2014 19:54)Workis napisał(a):  Nie żebym za bardzo reklamował S-K, czy coś takiego, ale konwersja 1 polecony na sto paredziesiąt kliknięć jest na prawdę bardzo, bardzo dobra. Wystarczy chwilę pomyśleć i trafić dobrą reklamą na tym serwisie i zdecydowanie można w ten sposób zwrócić sobie pieniądze zainwestowane w reklamę z dużą nawiązką.

pozdrawiam

1 ref na ponad 100 kliknięć nazywasz dobrą konwersją? mój rekord to ponad 20 ref z 250 kliknięć. często chwalę serwis z mojej sygny lecz niestety rekord zdobyłem w innym serwisie Idea

choć to i tak puste gadanie Wink liczy się głównie jaki serwis promujesz znaczenie ma też baner/tekst a w jakim polskim serwisie promujesz schodzi na dalszy plan bo spora części klikaczy ma konta w większości tych serwisów i reklama trafia do tych samych osób nie zależnie od serwisu


RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - mks22 - 25-07-2014 22:52

Zaczyna mi się podobać to bezpieczne i rozsądne podejście administracji, żeby nie być zbytnio rozrzutnymi Smile Ostrożność i myślenie długofalowe przede wszystkim Smile Do tego to załozenie, że wracacie kasę w razie czego - jak dla mnie to wygląda coraz lepiej! Oby tak dalej, zdecydowanie lepszy mniejszy zarobek, a bardziej realny.


RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - sbgorka - 25-07-2014 22:59

Umowmy sie zadna strona z duzymi zarobkami w szybkim tempie juz nie dychaSmile w koncu polskie i mam nadzieje stabilneSmile robic a nie obiecywac to mi sie tu podiba, bierzemy udzial w realnych zyskach, strona zarabia to my zarabiamySmile


RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - Magdalenek - 25-07-2014 23:13

Dla tych, którzy chcą obserwować rozwój Strefy pod kątem finansowym przygotowaliśmy tzw. Rating Strefy

Na podstawie analiz finansowych z każdego dnia zamieszczamy tam wyniki, które oczywiście przekładają się także na Wasze zarobki. Być może na początku liczby te nic Wam nie będą mówić natomiast w przyszłości będą jednym z głównych wyznaczników zyskowności oraz kondycji Strefy.

Więcej szczegółów: Rating Strefy


RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - sbgorka - 26-07-2014 08:47

Dzisiaj 1,39 elegancko na plusSmile


RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - mks22 - 26-07-2014 09:26

A jest też jakaś szansa, że przetłumaczycie na język polski również stronę międzynarodowową Clixarea?


RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - UmCyK - 26-07-2014 09:46

(26-07-2014 09:26)mks22 napisał(a):  A jest też jakaś szansa, że przetłumaczycie na język polski również stronę międzynarodowową Clixarea?

Nie ma takiej potrzeby.
Ta strona głownie jest zrobiona na świat.