Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy PPI - Voldir, 4Colors, Misterzelek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Pracy PPI - Voldir, 4Colors, Misterzelek (/Temat-Dziennik-Pracy-PPI-Voldir-4Colors-Misterzelek-100754)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41


RE: Dziennik Pracy PPI - Voldir & 4Colors - Voldir - 24-01-2015 21:23

@[4funsecond]

Dzięki za miłe słowa. Taki dziennik prowadzony we 2 osoby fajnie motywuje nawzajem.

@[misterzelek]

To zacznij w końcu bo kopa w dupsko Ci zasadzę Big Grin hehe

Tak żeby było ciekawiej i kolorowiej to wrzucam swój dzisiejszy projekt. Adres bloga oczywiście zamazany z wiadomych względów. Jak to widzicie?Smile

[Obrazek: 0rhYc4R.png]


RE: Dziennik Pracy PPI - Voldir & 4Colors - misterzelek - 24-01-2015 21:31

Big Grin Dzisiaj pod wieczór dodam może pierwszy wpis Smile

Nawet nawet w czym robisz ? Big Grin polecam skiny do visuala


RE: Dziennik Pracy PPI - Voldir & 4Colors - Voldir - 24-01-2015 21:39

Robię w VB. Właśnie brakuje mi czegoś w tych projektach. Muszę faktycznie jakieś Skiny ściągnąć Big Grin


RE: Dziennik Pracy PPI - Voldir & 4Colors - misterzelek - 24-01-2015 21:45

Ja bym potrzebował osoby która by pomogła mi to ogarnąć bo ciężko a przykładowe bez skinów to takie robię mentor 4colors Big Grin powiedział , że są git ... Smile jak oceniasz ps: znasz się na blogach? jak tak to napisz pw Big Grin
[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]

Costakeigo bo to pierwszy hack teraz jakieś mniejsze poprawki jeszcze do tego ...


RE: Dziennik Pracy PPI - Voldir & 4Colors - Voldir - 24-01-2015 21:50

Ogólnie to całkiem spoko tylko button Generate Now dałbym wyżej troszkę razem z Progressbarem, tak żeby całe logo było widoczne. Dałbym przede wszystkim czarną czcionkę ale ogólnie fajnie Smile

Nie znam się za bardzo na blogach. Tylko to co czytam i tego co się uczę a Moja wiedza w tej chwili jest mała. Jeśli chodzi o SEO to dopiero raczkuję ale łączę bloga z YT i na Moich filmikach nie dość że na hacku jest adres bloga to jeszcze kieruję z nich ruch na bloga, dając link do posta. Dzisiaj ładnie 2 leady już wpadły prosto z bloga Smile

Wiele osób kopiuje filmiki na YT i dlatego dodaję adres swojego na hacka. Nawet w razie gdy ktoś to zrobi i wrzuci jako swój, to jest to też promocja dla Mojego bloga bo adres nadal będzie widoczny na hacku Smile


RE: Dziennik Pracy PPI - Voldir & 4Colors - Max998 - 24-01-2015 21:53

Oglądając takie dzienniki człowiek nabiera ochoty do działań.
Życzę sukcesów. Smile


RE: Dziennik Pracy PPI - Voldir & 4Colors - 4funsecond - 24-01-2015 21:55

Dobra robota z tym drakensang. Piękny Big Grin


RE: Dziennik Pracy PPI - Voldir & 4Colors - misterzelek - 24-01-2015 21:59

[size=large] Dzień 1

No to tak coś o mnie Smile

- Mam na imię Michał mam 14 lat interesuję się zarabianiem w internecie coś koło 2 lat ....
Moja przygoda zaczeła się oczywiście od buxów na których praktycznie nic nie zarobiłem
potem mała przygoda w ppa pare $ wpadło , po ppa zainteresowałem się subskrybcjami sms na których już więcej
wpadło myślę około z 500 zł Będzie Smile aż natrafiłem na ppi i nadal coś tam próbuję zarobić to chyba tyle Big Grin
Zapraszam do śledzenia


Cele :
- Zacząć zarabiać dziennie +3$ z ppi
- Podszkolić się w programowaniu ...
- Zarobić w następnym miesiącu 20$ Smile
- Dobrze wydać pieniądze - wyjścia z kolegami , Dodatki do smartfona , inne dupelere


Co dziś zrobiłem :

-2 Filmiki
-2 Hack
-Pozbierałem punkty na Addmefast i innej tego typu stronie
-Promowałem Filmiki
-Trochę się rozleniwiłem :/


Zarobione : 0,37$

Cel (Dniówka) : 0,37$/3$

Może dam radę Smile

Ja mam problem z blogiem bo nw jaki dobry szablon wybrać i jak dobrze go ogarnąć Smile


RE: Dziennik Pracy PPI - Voldir & 4Colors - Voldir - 24-01-2015 22:50

@[Max998]
Dzięki za miłe słowa. Takie słowa są na prawdę motywujące bo suby mnie strasznie rozleniwiły a tutaj nie dość że motywują mnie zarobki @[4Colors] to jeszcze coś miłego od Was Smile

Nie myślałeś o założeniu dziennika?Smile

@[4funsecond]
Bardzo dziękuję. Ciesze się że podoba Ci się. Niech tylko teraz zacznie zarabiać na siebie. To mój trzeci projekt i myślę że będzie lepiej ale mam jeszcze problem ze zrobieniem np. 3 Progressbarów w apce. Podobno człowiek uczy się cały życie, także... nic straconego Smile hehe

@[misterzelek]
Powodzenia bracie Big Grin hehe
Do bloga dużo Ci nie trzeba. Tylko fajny szablon i strona Home, jeśli blog anglojęzyczny. Jeśli stawiasz na blogspocie to popularne posty, archiwum i chyba to wszystko co ma być widoczne dla potencjalnych klientów Smile
---------------------------------------------------------------------------------------
Chłopaki, potrzebowałbym ściągnąć jakieś ikonki. Da radę pobrać pliki .ico do poszczególnych gier?


RE: Dziennik Pracy PPI - Voldir & 4Colors - Max998 - 24-01-2015 22:55

Mam swój temat gdzie czasami coś wrzucę itp.
jakoś za leniwy jestem na to a i zarobki raz lepsze raz gorsze a raz zerowe i nie ma się czasami czym chwalić. Smile