Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik zarobkowy by rekki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik zarobkowy by rekki (/Temat-Dziennik-zarobkowy-by-rekki-110698)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: Dziennik zarobkowy by rekki - rekki - 15-10-2015 11:36

Cóż, laptopa nie będę mieć jeszcze do jutra, gdyż mój profesjonalny informatyk jest w serwisie tylko 2h rano i nie miał możliwości naprawienia swojej "usterki".

Wspomnę przy okazji o profesjonalności owej firmy. Oddałem laptopa do czyszczenia, po wyjęciu baterii pojawił się błąd z BIOsem, który nie został skorygowany. Mimo, że informatyk przed wydaniem lapka włączył go (cholera wie po co) i zobaczył, że nie działa to go wydał.. Więc nie dość, że dając w pełni sprawny komputer otrzymałem nie działający, to jeszcze nie mam możliwości tego u nich zrobić, gdyż przez większość czasu nie ma nikogo na serwisie. Mogę jedynie pogratulować sobie wyboru serwisu.


RE: Dziennik zarobkowy by rekki - eciver - 15-10-2015 12:29

Tak to niestety bywa z serwisami. Undecided Pewnie jeszcze nie mało za to czyszczenie zapłaciłeś?


RE: Dziennik zarobkowy by rekki - rekki - 15-10-2015 12:39

@[eciver] 100zł Undecided


RE: Dziennik zarobkowy by rekki - eciver - 15-10-2015 16:13

Czyli normalna stawka jaką zdzierają za taką usługę. Trzeba było szukać jakiegoś znajomego, który ogarnia temat. Szczególnie, że to nie była jakaś skomplikowana naprawa. Smile


RE: Dziennik zarobkowy by rekki - rekki - 20-10-2015 22:52

Brak laptopa wykorzystałem na kilka dni z dziewczyną, więc nie pisałem, bo i nie było o czym Tongue
Przez najbliższe dni planuję dalej budować zaplecze pod nową niszę.

W najbliższym czasie myślę o wejściu do AdBrook'a i inwestycji kilku dolarów w tym serwisie oraz kontynuować zarabianie z Leadmore.

Więcej informacji wkrótce Tongue


RE: Dziennik zarobkowy by rekki - dzejkobs - 21-10-2015 08:53

(20-10-2015 22:52)rekki napisał(a):  Brak laptopa wykorzystałem na kilka dni z dziewczyną, więc nie pisałem, bo i nie było o czym Tongue
Przez najbliższe dni planuję dalej budować zaplecze pod nową niszę.

W najbliższym czasie myślę o wejściu do AdBrook'a i inwestycji kilku dolarów w tym serwisie oraz kontynuować zarabianie z Leadmore.

Więcej informacji wkrótce Tongue

@[rekki]
Mam nadzieję że czas spędzony z dziewczyną to nie 9 miesięczna inwestycja? Jerk


RE: Dziennik zarobkowy by rekki - rekki - 21-10-2015 13:04

@[dzejkobs] Też mam taką nadzieję Jerk


RE: Dziennik zarobkowy by rekki - rekki - 23-10-2015 21:56

Dzisiaj w końcu zabrałem się do roboty pieniężnej. Wykorzystałem stare zaplecze i ok. godziny 18 ruszyłem z promowaniem.

Nie jest to może zbyt dużo, ale daje wiarę, że przy większym nakładzie pracy (i czasu) może być dobrze! Smile

Grosze w NetCashRevenue (automat):
[Obrazek: ncrpng_srpshes.png]

Dniówka w Leadmore (może urośnie do końca dnia, niedawno wpadły 2 leady):
[Obrazek: leadekpng_srpshwn.png]


RE: Dziennik zarobkowy by rekki - dzejkobs - 23-10-2015 22:07

Noo ładnie ładnie Wink Jeśli popracujesz nad konwersją to dniówki mogą być pokaźne Wink
Jaki program promujesz?


RE: Dziennik zarobkowy by rekki - rekki - 23-10-2015 22:58

@[dzejkobs] Pobieranie.
Konwersji raczej nie uda mi się podnieść, grunt, aby było więcej wejść Tongue