Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Refback Sniecha - nieaktualne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: Refback Sniecha - nieaktualne (/Temat-Refback-Sniecha-nieaktualne-29359)



- unruhe7 - 03-12-2008 20:00

Cytat:Za to strzałem w dziesiątkę okazał się roudycash!

Hehe a kto Ci zasugerował tego buxa :-P
Oby pociągli jak najdłużej.
Zapisany w centbux.com jako kajt :-|


- Sniechu - 03-12-2008 20:10

unruhe7 napisał(a):Hehe a kto Ci zasugerował tego buxa :-P

Pamiętam, pamiętam :-P

unruhe7 napisał(a):Oby pociągli jak najdłużej.

Myślę, że dzięki temu systemowi, że jednego refka sprzedają 10 osobom naprawdę długo się mogą utrzymać.

unruhe7 napisał(a):Zapisany w centbux.com jako kajt :-|

Potwierdzam!

Ogłaszam, że wypłaciłem właśnie pierwszy refback (tylko z tej strony) w wysokości 0.28$ :-P


- doiy - 03-12-2008 20:11

Zapisany w centbux :-)


- Sniechu - 03-12-2008 20:15

doiy, potwierdzam. Heh, jak centbux ruszy to może być kolejnym strzałem w dziesiątkę! Mam już 6 poleconych zapisanych w refbacku a może sam sobie wypożyczę kilku...


- Terher - 03-12-2008 20:40

Odzyskałeś mnie już na centbux?


- Sniechu - 03-12-2008 20:43

Terher, tak, odzyskałem. Mam tam dobre kontakty z adminem :-P Pisaliśmy kilka razy na pw. Przed chwilą zapytałem, na kiedy dokładnie planują start buxa. Odpisał mi po kilku minutach, że jeśli nic się nie opóźni to wystartują 7 grudnia (niedziela) :-P


- mattys5 - 03-12-2008 20:51

Cytat:Piszcie w tym temacie, czy zgadzacie się ze mną, żeby usunąć tego buxa z oferty, bo on na 10000% nie zapłaci!

poczekaj jeszcze jakis czas.. przeciez nic nie tracisz a bux jeszcze nikomu nie placil.. istnieje bodajze 2-3 dni.. pozdrawiam


- doiy - 03-12-2008 21:06

mattys5 napisał(a):
Cytat:Piszcie w tym temacie, czy zgadzacie się ze mną, żeby usunąć tego buxa z oferty, bo on na 10000% nie zapłaci!

poczekaj jeszcze jakis czas.. przeciez nic nie tracisz a bux jeszcze nikomu nie placil.. istnieje bodajze 2-3 dni.. pozdrawiam

Traci czas na klikanie w SCAMie. Zamiast tego mógłby zająć się jakimś innym buxem, który na samym początku nie jest 100% SCAMem. Skoro admin - scamer nie wypłacał w poprzednim buxie, to dlaczego miałby wypłacać w tym? A jeżeli założy kolejnego buxa to też będziesz mówił, że może popłaci trochę? :-| Myślę, że dzielisz SCAMy na dwa rodzaje.
Na SCAMy, które może wypłacają i na te, które nie wypłacają. :idea:


- Sniechu - 03-12-2008 21:07

No, myślę, że nie ma sensu klikanie w tym buxie. Na pierwszy rzut oka wydaje się SCAMEM. Często dostaję na maila nowe buxy z instant (jako spam :-P) może się coś nowego, ciekawego trafi.


- Boro! - 03-12-2008 22:00

szkoda że nie dobiłem do 30 centów :-) Bo bym sobie wypłacił i refka wypozyczył na instantrustbux :-)