Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami (/Temat-FireGifts-pl-Nowy-serwis-z-nagrodami-69876)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - bilgorajskim - 02-07-2013 11:50

Szanowny panie administratorze, ja czytałem Wasz regulamin i nie ma tam zapisu mówiącego o zakazie wysyłania mailingów. Nie rozumiem więc dlaczego moje konto zostało zbanowane. Jeśli ja wysyłam mailing to nie wiem jakie Wy macie kłopoty, bo Wy nic złego nie robicie, tylko ja.

PS. maile o niechcianym mailingu też do mnie spływają. Łączę się z Wami w bólu.


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - Cffaniak - 02-07-2013 12:13

To kolega sie zdziwi jak dostanie wezwanie na policjie albo sami po niego przyjda.. Żeś sie wkopal Big Grin


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - bilgorajskim - 02-07-2013 12:14

Nie zdziwię się Tongue Nie takie rzeczy się robiło.


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - FireGifts.pl - 02-07-2013 12:29

(02-07-2013 11:50)bilgorajskim napisał(a):  Szanowny panie administratorze, ja czytałem Wasz regulamin i nie ma tam zapisu mówiącego o zakazie wysyłania mailingów. Nie rozumiem więc dlaczego moje konto zostało zbanowane. Jeśli ja wysyłam mailing to nie wiem jakie Wy macie kłopoty, bo Wy nic złego nie robicie, tylko ja.

PS. maile o niechcianym mailingu też do mnie spływają. Łączę się z Wami w bólu.

O formie reklamy typu mailing oczywiście nie ma nic mowy. Ale łamanie prawa i spamowanie wiąże się jednoznacznie, z tym, że nie możesz być naszym użytkownikiem.

Nie wiesz jakie? takie, że musimy sie tłumaczyć za takich jak Ty... oczywiście jak piszą, że zgłaszają to odpowiednim organom to cieszymy się i im pomożemy aby tak dla "przykładu" pokazać, że spam nie jest tolerowany w Naszym serwisie jak i innych portalach.


(02-07-2013 12:14)bilgorajskim napisał(a):  Nie zdziwię się Tongue Nie takie rzeczy się robiło.

Myślę, że zdziwisz się Smile


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - bilgorajskim - 02-07-2013 12:31

Naprawdę się nie zdziwię, zwłaszcza dlatego że nie ukrywam się z tym co robię.


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - Skipi - 02-07-2013 13:14

Jak dla mnie to ten serwis już zfailował ale jak chcecie to tam się bawcie dalej, bo kontakt z administracją i ich podejście do użytkowników wszystko wyjaśnia.

Więcej przekrętów tam jest niż w CashFailu.


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - FireGifts.pl - 02-07-2013 13:22

(02-07-2013 13:14)Skipi napisał(a):  Jak dla mnie to ten serwis już zfailował ale jak chcecie to tam się bawcie dalej, bo kontakt z administracją i ich podejście do użytkowników wszystko wyjaśnia.

Więcej przekrętów tam jest niż w CashFailu.


Dziwne na chacie ciągle udzielamy odpowiedzi na pytania, a jak użytkownik podchodzi do Nas tak My do niego.


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - Evid3nce - 02-07-2013 16:46

Jak dla mnie serwis jest okej Smile


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - patryk6176 - 03-07-2013 17:24

(02-07-2013 13:22)FireGifts.pl napisał(a):  Dziwne na chacie ciągle udzielamy odpowiedzi na pytania, a jak użytkownik podchodzi do Nas tak My do niego.

Ojj racja odpowiadacie na prawie każde pytanie ostatnio wkradł się widocznie jakiś błąd w systemie bo nie zaliczyło mi zadania po około 2h miałem odpowiedz od administracji i po paru mailach punkty zostały mi przyznane wiec jak dla mnie wszystko z tym serwisem jest ok tak jak i z administracja tyle mam do powiedzenia.Pozdrawiam Patryk Smile


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - Cffaniak - 03-07-2013 18:32

(03-07-2013 17:24)patryk6176 napisał(a):  
(02-07-2013 13:22)FireGifts.pl napisał(a):  Dziwne na chacie ciągle udzielamy odpowiedzi na pytania, a jak użytkownik podchodzi do Nas tak My do niego.

Ojj racja odpowiadacie na prawie każde pytanie ostatnio wkradł się widocznie jakiś błąd w systemie bo nie zaliczyło mi zadania po około 2h miałem odpowiedz od administracji i po paru mailach punkty zostały mi przyznane wiec jak dla mnie wszystko z tym serwisem jest ok tak jak i z administracja tyle mam do powiedzenia.Pozdrawiam Patryk Smile

JA potwierdzam. Szybko odpisuja jak ktos ma jakis problem. To jest dla nich +. Ja chcialem tez przeprosic Vex'a za to ze nie doczytalem regulaminu z tymi doladowaniami Big Grin i ogolem nagrodami

Przeczytalem do 2x aby nie bylo jakis watliwosci Big Grin i nie pytal sie o nic xD