Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał (/Temat-Graj-ze-mna-pomoge-pomnozyc-Twoj-kapital-60560)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - WildJoker - 20-11-2012 15:19

Stargard szczeciński? ja pier... skąd on się urwał;]
Ale zdjęcie spoko nie ma co.
Tak wogóle to skąd wiesz że to jego dowód ?


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - daniel42na - 20-11-2012 15:21

średniowiecze dawno się skończyło a sprawiedliwość wymierza sąd (stety/niestety).
Miejmy nadzieje, że logowales się z proxy.


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - tomazzi - 20-11-2012 15:22

(20-11-2012 15:16)o rly? napisał(a):  Jak koleś może ojebywać ludzi to ja mogę udostępniać dane Smile)

a tu się człowieku mylisz
nie jesteś firmą, instytucją w której osoba której dane udostępniłeś wyraziła zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych i nie masz prawa publicznie udostępniać jego danych osobowych, numeru pesel, dowodu i zdjęcia a niech jakiś oszust na jego dane weźmie przez internet kredyt to będziesz miał jeszcze większe kłopoty
chcesz mieć kłopoty - proszę bardzo i twoja sprawa, wystarczy iż GIT zgłosi i masz pozamiatane


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - o rly? - 20-11-2012 15:30

tomazzi widać że masz mało lat bo głupoty pleciesz, nie będę z Tobą dyskutował o kredytach bo nie masz zielonego pojęcia mi to rybka, nie jestem z polski tak poza-tym. Mogę wam podać nr konta bankowego, jego zdjęcia, kiedy siedzi na kompie jaki adres IP ma, do jakiej szkoły chodzi wszystko chceta ?


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - tomazzi - 20-11-2012 15:33

długo nad swoimi głupotami myślałeś ??
nawet za granicą cię znajdą - lat mam zapewne więcej jak ty
i mi to rybka czy będziesz miał kłopoty czy nie jak git zgłosi a ma do tego pełne prawo to ty będziesz miał wielkie kłopoty a nie ja


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - daniel42na - 20-11-2012 15:34

Gubisz się chłopie.facepalm
Tomazzi to jeden z weteranów tego forum.
Bajki w stylu nofuture i prawdopodobnie próba zrzucenia podejrzeń na inną osobe.
Tak tylko podejrzewam.
Btw nie znam takiego państwa jak polska, ale nazwa podobna do Polski.


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - o rly? - 20-11-2012 15:39

To że na forum ma 4k postów to nic nie znaczy, niech sobie ma przynajmniej każdy wie że z domu nie wychodzi, internet to nie wszystko a ja mam wyjebane na to mojego kochane miśki Smile Weźcie się za robotę taka moja sugestia. bay bay.


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - daniel42na - 20-11-2012 15:47

Dobrze obrońco sprawiedliwości, który założyłeś profil tutaj tylko po to aby wstawić cudze dane.. Skąd ja znam te praktyki.. nofuture,banzaii i wiele innych twoich "imion".
Idź i nie wracaj, choć wiem że nie raz się jeszcze "zobaczymy".


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - tomazzi - 20-11-2012 15:50

(20-11-2012 15:39)o rly? napisał(a):  To że na forum ma 4k postów to nic nie znaczy, niech sobie ma przynajmniej każdy wie że z domu nie wychodzi, internet to nie wszystko a ja mam wyjebane na to mojego kochane miśki Smile Weźcie się za robotę taka moja sugestia. bay bay.

powiedział co wiedział i z.....
idź dzieciaku odrabianiem lekcji się zajmij to taka pora o której też i moje dzieci codziennie lekcje odrabiają
wiesz może mówisz o sobie, że nie wychodzisz z domu bo cały czas przy pc spędzasz i grasz w gry ale nie mierz wszystkich swoją miarką i troszkę szacunku do starszych powinni rodzice nauczyć
polecam też rodziców psychicznie przygotować, że będziesz miał konflikt z prawem jak git zgłosi sprawę by rodzice na zawał nie padli


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - bodek7654 - 20-11-2012 15:53

(12-11-2012 01:47)Deotho napisał(a):  Brutus nie chcę być niegrzeczny, ale za przeproszeniem gówno wnosisz do tematu. Co prawda wpłaciłem pieniądze GIT'owi bez żadnej umowy i czekam od 2 dni na zwrot + %, ale tak jak piszę na 1 stronie tematu on ZAWIERA UMOWY i wypłaca nawet do 2-3 dni i ufam mu w 100%. Nie ma się czego obawiać, a takie pieprzenie głupot zachowaj dla siebie, bo wiesz tyle co nic.

Skończcie już ten Exclamation, bo to był jednorazowy incydent i miejmy nadzieje, że się nie powtórzy - chyba, że to z kimś uzgodni(np. Admin). Tyle w temacie i dobranoc.

pisalem wczesniej aby uwazac, ale koles ktory robil w ciula od dobrych paru lat was nie ruszalo , niech to bedzie przestroga dla innych ,ze latwa kasa sie zadko zdarza, a i na pewno nie przez takich ludzi
teraz jezeli chcecie uzyskac duza moc razenia i szybkiego spotkania z panem to proponuje ugadac sie i zlozyc pozew grupowy duzo szybszy niz szukanie przez policej [ koszt zalozenia 300zl ] , a pan przyjedzie do was szybciej niz myslicie